» »

Kje kupiti pokrovčke za NOKIO 3310 IN 3210 ?????????

Kje kupiti pokrovčke za NOKIO 3310 IN 3210 ?????????

blue96 ::

JA BI RAD KUPU POKROVČKE ZA NOKIO 3310 IN 3210. JA KJE HUDIČA NAJ U SLOVENIJI DOBIM TEKE, KI NAJ BI IMELI TUDI POKROVČEK ČEZ TIPKOVNICO (TO SM VIDU V KRANJU, JE IMEL EN TIPO...).... A BI BLO TO MOŽN DOBIT ZA MANJ KOT 2000 SIT / KOS??

HVALA:\:\:\:\:\:\:\:\:\:\:\:\:\:\:\:\
.

DeaDChilD ::

posebi pokrovčka ne morš kupit.kupit morš celo ploščico pa še te so ful redke pa drage (baje 5 jurjev)

blue96 ::





JA SJ TO MISLM KUPT. CELO PLOŠČICO. PA ME RES HUDIČEVO ZANIMA, ZAKWA SE TEGA NE DA DOBIT NA BOLHI.



!!!

8-O8-O8-O8-O8-O8-O
.

Tomi ::

Bi lahko mogoče odstranil vsaj 3/4 smeškov, ker si stran raztegnil vsaj za dvakrat ( 800*600 )?
metrodusa.blogspot.com

blue96 ::

:\:\:\:\:\

DRAGI TOMI!!
OPROSTI ČE TE ŽALIM, A PROSIM ODPRI OKNO IN FUKN SVOJ MONITOR NA SOSEDA. KUPI SI TACGA KI NAJ BI BIL TM CEZ 21 INCEN..

SICER MI PA NISI NIC POMAGAL, BOG TE BLAGOSLOVI....

EJ, NISEM RODEEEEEEEE..

AJDE
.

TheHijacker ::

hm.. nimajo vsi denarja za več kot 15" colerja. s smajliti si pa res pretiraval... pokrovčke pa imajo v btc hala d....:D

Tomi ::

Samo mimogrede, ker me ni doma, trenutno delam na knjižničnih računalnikih, ki nimajo več kot 800*600, čeprav so 15". Pa tudi če bi imel 21", ti tega ne spregledal... Samo nasvet, če ne želiš dobiti prvega opozorila, zbriši smajlije...
metrodusa.blogspot.com

blue96 ::

OKEY SMAJLIJE ZBRISEM KOT PO TEKOCEM TRAKU....

JA PA SORI NO, POVEJ VSAJ KOLK NEJ BO MAX. NUMERO ZA SMAJLIJE....

AJDE:D:D
.

BigFoot ::

ej, pa nehi utrujat s tem da mas skoz Caps lock vklopljen.
število smajlijev je pa odvisno od količine teksta. za to kar ti pišeš maš pa enga al pa dva do vrh glave.

blue96 ::

:D:D

ja vi boysi, ki ne marate capsov... vam povem zakaj jih mam jaz rad?!?: - zato ker na www.finance-on.net hitrejse dela ce mas capse vklopnene, pa nevem koko je to možn...

no alpa je moj cmp sesut, kwa veš??

8-O
.

luni ::

MULC ti na Financah kar uporabljaj Caps, na Slo-Tech Forumu pa so nezazeljeni. To je prvo uradno opozorilo, drugega ne bo!
Artificial Intelligentia

Ark4nge| ::

Razno razne pokrovčke za 3310, 3210.... in vse ostalo za skoraj vse gsm-e (razen benefona) imajo pri Azimutu iz Sežane uradni zastopnik Cellular line. Pokliči 031 623 367 in vpraši kje bi se jih dalo dubit.
BTW: Pokrovčki za nokio s flipom čez tipke so najdražji.
LP
Ark4nge|8-)
Višje! Hitreje! Močneje!

blue96 ::

mhm, al ma ta uvoznik kksn web site? na sllepo se ravno ne bi odlocu kupovat, ane...:\
.

blue96 ::

no problem. sm ze najdu web stran.. ce kdo hoce je www.azimut.si



cao:D
.

blue96 ::

šiiiiiiiiit... da se ne bi slucajn kdo spravu na ta web page. vse skupi je eno gradbisce...:\
.

Ark4nge| ::

Ti so samo uvozniki, to pomeni, da dobavljajo po celi Sloveniji, ti sam praši kje najbljižje tebi bi se dalo pokrovčke dobit.
LP

Ark4nge|8-)
Višje! Hitreje! Močneje!

blue96 ::

okey, samo zdey je petk zvecer.

pondelk pride v postev...:))
.

orkan ::

Sosolec si je kupil pokrovček za nokio 3210 v Mbju na eni stojnici na glavnem trgu!! POGLEJ tam!!:D
Lp Orkan!!

blue96 ::

okey, ampak azimuta morm tud se poklicat, ane...:D
.

blue96 ::

še tole me zanima?!
a kdo ve ce se to kej na natu da narocot... jest ne bi ravno z veseljem letov po stacunah in sprasevov, in tko...

8-O
.

badboy ::

folk ce rabte ploscice za 8210 3310 3210 se meni javte pa vam jih zrihtam...tudi take s pokrovcki-seveda nove.


info@badboy.bizhosting.com


podobno kot kupovanje preko neta, sam da jst nism stacuna ampak privatnik ;)
info@badboy.bihosting.com

blue96 ::

badboy, a mas kaksen web katalog, alpa kej podobnga?:D
.

blue96 ::

ej, folk, a se kdo kej ve kje bi se dalo kupit' kej coverjev. nisem namrec edini, ki to rabi, sem pa eden ki ne ve za najboljse podjetje v zvezi s tem...:D
.

Medved ::

kjer hočeš:)):)):\

blue96 ::

ooooooooohhhho. v mercatorju nisem zasledil, frajers...:D:|8-O
.

Mitja 34 ::

Ki te živiš(jaz osebno .....)ker je tega v MB preveč če hočeš se lahko zmenma(če ne živiš v bližini MB),ti nakaži jaz kupim+pošlem(pogoj seveda vse ti plačaš).V MB je tega tlko da ne vem ka gledaš(pod pogojem da živiš v MB al okolci). :\
Či pa živiš v MB,sory(či sn te užalo).



p.s.

Ker sn pozabu kdo se je pritoževal glede smeškov(pač namenjeno tistemu,ki se je pritoževal),jz mam tud 800*600 pa nimam problemov(15')

blue96 ::

ej niesm iz mb, pokrovcek sm pa ze nabavu, tko da s tem ni tezav. pa morm rect da sm kr dobrga staknu, ane...:D:D;((8-O
.

abcde7 ::

Ti pejt u Big Bang Mega Kranj, mobitelove centre, simobilov center... Tam bo vse!

Ajde

blue96 ::

mhm, okey, samo a niso tam cene od 4k - 8k???


sicer sm pa potrebno ze nabavu, tko da ni bojazni za smrt...:D:D
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pokrov usb kljuca

Oddelek: Pomoč in nasveti
141898 (1566) RejZoR
»

koliko navit gf2 MX?

Oddelek: Navijanje
332102 (1567) zile
»

Grožnja!!

Oddelek: Loža
331869 (427) element
»

Essedi v Gorici

Oddelek: Pomoč in nasveti
111401 (1204) FlipeR
»

Kyro 2 že v Italiji !

Oddelek: Kaj kupiti
7857 (744) Dalmatinc

Več podobnih tem