» »

NE ME ZAJEBAVATI!!

NE ME ZAJEBAVATI!!

gorenc ::

Pred ENO URO sem se registriral, grem na topic o EU, pisem svoje mnenje (da, celo uro. Ker sem spotoma udejanjal modre misli), napisem razmisljanje vredno solskega eseja (cca 3-4strani lista formataA4) potem pa me, ko hocem poslati svoje delo na topic, FUKNE ven z obrazlozitvijo, da nisem registriran uporabnik!! Seveda je moje delo uniceno, izbrisano za vekomaj! Odprl sem topic o EU napisal svoje mnenje, ki pa je izginilo v crni luknji tako hvaljenega slo-techa. DEJTE FANTJE ZRIHTAT STRAN DA BO DELOVALA NORMALNO KAJTI MOJ BES JE NEIZMEREN!

Sergio ::

...in seveda si med pisanjem bil off line, kar je pa tu pogost in znan bug... se popravlja... sori.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

gorenc ::

PIZDA!!! (vzklik ob besu, ki pa ni namenjen tebi ali kakrsnikoli drugi osebi na tem forumu!!!).
MA FAK GREM BALDURJA igrat da se pomirim. Sedaj bolje da ne pisem nic vec, ker sem cisto iz sebe!

Thomas ::

Sector ... sej mrbit pa boljš tko - drugič napiše človek še hujš - govorim iz svoje ENAKE izkušnje na slotech forumu.:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Primoz ::

Jah folk, če offline pišete, potem server počasi pozabi, da ste še prijavljeni. Od tukaj naprej vam ni rešitve (po približno 30min vas server odjavi in stvari je konec). Če mislite pisat vaš umotvor več kot pol ure, da napišite v Notepadu in potem copy/paste v forum. Lahko pa bi vklopili avtologon (ponavadi pomaga, če ugotovite, da ne potem mi sporočite in bo popravljeno v najkrajšem možnem času).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Thomas ::

Ja ja .. ampak Back bi le lahko prijel - in ti vrnil stran s tvojim vpisom - mar ne?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

gorenc ::

Ja se bom(o) pocasi navadil(i).

Primoz ::

Thomas: na žalost je to za IE ena sama stran in jo tako tudi obravnava.
There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WoW Key

Oddelek: Igre
101758 (1279) Mavrik
»

Fury #22

Oddelek: Slo-Tech
111112 (990) WarMaker
»

Kaj je umetnost?

Oddelek: Loža
192447 (2168) DavidJ
»

Pravila obnašanja!?

Oddelek: Loža
142152 (1768) Yohan del Sud
»

Zaklenjanje topicov

Oddelek: Loža
71174 (992) Caboose

Več podobnih tem