» »

Odprti računi in dolgovi ...

Odprti računi in dolgovi ...

shadeX ::

Se komu zdi kaj nenavadnega tukaj?

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Aston_11 ::

Itak. Pokliči za foro.

shadeX ::

Me zanima, če bi poklical , če bi mi rekel naj ta dnar nakažem na nek random TRR :)

Aston_11 ::

Najbrž bi bilo tako. Kar pa je pogumno, saj je najbrž vsaj TRR sledljiv.

shadeX ::

Bom naredil to jutri. Me prav firbec matra :)

fosil ::

Če te žuli denar ti dam lahko jaz številko TRR :P
Resno, obvestila glede dolgov se ne pošiljajo po SMS-ih.
Tako je!

Aston_11 ::

fosil je izjavil:

Resno, obvestila glede dolgov se ne pošiljajo po SMS-ih.

Telemach mi ga je.

mihaelf3 ::

fosil je izjavil:

Če te žuli denar ti dam lahko jaz številko TRR :P
Resno, obvestila glede dolgov se ne pošiljajo po SMS-ih.

Simobil ga pošlje
torch it

K3kec ::

Večina mobilnih ponudnikov pošilja opomine po sms, ker se jim finančno ne splača pošiljat opominov, za katerega ne smejo zaračunat več kot so stroški zamudnih obresti, torej pri malih zneskih to pride nekaj centov za recimo mesec zamude.

shadeX ::

Jp, pošljejo in je zelo podoben temu. Nikoli pa ne piše, da je potrebno klicati nazaj v roku 24 ur ali pa z neke random številke. Sploh dvomim da bi si BOB lastil neko random "031" številko :)

K3kec ::

Številka je pri mobitelu, če preveriš na nhcp.si .

shadeX ::

Evo par minut preden je zadeva "potekla" sem poklical to številko. Pa pravi človek, da ni nič resnega, samo da se uči programiranja pa piše skripto, ki pošilja SMS-e na naključne številke. lol..

Moram igrat loto ta tedn..:)


EDIT: Čeprav mam občutek , da lih ni tko badass kakor se sliši. Se mi zdi da je to bolj kak internal prank, ampak bom že ugotovil. Mal preveliko naključje se mi zdi vse skup :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

mihec87 ::

shadeX je izjavil:

Evo par minut preden je zadeva "potekla" sem poklical to številko. Pa pravi človek, da ni nič resnega, samo da se uči programiranja pa piše skripto, ki pošilja SMS-e na naključne številke. lol..

Moram igrat loto ta tedn..:)
EDIT: Čeprav mam občutek , da lih ni tko badass kakor se sliši. Se mi zdi da je to bolj kak internal prank, ampak bom že ugotovil. Mal preveliko naključje se mi zdi vse skup :)


In se mu zdi zabavno, predstavljat kot operater do katerega imaš 52eur dolga... ?

Al pa se ga je pogruntal pa se je to spomnu..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

shadeX ::

Očitno. Sem pa takoj dobil nasmeh na ustih, ker se je predstavil najprej z "Mobitel" prosim.

1. Mobitel ne obstaja več
2. Sem pri Bob-u :)

Potem pa nadaljeval, da je samo fora in da preizkuša njegovo skripto če res deluje in se mi opravičuje.


Ma neki ne štima ne. :)

SimplyMiha ::

shadeX je izjavil:

Evo par minut preden je zadeva "potekla" sem poklical to številko. Pa pravi človek, da ni nič resnega, samo da se uči programiranja pa piše skripto, ki pošilja SMS-e na naključne številke. lol..

Moram igrat loto ta tedn..:)


EDIT: Čeprav mam občutek , da lih ni tko badass kakor se sliši. Se mi zdi da je to bolj kak internal prank, ampak bom že ugotovil. Mal preveliko naključje se mi zdi vse skup :)


Bullshit. A na svojo številko pa ni mogel poslat za test?

Prijavi ga.

shadeX ::

Ni blo škode. Še v veselje mi je blo :)

Ga bom čez kak teden nazaj poklical pa ga vprašal kako deluje skripta :D. Sam vseen mislim da je to neka interna fora, in je poskušal zakuhat to nekdo, ki me pozna ampak še zmer bolj slabo, če ne ve, da sem pri bob-u :)

...:TOMI:... ::

shadeX je izjavil:



Moram igrat loto ta tedn..:)



Jaz sem nakljucno, po pomoti podobno spoznal eno kolegico. In to je sedaj vredno vec, kot loto.

Pa nisem programer, ki bi delal kaksne poskuse :) Bil je pa sms v igri...

Tako, da, mogoce pa bosta postala s tem modelom prijatelja...
Tomi

noraguta ::

Ja fajn msf sploh vsebina učas so grafiki latinščino not metal , da se je kuj vedlo za zajeb. A po novem to ni več praksa?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neprevzem poštne pošiljke

Oddelek: Loža
4910735 (5864) objavi_nateg

SMS nagrada 2mio. ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
191684 (1134) bobby
»

Aleš Metličar

Oddelek: Loža
4718324 (4848) CaqKa
»

SMS spam +386 70 387 970

Oddelek: Loža
318466 (6987) gusto
»

Gmail - obvestilo po sms

Oddelek: Omrežja in internet
266703 (4720) wiwa

Več podobnih tem