» »

Siemens S45, WinXP in nalaganje melodij ali slik

Siemens S45, WinXP in nalaganje melodij ali slik

Tarzan ::

Problem imam z omenjenim mobilcem S45. Posnel sem polno driverjev, tako da sem končno gizmota lahko priklopil na PC. Potem sem pa posnel nekaj midijev iz mobisuxa, da bi sprobal, kako zadeva deluje. Opazil sem, da ne deluje. Karkoli sem naredil, na mobilcu ni bilo vidnega nič ne z računalnika, ne z mobilnega telefona samega.
Driverje sem snel iz Siemensove strani.

Aja, formatiranje deluje, saj sem dobil nazaj prostor, kamor so se prej shranjevali midiji (ki niso bili vidni).

Ali je možno, da sem posnel kakšen naroben driver? Sam ne verjamem, ker drugo deluje, samo z tistimi mobilčevimi kilobajti ne moram nikakor razpolagati. SiemensQuickSync, kot sem rekel deluje.

Ali ima kdo enake težave? Jih je komu uspelo rešit? Ima kdo prave driverje?

Hvala že vnaprej

njok ::

Ne vem, jaz na ME45 nisem imel nikoli tezav. Namestil pa sem vedno samo ene driverje, poizkusil pa sem s tistimi na CDju in z neta.

while (!working) { reinstall; }
:D

sash ::

takšnih težav nisem mel nikol, sicer pa se ti ko inštaliraš zadeve se ti mašin restarta in v raziskovalcu se ti pojavi ikona MOBILE in ko telefon povežeš z abakom (predvidevam da z kablom) klikni na ikono in prideš na disk GSM-a kamor nasnemaš melodije v midi obliki, slike (pomožnosti) v bmp obliki, enako velja za ohranjevalnike.

Zadeve nato najdeš v meniju Zabava->Raziskovalec, kjer jih odpreš in shraniš kot ustrezne stvar ozadje/ohranjevalnik/melodija zvonenja.

sicer pa je zelo dober program za tegale gizmota: Soft Data Link 5.0, zadeva mislim da ni brezplačna, a to ne predstavlja ovir :D . To pa je on komplet porgy za kompletno manageranje telefona in je namenjen večim simensovim telefonom.
--------------------
Think different...
TOROiD Group

T(he) Boss ::

No, meni ni nikoli uspelo tako spravit novih melodij na telefon. Lepo pa je delal oni program, ki so mi ga ti dal sash, ko je bil za s35, reklo pa se mu je tudi nekak tak.

sash ::

--------------------
Think different...
TOROiD Group

Tarzan ::

Bom kasneje sprobal.
Sem šel v raziskovalca, ampak se ni vidlo nobenih datotek. Če sem pa pogledal disk space, pa je bilo vedno manj prostora. Prav tako ni bilo videti nobene mape ali datoteke, če sem "raziskoval" vsebino mobilca s pc-ja (ikona mobile).

Kasneje sprobam še da dva programa, upam, da bo delalo. Aja, pa imate vi Windowse XP ali kake starejše?

Jure

sash ::

XP pro :D
--------------------
Think different...
TOROiD Group

njok ::

Testirano na xp pro, xp pro xp1, win2k, sp1, sp3.

Tarzan ::

Mi lahko pošlješ gonilnike na mail?

jure@podgana.com

sash ::

na CD-ju nevem točno kero so gonilniki, lahko ti pošlem če hočeš image celga CD-ja --> 90M >:D
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Tarzan ::

JAz mam tud CD, pa so me izrecno opozoril, da gor ni driverjev za windowse XP. Ampak potem sem itqak vse driverje zvlekel z neta, in se celo uspel povezati, samo z raziskovalcem pa nikamor ne pridem.

Ga bom že shekal, ni panike. Hvala za pomoč in dršte pesti ;)

LP,
Jure

sash ::

pa antivirus je treba disablat ko instaliraš, če pa maš povezavo preko IR-a in uporabljaš ZoneAlarm pa je treba ob instalaciji disablat še tega, nato pa ustreznim programom dovoliti izhod - mislim da so 3-je
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Boky ::

Jaz mam pa drug problem. Vse dela kot treba le ce imam telefon priklopljen na računalnik prek kabla se mi noce povezat na net prek GPRS-a.(Ce priklopim telefon prek Irda-ja stvar laufa). Glede na to da se pri treh drugih kolegih stvar sprobal in dela brez problema iz prve, zgleda da je nekaj narobe na moji masini. Ganjam XP sp1. Ima kdo kako idejo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB detetection problem

Oddelek: Programska oprema
192669 (2224) krentam
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810127 (6113) zolja
»

Usb disk problem!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101709 (1363) nokia6310
»

[Windows XP] Kako preko IR poslati datoteko na telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
81678 (1577) Jst
»

Nalaganje Jar iger na motorolo v525 (nujna pomoč)

Oddelek: Mobilne tehnologije
81590 (1394) zver28

Več podobnih tem