» »

strojna oprema bios

strojna oprema bios

valo77 ::

Pozdravljeni, ko zaženem računalnik se mi odpre. Potem naj se bi mi naložila neka črta in v tistem času lohko gres v bios menu in bios setup ampak se mi ne naloži in če pritisnem za v bios setup piše entering setup kot ponavadi sam nic se ne zgodi ubistvi se mi ne nalože. Hvala za odgovore.

Riff ::

za katero vrsto računalnika pa gre ? za namizni ( model matične) ali prenosni, če včasih prevečkrat pri zagonu pritiskaš tipko za v bios potem pač ne gre v bios ( sem tud jaz to kdaj probal) včasih je treba samo en pritisk taprav čas na tapravo tipko, naprimer v namiznem računlaniku je največkrat tipka del ali F2

valo77 ::

Imam namizni računalnik je star fujitsu siemens siemens T in ko ga prižgem se naj bi naložila ena črta pri vseh računalnikah ampak se ne se samo do polovice.

Po tisti črti se zažene sistem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: valo77 ()

valo77 ::

modela matične ne vem samo phoenix natančneje nevem ker sm ga dobil in mi je delal in potem sem ga ponesreči pritisnil gup za napajanje in je se ugasnil in potem ko sem ga zagnal mi je prišlo do polovice črte to se mi je že zgodilo ampak po nekaj minutah ko sem ga pustil se je normalno zagnal zadaj pa se ni in sem ga pustil ces noc primeru ampak črta se ni naložila.lp.

MIHAc27 ::

Kot kaže sploh nimaš težav z vstopom v BIOS ampak ti že sam sistem ne deluje. Največkrat je kriv disk, ki je crknil. BIOS ga proba zaznat, pa verjetno ne gre.

Tako da probaj ga odstraniti, in potem iti b BIOS. Če gre je disk. Če ne pa rami ali matična plošča prenosnika.

valo77 ::

imam škatlo in sem provu ampak ne pridem noter. ram dela pomojem za matično pa nevem sam ce nebi dela matična pomojem nebi se neč pokazlo na za sloni za izbirat bios? lp.

sem provu disk vzet vn ma še vedn enako
lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: valo77 ()

Riff ::

probaj pe samo z enim ramom če jih imaš več notri


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formatiranje EDINEGA diska (C disk) - Kako

Oddelek: Pomoč in nasveti
306803 (6250) Cervantes
»

blue screen po menjavi matične

Oddelek: Pomoč in nasveti
181675 (1354) Hayabusa
»

Računalnik se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
495412 (4873) CyberAD
»

Instalacija windows Xp se prekine....

Oddelek: Pomoč in nasveti
131088 (908) amigo_no1
»

Loop pri inštalaciji Win XP in no master disk problema!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101653 (1535) alien13

Več podobnih tem