» »

Logan (Wolverine 3)

Logan (Wolverine 3)

«
1
2

oo7 ::

Film izide 3 marca 2017

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt3315342/?re...

WOLVERINE 3 Has a Full Script Draft so Production Start Date is Closer Than Ever

"We have a script. A full script. To tell you, two days ago I got that the full finished—well, it’s not finished, but we’re getting super close—as you can see by the rate of my facial hair. That might give you a good clue that perhaps… yeah, it’s sooner rather than later.
"I don’t have a firm date yet. My thing and I’ve told you and I’ve told everyone, it’s my last one, for me I want it to be perfect, so the moment I know it’s perfect, bang, we’ll go."

WOLVERINE 3 will co-star Patrick Stewart as Professor X and be directed by James Mangold, who directed Jackman in 2013's THE WOLVERINE.




One last time pomeni, da je to zadnji film Hugh Jacmana v vlogi Wolverina. Upam, da potem upokojijo Wolverina, ker enostavno ne vidim drugega igralcav vlogi Wolverina tako kot ne vidim drugega igralca, ki bi lahko igral namesto Robert Downey Jr v vlogi Iron man-a.
  • spremenil: bluefish ()

Nikec3 ::

A niso rekli, da bo že Apocalypse zadnji? Sicer pa se strinjam. Jackman kot Wolverine je verjetno še težje nadomestljiv kot Downey Jr. kot Iron Man.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Nikec3 je izjavil:

A niso rekli, da bo že Apocalypse zadnji? Sicer pa se strinjam. Jackman kot Wolverine je verjetno še težje nadomestljiv kot Downey Jr. kot Iron Man.


Saj Jackmana mislim, da sploh ne bo v X-men Apocalypse.
Kar se pa tiče ostalih x men filmov pa letos februarja pride Deadpool in oktrobra letos naj bi še Gambit ( Marvel Comics) in potem 2017 Wolverine.

oo7 ::

Ena ODLIČNA novica :D

It Begins: Fox Says Wolverine 3 Will Be Rated 'R'

http://io9.gizmodo.com/it-begins-fox-sa...


No evo Deadpool ni samo odličen film še med superhero filme je prinesel R rating 8-)

oo7 ::

Glavni zlikovec v filmu Wolverine 3 naj bi bil Mister Sinister :)

Supervillain Origins: Mr Sinister

oo7 ::

Tretji film Wolverine se bo imenoval Logan in izide 3 Marca 2017

oo7 ::

R rated >:D



.

oo7 ::

The First Look at Old Man Wolverine in Logan!



.

oo7 ::

Uf tole zgleda, da bo najbolj resen Marvelov film ?

Logan | Official Trailer [HD] | 20th Century FOX

oo7 ::

Tista punčka v trailerju je možen spoiler


SPOILER

X-23 (Laura Kinney)

X-23 is a female clone-daughter of Wolverine. Like Wolverine, X-23 has a regenerative healing factor, superhuman strength, senses, speed, and reflexes. She also has retractable adamantium-coated bone claws in her hands and feet.

oo7 ::

Še red band trailer :)

LOGAN Official International Red Band Trailer (2017) Wolverine 3 Movie HD

opeter ::

Kaj pomeni red band (rdeči trak)? Kaj je razlika med tem in navadnim?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:

Kaj pomeni red band (rdeči trak)? Kaj je razlika med tem in navadnim?


Red band pomeni, da bo v trailerju več nasilja ali gole kože...

Razlika med navadnim trailerjem Logan in tem Red Band je samo ta

opeter ::

Hvala za razlago. Zanimivo, nisem vedel, da to tako delajo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Phantomeye ::

opeter je izjavil:

Hvala za razlago. Zanimivo, nisem vedel, da to tako delajo.


ja, ce hoces oglaševat R rated film med (oz. pred) predvajanjem pg-13 filmov, mora biti trailer pg-13 (ta zelen).

Starodavni ::

ta trailer pa veliko vprašanj odpre, tako da gledam ta video:



to bi znal biti zanimiv film, če bodo smiselno pojasnili ozadje te zgodbe in zakaj sta logan in xavier:
SPOILER








Logan ima vse šibkejše regenerativne sposobnosti in ima veliko brazgotin, tresavico na roki, veliko bolečine in dilemo ali bi uporabil kremplje ali ne.

Xavier pa ima alzheimerja, ki ga uničuje in nima več dobrih sposobnosti.

Zna biti, da je to nova temna prihodnost, kjer mutanti izginjajo. X-menov recimo sploh ni več.

oo7 ::

Ja x men franšiza je postala že zelo zakomplicirana kar se tiče časa :)




1962: X-Men: First Class (2011)

1972: X-Men: Days of Future Past (2014)

1981: X-Men Origins: Wolverine (2009)

1983 (Alternate Timeline) : X Men: Apocalypse (2016)

2000: X Men (2000)

2000: X2 (2003)

200? : X-Men: The Last Stand (2006)

2013: The Wolverine (2013)

2016 (Alternate Timeline): Deadpool (2016)

2024 (Alternate Timeline): Logan (2016)


Wolverine je rojen okoli 1880 kar pomeni, da bo v filmu Logan star že okoli 144 let kar tudi pomeni, da mu je upadla moč regeneracije se pravi pospešeno celjenje ran. Čeprav strip Old man Logan se dogaja 50 let v prihodnosti in to v post apokaliptičnem svetu.

oo7 ::

Logan International Trailer #2 (2017) | Movieclips Trailers




Imam občutek, da bo tole eden najboljših Marvelovih filmov upam,da se ne motim :D

Izi ::

Holy Fuck! X-23 :))

oo7 ::

V trailerju Logan reče not OK potem pa sam ukrade cigare :))

yoco ::

oo7 je izjavil:

Logan International Trailer #2 (2017) | Movieclips Trailers




Imam občutek, da bo tole eden najboljših Marvelovih filmov upam,da se ne motim :D

A nima to Fox čez?

oo7 ::

yoco je izjavil:


A nima to Fox čez?


Ja ta film ima Fox ampak jaz filme o superherojih uvrščam med Marvel in DC :)

oo7 ::

Logan | "Grace" #SB51 Commercial | 20th Century Fox




In the near future, a weary Logan cares for an ailing Professor X in a hideout on the Mexican border. But Logan's attempts to hide from the world and his legacy are up-ended when a young mutant arrives, being pursued by dark forces.

oo7 ::

Laura.mov


.

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Laura.mov


.

Kot sem že enkrat napisal. Današnje viralne kampanje za filme znajo biti res dobre. Ta video je prav "disturbing". :|
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

kiFni ::

V wolverinu mu je japonec odsekal kremplje. Kje in kdaj jih dobi nazaj iz adamantija?

Personanonim ::

Menda v X Men: Apocalypse



Po dogodkih v X-MEN: DAYS OF FUTURE PAST je ta verzija zgodovine,dogodki iz filma The Wolverine,ta časovnica je najverjetneje izbrisana(?)

Hollywood time travel logic 8-)

Ali je pa Magneto bil tako prijazen pa mu je popravil nastalo škodo :D
"The internet - like a training camp for never amounting to anything."

oglaf.com

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Confused by the crazy X-Men movie timeline? Our X-pert explains everything

http://www.express.co.uk/entertainment/...

oo7 ::

Kurzweil ::

Ravno včeraj sem v kinu videl reklamo, za tole. Zgleda slabo. Drugače pa zadnja leta vsak mesec 3 Marvel ali DC filmi. Zdej se že kr vse povprek kombinira, dela neke spin-offe, počasi mi gre že na bruhanje od tega sranja. Je pa res, da otroci to gledajo širom sveta, tako da bo štancanje postala kar konstanta, dokler pače ne bodo uničili vse kar je bilo dobrega od pa 10 let starih in legendarnih stripov. Dejansko, bi lahko na slo-techu odprli kar topic Marvel in DC filmi, ker tega neumnega šrota je že toliko, da je škoda 500 topicov in zaspamat sel ST.

Nikec3 ::

Kurzweil je izjavil:

Ravno včeraj sem v kinu videl reklamo, za tole. Zgleda slabo. Drugače pa zadnja leta vsak mesec 3 Marvel ali DC filmi. Zdej se že kr vse povprek kombinira, dela neke spin-offe, počasi mi gre že na bruhanje od tega sranja. Je pa res, da otroci to gledajo širom sveta, tako da bo štancanje postala kar konstanta, dokler pače ne bodo uničili vse kar je bilo dobrega od pa 10 let starih in legendarnih stripov. Dejansko, bi lahko na slo-techu odprli kar topic Marvel in DC filmi, ker tega neumnega šrota je že toliko, da je škoda 500 topicov in zaspamat sel ST.

Tega šrota je z razlogom toliko - sploh ni tak šrot.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Še 12 dni pa se začne kosanje :D

Trailerji so vsi dobri sploh pa kritike komaj čakam8-)

Teh filmov ni nikoli preveč in na srečo tistih, ki jih radi gledamo jih bo še veliko :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Kurzweil ::

Sem pa iskreno vesel, da je nekdo vesel tega, meni osebni je stvar presegla vso mejo dobrega okusa. Dejansko v kino zaradi tega hodim zadnji čas, da mi ni treba gledati cele serije Marvel/DC trailerjev. Človek bi si sicer želel kaj izvirnosti in pa novitet, ne pa da zlorabljajo nekaj 10 let stare klasike, do te meje, da ima folk dovolj oz. ko več ne nosijo denarja. Sem pa kar dosti tega gledal, da ne boste mislili, da nabijam brez podlage in vedno znova ko si rečem, da tega šrota ne bom gledal več, se pojavi hype, kako oh in sploh je naprimer Deadpool in potem spet gledam in vedno znova sem razočaran. Je pa res, da bi včasih kot otrok užival v tem, tako kot sem recimo ob Aquamanu :)) Naj se sliši še tako smešno, ampak dejansko mi je od vsega tega bil najboljši Flash Gordon, če sem iskren, sem pred parimi minutami ravno gledal, da bi si naročil majco. Malce pretiravajo s tem v glavnem, to je bil moj point, praveč je tega.

Starodavni ::

Kurzweil

počakaj na leto 2018-2019, ko bo prišel glavni finale marvel filmov: Infinity war, part1 in part2, potem pa se bo s stripovskimi filmi začel krepak padec.

Podobna fora je bila z western filmi, imeli so svoje obdobje štancanja, folk je gledal, popularno je bilo, potem pa je s časom izgubilo zanimanje in je ogenj ugasnil.

Se pa strinjam s tem, da primanjkuje kakšnih dobrih originalnih filmov, ki ne bi bili reboot, remake, sequel, prequel, comic-based, book-based, japan-based, etc.



Tole še najbolj povzame situacijo z januarjem in narprej.

Nikec3 ::

Pogledal. Film je po vseh kriterijih brutalen. Ne najdem druge besede za primeren opis. Celota deluje kot konec, ki si ga je en izmed najbolj kultnih karakterjev zaslužil. Noro dobra igra Hugha Jackmana.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Bom šel pogledat najkasneje v Ponedeljek :)

opeter ::

Meni je žal, da skoraj ni več Ninja/Shinobi filmov.
Vseeno pa se otroci tudi dandanes radi oblačijo v nindžo.

Z večjim proračunom sta nazadnje bila dva s Scott Adkinsom v glavni vlogi, nekako v istem času pa še dva filma in sicer Bojevnikova pot (2010) in Ninja Assassin (2009)

Občasno se najdejo še kakšne low-budget variante tipa Alien vs Ninja (AvN), Ninja Apocalypse pa kakšni japonski odvrtki npr. The Kunoichi: Ninja Girl.
A to je vse.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Tr0n ::

En izmed boljsih X-Men filmov. Priporocam.

Sc0ut ::

Paui spoiler!








A je kje razlozeno zakaj ga metek iz adamantina ubije? Saj tkivo se zaceli nazaj, lobanja iz adamantina je pac malo "preurejena"?

Kako adamantin zastruplja wolverina, a ni inerten?
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sc0ut ()

oo7 ::

'Logan' Opens to Mighty $237.8 Million Globally


http://variety.com/2017/film/box-office...

Budget filma 97 mio $ Box office v 3 dneh 237 mio $$$ ni slabo 8-)


Grem jutri gledat :)

RegulusDraco ::

Epski film, priporočam vsem ljubiteljem Wolverina. To je film, ki si ga tak vrhunski kultni lik zasluži.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

oo7 ::

No pa sem pogledal film Logan :) Ni kaj rečti kot brutalen in žalosten film. Definitivno eden najboljših Mervelovih filmov.

To je na žalost zadnji film za 2 največji x-men legendi Hugh Jackman in Patrick Stewarda.

oo7 ::

Sc0ut je izjavil:

Paui spoiler!








A je kje razlozeno zakaj ga metek iz adamantina ubije? Saj tkivo se zaceli nazaj, lobanja iz adamantina je pac malo "preurejena"?

Kako adamantin zastruplja wolverina, a ni inerten?




SPOILER


V bistvu je bil Wolverine že ustrljen v glavo z adamantium metkom in takrat je izgubil samo spomin tako, da nisem siguren zakaj je x24 urml ali zakaj takrat v Xmen origins ni umrl Wolverine.. Adamantium zastruplja Logana zato, ker je star in njegovo zdravljenje ne deluje več tako unčikovito kot takrat, ko je bil mlad.

oo7 ::

7 reasons X-23 should be the new movie Wolverine according to the comics: everything the Logan movie didn't tell you
http://www.gamesradar.com/7-reasons-x-2...


Po moje je najbolje tako, da x-23 zapolni mesto Wolverina RAZEN seveda če bi se Hugh Jackman premislil in še vedno zaigral kot Wolverine. Zdaj je sploh prekmalu, da bi našli novega igralca za Wolverina jaz ga ne vidim drugega kot Hugh Jackmana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Gregor P ::

Kako pa bo ta tamala Laura X-23 sploh lahko zrasla, glede na kovinsko zlitino v sebi? Ali je morda nima toliko oz. jo ima samo kot kremplje na rokah in nogah in potem to ni težava?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Nikec3 ::

Gregor P je izjavil:

Kako pa bo ta tamala Laura X-23 sploh lahko zrasla, glede na kovinsko zlitino v sebi? Ali je morda nima toliko oz. jo ima samo kot kremplje na rokah in nogah in potem to ni težava?

Mislim da je zlitina "vpeta" v njene kosti.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Mislim, da X23 nima okostja z adamantiuma kot Wolverine ampak ima samo kremplje na rokah in nogah z Adamantiuma.

krneki0001 ::

oo7 je izjavil:

Mislim, da X23 nima okostja z adamantiuma kot Wolverine ampak ima samo kremplje na rokah in nogah z Adamantiuma.


Jap, točno tako.

oo7 ::

Sem malo pogledal borbe na you tube mater je tole brutalen film eden najboljših v žanru in definitino najbolši x-men film. Samo škoda, ker je to zadnji film z Hugh Jackmanom. Tak kot je bil v tem filmu x-24 bi moral biti Logan v vseh x-men filmih.

Daleč najboljši film, ki sem ga letos gledal v kinu :)


SPOILER!!



oo7 ::

Tole je tudi brutalno :)

Seveda kdor filma ni gledal naj ne gleda :P

Charles' Hotel Seizure Scene | Logan (2017) | Movie Clip
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Venom (2018) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19737032 (3455) oo7
»

X-Men: Dark Phoenix (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6812780 (7069) yoco
»

Deadpool 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
15027167 (12570) M.B.
»

X-Men: Apocalypse

Oddelek: Sedem umetnosti
305026 (3701) abyssus
»

X-Men: Days of Future Past

Oddelek: Sedem umetnosti
163397 (2604) oo7

Več podobnih tem