» »

Pop TV in Kanal A plačljiva?

Pop TV in Kanal A plačljiva?

««
17 / 72
»»

stara mama ::

Ja v osnovni - pristopni shemi!
Kaj pa če osnovna shema sploh ne obstaja?
Ampak si vsak uporabnik ustvari svojo, potem pa dokupuješ...

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

PARTyZAN je izjavil:

Tilen: Izsiljuje te tako, da tudi če ne želiš imet televizije, si jo nekako primoran vzet, če želiš imet manjšo položnico za internet. In zdaj se bo reč podražila še na račun pro plusa.


Že dolgo nisem gledal cenikov, ampak a so paketi postavljeni tako, da je sam internet dražji od interneta plus televizija (ali internet plus telefonija dražja od istega plus televizija)? Ker v tem primeru bi mi tole smrdelo po dumpingu, ta pa ni dovoljen.

Tilen ::

Pri kablaših je problem, ker "ne moreš" imeti interneta brez kabelske televizije. Tukaj so oni malo posebni. Tega na xDSL ali optiki ni.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

thramos ::

roCkY je izjavil:

Hočem


Aja šit, tako pa ne bo šlo. A do zdaj si pa lahko gledal samo teh 10 kanalov, za ostale pa nisi plačeval? Isto sranje.

4knative ::

zmaugy je izjavil:

PARTyZAN je izjavil:

Tilen: Izsiljuje te tako, da tudi če ne želiš imet televizije, si jo nekako primoran vzet, če želiš imet manjšo položnico za internet. In zdaj se bo reč podražila še na račun pro plusa.


Že dolgo nisem gledal cenikov, ampak a so paketi postavljeni tako, da je sam internet dražji od interneta plus televizija (ali internet plus telefonija dražja od istega plus televizija)? Ker v tem primeru bi mi tole smrdelo po dumpingu, ta pa ni dovoljen.


To je tista finta ko ti zraven kave ponudijo še rogljiček in kolo. Cena je pa zelo mamljiva in ponudbo težko zavrneš. Siljenje prodaje pač, posilstvo po domače.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

Mato989 ::

zmaugy je izjavil:

PARTyZAN je izjavil:

Tilen: Izsiljuje te tako, da tudi če ne želiš imet televizije, si jo nekako primoran vzet, če želiš imet manjšo položnico za internet. In zdaj se bo reč podražila še na račun pro plusa.


Že dolgo nisem gledal cenikov, ampak a so paketi postavljeni tako, da je sam internet dražji od interneta plus televizija (ali internet plus telefonija dražja od istega plus televizija)? Ker v tem primeru bi mi tole smrdelo po dumpingu, ta pa ni dovoljen.


Problem je recimo ker je posamezno vse ultra drago napram skupnem paketu... in potem pride do takšnih absurdov ko je internet recimo 25€, internet + osnovna shemapa 27€ kar je imo nesorazmerno plačilo za zadeve ki dobiš :)

thramos ::

zmaugy je izjavil:

Že dolgo nisem gledal cenikov, ampak a so paketi postavljeni tako, da je sam internet dražji od interneta plus televizija (ali internet plus telefonija dražja od istega plus televizija)? Ker v tem primeru bi mi tole smrdelo po dumpingu, ta pa ni dovoljen.


Vsaj pri T-2 je samo internet še vedno cenejši, a le za par €. Kar je sicer škoda, ampak stvar njihovega poslovnega načrta. Še vedno bi bilo neumno, da bi plačeval nekaj, česar ne potrebuješ, ker je v paketu zelo "poceni".

4knative je izjavil:

To je tista finta ko ti zraven kave ponudijo še rogljiček in kolo. Cena je pa zelo mamljiva in ponudbo težko zavrneš. Siljenje prodaje pač, posilstvo po domače.


Nobeden te ne sili in z lahkoto rečeš ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

4knative ::

Ti rečeš "ne" paketu kapučin+kola+rogljiček (še vroč) za 1,8eur in vzameš samo kapučin za 1,5eur? Smešen si!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

Mato989 ::

thramos je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Že dolgo nisem gledal cenikov, ampak a so paketi postavljeni tako, da je sam internet dražji od interneta plus televizija (ali internet plus telefonija dražja od istega plus televizija)? Ker v tem primeru bi mi tole smrdelo po dumpingu, ta pa ni dovoljen.


Vsaj pri T-2 je samo internet še vedno cenejši, a le za par €. Kar je sicer škoda, ampak stvar njihovega poslovnega načrta. Še vedno bi bilo neumno, da bi plačeval nekaj, česar ne potrebuješ, ker je v paketu zelo "poceni".


Ja ampak tudi če ti TVja ne gledaš (kot ne gledaš je mišljeno nekajkrat letno) ali pa samo za časa SPja, ipd. zadev, kaj pa vem olimpijske itd... se ti pol še vedno splača za tistih par cekinov, to je ravno vaba (logično)

Pač tista cenena fora ko dobiš za 5€ 1 enoto, za 6€ pa 2 enoti... sicer druge enote ne rabiš pretirano ampak občasno pa se zna zgodit, zato je ceneje :)

PARTyZAN ::

Amis je imel pol leta nazaj še tako zastavljene pakete, da sem dobil internet + tv ceneje kot enako hitrost samo internet. STB pa lepo leži v omari.

thramos ::

Mato989 je izjavil:


Ja ampak tudi če ti TVja ne gledaš (kot ne gledaš je mišljeno nekajkrat letno) ali pa samo za časa SPja, ipd. zadev, kaj pa vem olimpijske itd... se ti pol še vedno splača za tistih par cekinov, to je ravno vaba (logično)

Pač tista cenena fora ko dobiš za 5€ 1 enoto, za 6€ pa 2 enoti... sicer druge enote ne rabiš pretirano ampak občasno pa se zna zgodit, zato je ceneje :)


Če rabiš, pa čeprav občasno, potem se ti itak splača.

Če ne rabiš TVja, ali pa če ne rabiš kole in rogljička, pa pač plačaš samo internet in kapučino. Prihranil si res malo, ampak še vedno več, kot če bi si poceni kupil stvar, ki je ne rabiš.

roCkY ::

thramos je izjavil:

roCkY je izjavil:

Hočem


Aja šit, tako pa ne bo šlo. A do zdaj si pa lahko gledal samo teh 10 kanalov, za ostale pa nisi plačeval? Isto sranje.

Kje je meja te vezane trgovine na tem področju? ???
Pred leti smo imeli za 34,35€ (če se prav spomnim decimalk) vse takratne kanale vključno s HBO in 1/265 net pri TS recimo. Glede na danes manjkajo le HD izvedbe, ki pa bi že takrat morali biti standard.

thramos ::

roCkY je izjavil:

Kje je meja te vezane trgovine na tem področju? .


Tam, kjer bo dovolj ljudi odjavilo televizijo, ker ne bo hotelo plačevat za Pro7 in podobno sranje.

4knative ::

PARTyZAN je izjavil:

Amis je imel pol leta nazaj še tako zastavljene pakete, da sem dobil internet + tv ceneje kot enako hitrost samo internet. STB pa lepo leži v omari.


Po istem optičnem žarku ti odnesejo dodatni evro in so zmagali. Itak nima veze storitev, važno je samo koliko evrov ti odnesejo.

roCkY ::

hojnikb je izjavil:

roCkY je izjavil:

Zarad ene TV hiše in pajdaških distributerjev iti v ilegalo?

si naročiš netflix pa amazon video, pa nebo nč ilegalno :)

Sem ravno pogledal GT 9 epizodo prek Amazona... Zadnji del mi spet ni bil všeč ostalo nekako na nivoju ali celo boljši inserti. Mi pa določene vsebine skupaj z Netfliksom manjkajo. Recimo prenosi športa in kak dokumentarec je premalo.

4knative ::

thramos je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Ja ampak tudi če ti TVja ne gledaš (kot ne gledaš je mišljeno nekajkrat letno) ali pa samo za časa SPja, ipd. zadev, kaj pa vem olimpijske itd... se ti pol še vedno splača za tistih par cekinov, to je ravno vaba (logično)

Pač tista cenena fora ko dobiš za 5€ 1 enoto, za 6€ pa 2 enoti... sicer druge enote ne rabiš pretirano ampak občasno pa se zna zgodit, zato je ceneje :)


Če rabiš, pa čeprav občasno, potem se ti itak splača.

Če ne rabiš TVja, ali pa če ne rabiš kole in rogljička, pa pač plačaš samo internet in kapučino. Prihranil si res malo, ampak še vedno več, kot če bi si poceni kupil stvar, ki je ne rabiš.


Moraš se malo bolj vživeti v potrošnika. Preveč racionalno razmišljaš. Vsak bo vzel še rogljiček in kolo in na dolgi rok pomagal ustvariti lep dobiček prodajalcu. Ta praksa je že preizkušena in vedno deluje in bo delovala. Večino ljudi lahko obrneš na hitrico.

-valvoline- ::

Invictus je izjavil:

Odjaviš TV in si kupiš Android TV box z KODIjem.

Mislim, da nihče ne bo prikrajšan za nabor serij in filmov.

Kodi in podobne piratske p2p bodo kmalu prepovedal brez skrbi. Drzava bo enostavno nalozila operaterjem da se onemogoci dostop taksnim storitvam. Tako k so onemogocil sportne stave prek interneta.

roCkY ::

thramos je izjavil:

roCkY je izjavil:

Kje je meja te vezane trgovine na tem področju? .


Tam, kjer bo dovolj ljudi odjavilo televizijo, ker ne bo hotelo plačevat za Pro7 in podobno sranje.

Sodu izbija dno Proplus. Zatečeno stanje je nekako sprejeto. Kolikšen je delež cene na računu za Fox, ES HD, DIS HD,...?
Lokalni operater je prvi jasno postavil direktno vezano podražitev. Tudi ostali jo bodo pa če še tako maskirajo v začti fazi.

Mato989 ::

-valvoline- je izjavil:

Invictus je izjavil:

Odjaviš TV in si kupiš Android TV box z KODIjem.

Mislim, da nihče ne bo prikrajšan za nabor serij in filmov.

Kodi in podobne piratske p2p bodo kmalu prepovedal brez skrbi. Drzava bo enostavno nalozila operaterjem da se onemogoci dostop taksnim storitvam. Tako k so onemogocil sportne stave prek interneta.



Kako so onemogočili športne stave, če pa moji kolegi in občasno jaz veselo stavimo na tujih stavnicah?

Invictus ::

Meni je bolano, da zdaj operaterji oglašujejo da bo POP TV in Kanal A ostal v shemi.

In to na veliko. Kot bi čez noč res kaj naredili...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Aston_11 ::

Pod 1. bi morala biti pogodba, ki jo ponudnik storitve sklene z izvajalcem storitve, ne da bi imel potrošnik možnost izbire, morala biti nična.

Ne da se mi pogljabljati, vendar če sedanja zakonodaja že tega ne določa, bi bilo zelo čudno.

Kaj pravijo tržni inšpektorati, zveza potrošnikov....? So počepnili?

-valvoline- ::

Mato989 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Invictus je izjavil:

Odjaviš TV in si kupiš Android TV box z KODIjem.

Mislim, da nihče ne bo prikrajšan za nabor serij in filmov.

Kodi in podobne piratske p2p bodo kmalu prepovedal brez skrbi. Drzava bo enostavno nalozila operaterjem da se onemogoci dostop taksnim storitvam. Tako k so onemogocil sportne stave prek interneta.



Kako so onemogočili športne stave, če pa moji kolegi in občasno jaz veselo stavimo na tujih stavnicah?

http://www.fu.gov.si/obvestilo/
Pr men je vecina ze onemogocenih. Tole dobim k kliknem bet365 in podobne. Operater t-2

Zgodovina sprememb…

thramos ::

4knative je izjavil:

Moraš se malo bolj vživeti v potrošnika. Preveč racionalno razmišljaš. Vsak bo vzel še rogljiček in kolo in na dolgi rok pomagal ustvariti lep dobiček prodajalcu. Ta praksa je že preizkušena in vedno deluje in bo delovala. Večino ljudi lahko obrneš na hitrico.


Vsak ne bo, tisti pa ki bojo, njihov problem.

Mato989 ::

-valvoline- je izjavil:

Mato989 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Invictus je izjavil:

Odjaviš TV in si kupiš Android TV box z KODIjem.

Mislim, da nihče ne bo prikrajšan za nabor serij in filmov.

Kodi in podobne piratske p2p bodo kmalu prepovedal brez skrbi. Drzava bo enostavno nalozila operaterjem da se onemogoci dostop taksnim storitvam. Tako k so onemogocil sportne stave prek interneta.



Kako so onemogočili športne stave, če pa moji kolegi in občasno jaz veselo stavimo na tujih stavnicah?

http://www.fu.gov.si/obvestilo/
Pr men je vecina ze onemogocenih. Tole dobim k kliknem bet365 in podobne. Operater t-2


Zanimivo na mobilcu sem se pravkar prijavil in stavil :)

Banda slovenska spet bi omejevali a tu pa nič ne nardijo ko bi morali!

Aston_11 ::

4knative je izjavil:

Vsak bo vzel še rogljiček in kolo in na dolgi rok pomagal ustvariti lep dobiček prodajalcu. Ta praksa je že preizkušena in vedno deluje in bo delovala. Večino ljudi lahko obrneš na hitrico.
Pri meni ta praksa ne pali. Če ne rabim, ne kupim in namesto 4 EUR dam torej 3 in mi 1 ostane, da kupim kaj, kar rabim. Pri tem pa nimam občutka, da sem izgubil življenjsko priložnost, samo danes, to minuto, ki se ne bo pojavila nikoli več. Tako lahko se vas striže, torej?

thramos ::

roCkY je izjavil:

Sodu izbija dno Proplus. Zatečeno stanje je nekako sprejeto. Kolikšen je delež cene na računu za Fox, ES HD, DIS HD,...?
Lokalni operater je prvi jasno postavil direktno vezano podražitev. Tudi ostali jo bodo pa če še tako maskirajo v začti fazi.


A ker ga nekateri sprejemate, je "sprejeto"? V času, ko bi bilo trivialno zaračunavati po izbranih kanalih oziroma kar po času gledanja kanala, je rahlo smešno, da nekatere grozno boli plačevanje za Pop in kanala A, do sedaj jih pa ni bolelo 10+ evrov za 95% kanalov, ki jih za razliko od omenjenih dveh, dejansko sploh ni gledalo.

St235 ::

Aston_11 je izjavil:

Pod 1. bi morala biti pogodba, ki jo ponudnik storitve sklene z izvajalcem storitve, ne da bi imel potrošnik možnost izbire, morala biti nična.

Ne da se mi pogljabljati, vendar če sedanja zakonodaja že tega ne določa, bi bilo zelo čudno.

Kaj pravijo tržni inšpektorati, zveza potrošnikov....? So počepnili?


Dve pravni osebi ne smeta sklenit pogodbe brez soglasja raje? Pa saj niste resni...

webmaher ::

@thramos očitno si spregledal kaj sem napisal zato ti še enX kopiram pa še za ostale, ki so spregledali:


webmaher :: včeraj, 14:25:13
citiraj
#
Edino kar pametnega lahko storiš pri Telesmehu je, da če imaš malo bolj ornk paket da greš na enega nižje...
Telesmeh je eden največjih barabinov glede cen paketov in posameznih storitev...
Moj primer:

paket GOLD 3-ka Premium me pride 66 ojrov

če bi rekel odjebite imel bom samo internet pa bi za najhitrejšega 120/10Mb/s plačeval kar 73 ojrov...

Izpadel bi največji bumbar v največji banana republik v Junajted Jurop

In kot vidim, so barabini omejili največji download na 120 kar prej ni bil slučaj...
Telesmeh v vsem svojem sijaju, da vam ne težim še s pred parimi dnevi zakljenjenim CAM modulom in med 15 minutnim čakanjem na prostega pomočdajalca hvalisanja kako je do 15 januarja vse odprto tudi, če nisi naročen

-valvoline- ::

Zakaj pa rabite taksne hitrosti interneta? Jaz bi kamot prezivel z 1mb, trenutni 5mb je pa zame skoraj overkill pa je najcenejsa varijanta. Kodi in podobne kok vem pa tudi delajo na 2-3mb brez tezav.

Zgodovina sprememb…

thramos ::

Ne štekam, a tud če je CENEJE internet + TV ni ok? A potem te še prisilijo, da ga gledaš?

Pač poslovna odločitev operaterja.

PARTyZAN ::

valvoline: sure, če vse kar delaš je browsanje in mail. S takšno povezavo še videov ne moreš normalno gledat. YouTube uporablja za HD ločljivost bitrate med 8 in 12mbps.

pangro ::

Zanimivo! Pop tv ni toliko hud da bi se ponujal posebej ker bi bla seveda cena višja,
je pa toliko hud da lahko uspešno postavlja ultimate da naj zanj plačajo tudi tisti ki ga ne gledajo
in prispevajo da je cena na koncu malo nižja za tiste ki ga pa gledajo. Lepo, res en tak solidarnostni prispevek.

To se prav vseeno pa obstaja nek dosti velik trg za paket brez POP TV. Čudno da nobem to ne izkoristi pa nabije jumbo plakate
v smislu:" hej mi smo pa ful face pa ponujamo paket POP TV free če pa hočete si pa lahko sami sestavite paket"

-valvoline- ::

PARTyZAN je izjavil:

valvoline: sure, če vse kar delaš je browsanje in mail. S takšno povezavo še videov ne moreš normalno gledat. YouTube uporablja za HD ločljivost bitrate med 8 in 12mbps.

YT mi nic ne steka pr najvisjih locljivosti. lahko potrdim da 1080p leti normalno pri 5mb.
Speedtest pa kaze 6mb, torej 1mb+ mam gratis :)

Zgodovina sprememb…

opeter ::

POP TV in KANAL A, programske hiše ProPlus sta po novem postala plačljiva TV programa, ki pa morata biti vključena v osnovne TV sheme. Zaradi visoke gledanosti teh dveh programov smo bili prisiljeni oba v shemah obdržati, mesečno naročnino pa ustrezno zvišati.


Morata biti ... kakšna neumnost. Folk bi moral glasovat z denarnico in odpovedat naročnine. Seveda pa se to ne bo zgodilo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

broken/link ::

pangro je izjavil:

Zanimivo! Pop tv ni toliko hud da bi se ponujal posebej ker bi bla seveda cena višja,
je pa toliko hud da lahko uspešno postavlja ultimate da naj zanj plačajo tudi tisti ki ga ne gledajo
in prispevajo da je cena na koncu malo nižja za tiste ki ga pa gledajo. Lepo, res en tak solidarnostni prispevek.

glej skozi oči proplusa z malo prirejenimi številkami: "hočem imet 100.000 naročnikov, ki bodo plačevali 7eur na mesec (dajo operaterji posebej paket), ali hočem imet 1.000.000 naročnikov, ki bodo plačevali 5eur na mesec (uturijo v vse podražane programske sheme)?
pa glej izključno skozi oči dnarja, ker za kul/hud faktor se tle proplusu hebe.

pač jaz zahteve proplusa razumem, ne razumem pa operaterjev.

Mato989 ::

pač jaz zahteve proplusa razumem, ne razumem pa operaterjev.


Jaz ne razumem kako varuhi konkurence ne skočijo v luft ker je to evidentno kršenje verjetno parih zadev ki preprečuje izsiljevanje in monopol in tudi izbira je bolj boš plačal al pa odjaviš vse... to ni glih izbira.

Kot pravim, samo želim si lahko da bi ta manever pomenil zakonsko posledico da si sami sestavimo TV sheme! To bi bil korak v pravo smer.

Ganon ::

-valvoline- je izjavil:

Jaz bi kamot prezivel z 1mb


Ti kar lepo odjavi internetno naročnino in uporabljaj telefon za pregledovanje elektronske pošte. Nepotrebno razmetavanje z denarjem.

stara mama ::

Telemach:
Paket Silver: 25/1 MBit + TV + telefon, ...
33.5€/mesec
http://telemach.si/paketi/paketi-v-kabe...

Net Gold: 20/2MBit
30.5€/mesec
http://telemach.si/internet/internet-pa...

Zdaj pa naj vsak sam presodi...

roCkY ::

thramos je izjavil:

roCkY je izjavil:

Sodu izbija dno Proplus. Zatečeno stanje je nekako sprejeto. Kolikšen je delež cene na računu za Fox, ES HD, DIS HD,...?
Lokalni operater je prvi jasno postavil direktno vezano podražitev. Tudi ostali jo bodo pa če še tako maskirajo v začti fazi.


A ker ga nekateri sprejemate, je "sprejeto"? V času, ko bi bilo trivialno zaračunavati po izbranih kanalih oziroma kar po času gledanja kanala, je rahlo smešno, da nekatere grozno boli plačevanje za Pop in kanala A, do sedaj jih pa ni bolelo 10+ evrov za 95% kanalov, ki jih za razliko od omenjenih dveh, dejansko sploh ni gledalo.

Imaš spy SW na mojem modemu, da veš kaj se pri nas gleda?

Poslovna praksa, ki se uvaja sedaj za te programe mi pač ne zgleda fer.

Ob uvedbi IPTV smo bili veseli, da smo namesto proplusa in nacionalke iz bližnjega hriba dobili 150+ kanalov za takrat nam sprejemljivo ceno. Najprej za res zmernih 39€ z internetom in telefonom, ki so kasneje dobili še 10% permanentnega rabata...

Če naberem iz cenika T-2 skupaj kanale, ki jih gledam bom plačal skoraj toliko kot sedaj za Tera shemo + XL HD paket.

Kako se je ponudba IPTV oblikovala in spreminjala nima smisla pisat in razglabljat na tem mestu saj ni neposredno del teme.

Če bi kanali imeli 2 min reklam vsako uro in bili občasno gledaljivi, bi bil tiho. Že, če bi v zadnjih letih lahko tistih nekaj dirk MotoGP v miru brez reklam vmes pogledal, kadar imam čas, bi bil tiho. Tako pa je varnostni ventil odletel. Ta spam mi pač ni gledljiv in na glavarino na ta način nikakor ne pristanem pa kakokoli poskušaš dejstva okoli obračat.

pangro ::

broken/link je izjavil:

pangro je izjavil:

Zanimivo! Pop tv ni toliko hud da bi se ponujal posebej ker bi bla seveda cena višja,
je pa toliko hud da lahko uspešno postavlja ultimate da naj zanj plačajo tudi tisti ki ga ne gledajo
in prispevajo da je cena na koncu malo nižja za tiste ki ga pa gledajo. Lepo, res en tak solidarnostni prispevek.

glej skozi oči proplusa z malo prirejenimi številkami: "hočem imet 100.000 naročnikov, ki bodo plačevali 7eur na mesec (dajo operaterji posebej paket), ali hočem imet 1.000.000 naročnikov, ki bodo plačevali 5eur na mesec (uturijo v vse podražane programske sheme)?
pa glej izključno skozi oči dnarja, ker za kul/hud faktor se tle proplusu hebe.

pač jaz zahteve proplusa razumem, ne razumem pa operaterjev.


Točno to, jaz tudi štekam proplus. Res da so dal en tako pasjo ponudbo ki bolj spominja na gemblerski poizkus iz obupa kakor pa na kakšno resno ponudbo,
ki pa je očitno uspel. Zdaj zakaj je uspel je pa res vprašanje za operaterje, mi pa lahko samo špekuliramo.
Ali so se res čist usral ali pa je nekaj v ozadju kar pač ne vemo in se samo čudimo, mislim pa da bi se operaterji lahko bolje izpogajal,
če pa ni druge bi pa nabil nekam tale proplus.

thramos ::

Saj ne govorim o tebi, ampak o "večini".

Da prakse niso "fer", se zdi tudi meni. Kot sem že napisal, da v letu 2017 ni omogočeno izbiranje posamičnih kanalov, je milo rečeno smešno.

Ampak da bi zasebnemu podjetju vsiljeval poslovni načrt? Najbolje, da poleg vode, še ogled dirk MotoGP vpišemo v ustavo. :))

Ganon ::

opeter je izjavil:

Folk bi moral glasovat z denarnico in odpovedat naročnine. Seveda pa se to ne bo zgodilo.


Že, ampak s tem izgubiš tudi vse ostale programe, ne samo dveh. Morala bi obstajati drugačna rešitev.

scipascapa ::

Ganon je izjavil:

opeter je izjavil:

Folk bi moral glasovat z denarnico in odpovedat naročnine. Seveda pa se to ne bo zgodilo.


Že, ampak s tem izgubiš tudi vse ostale programe, ne samo dveh. Morala bi obstajati drugačna rešitev.


Točno to je narobe, KER NIMAŠ druge možnosti. Vsiljivo stanje. Kje se bo ustavilo? To je zrelo za kazensko ovadbo, kršenje osnovnih človekovih pravic - IZBIRA.

Pa ne mi nakladati, odjavi....dajmo malo širše razmišljati.

roCkY ::

thramos je izjavil:

Saj ne govorim o tebi, ampak o "večini".

Da prakse niso "fer", se zdi tudi meni. Kot sem že napisal, da v letu 2017 ni omogočeno izbiranje posamičnih kanalov, je milo rečeno smešno.

Ampak da bi zasebnemu podjetju vsiljeval poslovni načrt? Najbolje, da poleg vode, še ogled dirk MotoGP vpišemo v ustavo. :))

Tu gre za frontalen pristop firme, ki ne sme postati praksa!

Gremo reševat Palomo po tem modelu. Vsak obisk trgovine s špecarijo rolca njihovega papirja za 1€.

thramos ::

Ne, ampak da bi ti morali dati možnost, da kupiš samo en listek papirja, ne pa samo cele rolice.

scipascapa ::

z skupnim imenovalcem: IZBIRA.

Kot jo imamo pri trgovinah, elektriki, avtih, mobilnih telefonih, obleki, pohištvo in vsi ostali segmenta življenja.

Aston_11 ::

St235 je izjavil:

đDve pravni osebi ne smeta sklenit pogodbe brez soglasja raje? Pa saj niste resni...

Ljubljansk mlekarne se dogovorijo, da Hofer, Lidl, Mercator ne smejo prodati ničesar, ne da kupci vedno kupijo tudi liter njihovega mleka in en jogurt oziroma roliko paloma, pa če rabijo ali če ne rabijo. Kul, da vas vidimo sedaj junake, koliko bi pizdili, sedaj pa ga boste A/POPu gladko nastavili v rit.

webmaher ::



Točno to, jaz tudi štekam proplus. Res da so dal en tako pasjo ponudbo ki bolj spominja na gemblerski poizkus iz obupa kakor pa na kakšno resno ponudbo,
ki pa je očitno uspel. Zdaj zakaj je uspel je pa res vprašanje za operaterje, mi pa lahko samo špekuliramo.
Ali so se res čist usral ali pa je nekaj v ozadju kar pač ne vemo in se samo čudimo, mislim pa da bi se operaterji lahko bolje izpogajal,
če pa ni druge bi pa nabil nekam tale proplus.

Nič ne štekaš... PRO Plus takoj , ko je ven dal, da ne bo več DVB T oddajanja je v žepu že imel privolitev od Telekoma in Telesmeha... vsi trije pa igrajo na karto povozi konkurenco do konca in naprej....sredstva niso važna, važen je cilj...

scipascapa ::

webmaher: to je kršenje vseh normativov, konkurenca mora delati pod zdravimi pogoji. Sploh Telekom, ki je državni - od naroda ?!?!?!?!

webmaher ::

si pozabil da smo banana republik numero UNo in Junajted Jurop... ne rabiš biti preveč pameten, da vidiš kaj dogaja... sicer pa Eriki piši v Tarčo :)
Kot vidiš se verjetno ne splača saj se po uni razvpiti oddaji ni zgodilo skoraj nič...
««
17 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POP TV in Kanal pod isto streho kot Telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8424806 (19073) Ajnstajn`
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15441253 (34898) next3steps
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13632045 (26827) zuz3k
»

Boš septembra doma?

Oddelek: Loža
4510446 (5736) Silck
»

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

Oddelek: Loža
447877 (5379) Tarzan

Več podobnih tem