» »

Pop TV in Kanal A plačljiva?

Pop TV in Kanal A plačljiva?

««
34 / 72
»»

Spc ::

Qcube je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Dajmo takole:

- kdo se je že odjavil:
- kdo se namerava odjaviti:
- kdo med tistimi, ki se namerava odjaviti, sam pri sebi ve, da bo to zagotovo storil?:


Jaz sem odjavil Iptv včeraj. Samo ni se mi zdelo da bi še kdo drugi to naredil ko sem bil v poslovalnici, ker niso bili prepričani zakaj to hočem.

Treba je vsem ponudnikom poudarit v sami poslovalnici zakaj se odjavlja od TV naročnine, moj prijatelj je včeraj odjavil celotno TV shemo zaradi pop tvja, in vzel samo internet paket pri T-2ju, ker ima to možnost in je dosti bolj poceni, tako je prišparal 10EUR na mesec, TVja pa sploh ne potrebuje, sploh pa sedaj ko je T-2 zvišal cene zaradi pop tvja.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

ProGo ::

https://www.dnevnik.si/1042756203/slove...
8. december 2016

"Pro plus s Telemachom že podpisal dogovor za nadomestilo za POP TV in Kanal A, z Amisom in Telekomom pa je pričakovati podpis v kratkem."

Ghost007 ::

Na žalost obstaja preveč ljudi Za katere je Pop TV sam Bog i batina.
Eni nič druga ne gledajo.

Planet TV pa ne vem če ima realne možnosti izboriti isto pravico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

Spc ::

Podpisali so že ja, ampak kaj se tiče podražitve niso še nič omenili.
POPTV jim je baje dal hudo veliki količinski popust zaradi tega, ker imajo največ uporabnikov, in zaradi tega mogoče sploh ne bodo zvišali naročnine.
Kar pomeni, da bo narod mogoče pričel prihajat iz drugih ponudnikov na telemach, kar pomeni da če bodo drugi ponudniki izgubili zelo dosti ljudi jih bo na koncu telemach kupil, isto so naredili z Triero.

Na koncu bo samo en in edini, Telemach in nič druga.
:))
 

c3p0 ::

Postopek pred AVK lahko po informacijah Dnevnika traja več let. Če bo kršitev dokazana, Pro Plusu grozi globa v višini do deset odstotkov letnega prometa podjetja v predhodnem poslovnem letu.


Že vemo, kako se bo to nadaljevalo... Zraven tega so teh 10% lahko vkalkulirali, pri vsem dodatnem dobičku, je to razumljiv strošek. Kazen torej ne bo "vzgojna".

Tilen ::

Spc je izjavil:

Friška novica:
http://www.delo.si/novice/slovenija/pro...

Tukaj je samo povzetek tega, kar je že zapisano na strani AVK. Ničesar novega.
Če bo kršitev dokazana, Pro Plusu grozi globa v višini do deset odstotkov letnega prometa podjetja v predhodnem poslovnem letu.

So vsaj jasno napisali, da je grdi raček PRO Plus in ne operaterji.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

ProGo ::

Spc ::

Operaterji so tolko vsekani, ker so tako pogodbo podpisali.
Morali bi vztrajati, da se naredi posebej PayTV paket, katerega lahko uporabnik po želji naroči.

Tako pa je vseskupaj ilegalno.
 

ProGo ::

Tilen je izjavil:

Spc je izjavil:

Friška novica:
http://www.delo.si/novice/slovenija/pro...

Tukaj je samo povzetek tega, kar je že zapisano na strani AVK. Ničesar novega.
Če bo kršitev dokazana, Pro Plusu grozi globa v višini do deset odstotkov letnega prometa podjetja v predhodnem poslovnem letu.

So vsaj jasno napisali, da je grdi raček PRO Plus in ne operaterji.


Kaj pa vejo, kako so se dogovorili pod mizo z operaterji in kakšne odstotke novih prilivov so si razdelili. To bo znano šele po zaključeni preiskavi, nič prej. Po mojem mnenju so operaterji krivi ravno toliko kot proplus.

Spc ::

ProGo je izjavil:

3€/mesec za tole:
http://www.slovenskenovice.si/bulvar/do...

Izjemna gledanost

Kakor koli že, Pop TV poroča, da je že premierna oddaja dosegla izjemen rezultat,

POP TV poroča :))
Valda da bojo sami sebi poročali, da so najboljši.
 

Utk ::

Bomo videli, če se bojo tudi pred AVK tolk bahali z gledanostjo...

ProGo ::

Spc je izjavil:

ProGo je izjavil:

3€/mesec za tole:
http://www.slovenskenovice.si/bulvar/do...

Izjemna gledanost

Kakor koli že, Pop TV poroča, da je že premierna oddaja dosegla izjemen rezultat,

POP TV poroča :))
Valda da bojo sami sebi poročali, da so najboljši.


Seveda.. kar 22% gledanost, najboljša oddaja 2017 ... Škoda da niso napisali 75%. Ko sem preletaval kanale sem za 5 sekund šel mimo poptvja, ravno ko je bila hipnoza. Sem videl, da se neki naturščiki nekaj trudijo igrat... Bruh, bye bye.

StarMafijec ::

Vprašanje je tudi, koliko ljudi se sploh zaveda, da bo Pro Plus pričel zaračunavati in da bo to dal v obvezno shemo.

Ghost007 ::

StarMafijec je izjavil:

Vprašanje je tudi, koliko ljudi se sploh zaveda, da bo Pro Plus pričel zaračunavati in da bo to dal v obvezno shemo.


zakaj a ni bila novica na kanal A? :D

Spc ::

ProGo je izjavil:

3€/mesec za tole:
http://www.slovenskenovice.si/bulvar/do...

Se pravi bomo mi plačevali več na mesec, da bo lahko pop tv razmetaval hrano po svojih studijih.
 

c3p0 ::

TV hipnoza je več ali manj igra. Če komu to ni jasno že vsaj 20 let, ko smo gledali zelo dobro izvedbo s Paulom McKenno, je gotovo Poop-TV gledalec. Da to zdaj prodajajo kot neko novotarijo... smeh.

Prav tako zatrjujejo, da je priznani hipnotizer Božidar Grilc opravil s tekmovalci dolg proces, ki ga gledalci niso videli, saj bi lahko samo ob gledanju tega po televiziji tudi sami nehote postali hipnotizirani.


Seveda, izbere ekstrovertirane in najbolj attention-whoring nagnjene, ki so potem z veseljem "hipnotizirani".

/OT

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

njyngs ::

No zdaj se cela Slovenija buni čez Pop TV in Kanal A, zvečer pa so ob ležanju za TV njihov zvesti hlapec. Malo smešno.

Pa mogoče je čas, da začnemo upat, da si še enakega poslovnega modela ne izmislijo recimo pri Planet TV. Pa še katera druga TV. :))

Ghost007 ::

njyngs je izjavil:

No zdaj se cela Slovenija buni čez Pop TV in Kanal A, zvečer pa so ob ležanju za TV njihov zvesti hlapec. Malo smešno.

Pa mogoče je čas, da začnemo upat, da si še enakega poslovnega modela ne izmislijo recimo pri Planet TV. Pa še katera druga TV. :))


točno tak. 70% vas tu v temi bo zvecer lezalo pred Poptv. 30 pa vas tak ze zdaj ima vklopleno :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

Tilen ::

S tem ni nič narobe. Cena za luksuz se je povečala in normalno je, da to povzroča nejevoljo. Predvsem pri tistih, ki živijo preko svojih zmožnosti.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

ProGo ::

njyngs je izjavil:

No zdaj se cela Slovenija buni čez Pop TV in Kanal A, zvečer pa so ob ležanju za TV njihov zvesti hlapec. Malo smešno.

Pa mogoče je čas, da začnemo upat, da si še enakega poslovnega modela ne izmislijo recimo pri Planet TV. Pa še katera druga TV. :))


Nisi prebral https://www.dnevnik.si/1042756203/slove... ?

"Po odmevni novici, da medijska hiša Pro plus svoja programa POP TV in Kanal A umika iz digitalnega prizemnega omrežja, od operaterjev, ki ponujajo plačljive platforme za spremljanje TV-programov, pa želi doseči nadomestilo za prikazovanje obeh programov, sedaj o podobnem razmišljaše Planet TV."

Ghost007 ::

Jaz osebno POPTVja ostalih njihovih kanalov še nikdar nisem gledal. Ampak kaj mi to pomaga, ko sta pa ostala dva člana zasvojena kot z koko. :))

ProGo ::

Tilen je izjavil:

S tem ni nič narobe. Cena za luksuz se je povečala in normalno je, da to povzroča nejevoljo.

Luksus si izbiraš sam brez pogojevanja, npr. kadiš cigarete, alkohola pa piješ ne.
proplus pa zahteva, če želiš kaditi cigarete, da moraš zraven plačevati še njihov vsiljeni cviček (tudi če ti je kisel in ga ne piješ sploh).
Ps. Tilen, za kater člen v tem kartelu (operaterji ali proplus) delaš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProGo ()

Mato989 ::

Tilen je izjavil:

S tem ni nič narobe. Cena za luksuz se je povečala in normalno je, da to povzroča nejevoljo.


Luksuz je tudi avto, lastniško stanovanje, faks, čokolada.... dajmo vse povečat na način kartelnega dogovarjanja ali z državno direktivo :)

Če bi država dvignila cene bencina za 100% bi pa vsi jamrali, čeprav je bencin luksuz, namreč vsepovsod lahko prideš tudi peš, prej ali slej, samo prej je treba od doma :)

Aston_11 ::

TV naročnino odjavil. Operaterju napisal razlog. Amen. Otroci imajo od sedaj dalje na voljo branje knjig.

Ghost007 je izjavil:

Jaz osebno POPTVja ostalih njihovih kanalov še nikdar nisem gledal. Ampak kaj mi to pomaga, ko sta pa ostala dva člana zasvojena kot z koko. :))
Se odsvojijo hitro, pa še koristi jim. Do predlani smo bili brez televizije in nam ni nič manjkalo. Tudi sedaj nam ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Ghost007 ::

Imam poslovno idejo za POPTV. Naj dajo free kanale prkeo interneta in zahtevajo dodatek se od Internet only naročnikov.

ProGo ::

Aston_11 je izjavil:

TV naročnino odjavil. Operaterju napisal razlog. Amen. Otroci imajo od sedaj dalje na voljo branje knjig.

Smo že trije tukaj.

njyngs ::

ProGo je izjavil:

njyngs je izjavil:

No zdaj se cela Slovenija buni čez Pop TV in Kanal A, zvečer pa so ob ležanju za TV njihov zvesti hlapec. Malo smešno.

Pa mogoče je čas, da začnemo upat, da si še enakega poslovnega modela ne izmislijo recimo pri Planet TV. Pa še katera druga TV. :))


Nisi prebral https://www.dnevnik.si/1042756203/slove... ?

"Po odmevni novici, da medijska hiša Pro plus svoja programa POP TV in Kanal A umika iz digitalnega prizemnega omrežja, od operaterjev, ki ponujajo plačljive platforme za spremljanje TV-programov, pa želi doseči nadomestilo za prikazovanje obeh programov, sedaj o podobnem razmišljaše Planet TV."

Sem že slišal. Zato sem tudi omenil.

Tilen je izjavil:

S tem ni nič narobe. Cena za luksuz se je povečala in normalno je, da to povzroča nejevoljo. Predvsem pri tistih, ki živijo preko svojih zmožnosti.

Ja folk bo počasi spoznal, da sistem "kredit, kajenje, obiski gostiln, VW Golf zadnje generacije, latest iPhone in vsi perksi internetnih storitev" ne laufa na dolgi rok, če imaš minimalno plačo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

ProGo ::

Sam tale komentar pa zmaga:

"WDFW02. februar 2017 ob 11:39
še vedno je bolje gledat tako oddajo kot pa prenose iz državnega zbora!"

Pa smo tam, kjer ni muh, če je TV treba gledati.

Ghost007 ::

samo zdaj so paketi drazji 3€, drugo leto bo 5€?

Aston_11 ::

Preveč ste odvisni od televizije, da ste na račun gledanja takšnih in drugačnih vsebin pripravljeni zasebni tv hiši za to plačevati (čeprav je sploh ne gledate).

Ghost007 ::

Pazi da se ne bojo spomnili kastrati na glavo v gospodinjstvu. :D

4knative ::

Če Planet TV zdaj ne podpiše pogodbe za vsaj 4 eur so res blesavi. Planet je baje v hudi krizi, tako da verjamem da bojo šli na vse ali nič zdaj ko majo šanso. Vse televizije, katere majo neke zveste gledalce bodo šle zdaj na pogodbe in lahko pričakujemo 2-3 podražitve na leto v Bananistanu.

webmaher ::

Telesmeh je zakon..vsaj 1X bravo Ditka :))

zavajon ::

Spc je izjavil:

Treba je vsem ponudnikom poudarit v sami poslovalnici zakaj se odjavlja od TV naročnine,

Mah, če to poveš tistemu za šalterjem, ki dela tam za honorar ali minimalca, pa še kravato si mora sam kupiti, ne vem, če bo to kaj pomagalo.

Ghost007 ::

zavajon je izjavil:

Spc je izjavil:

Treba je vsem ponudnikom poudarit v sami poslovalnici zakaj se odjavlja od TV naročnine,

Mah, če to poveš tistemu za šalterjem, ki dela tam za honorar ali minimalca, pa še kravato si mora sam kupiti, ne vem, če bo to kaj pomagalo.


Bi pomagalo. Na tržnici med ženskami bi bila to glavna tema. Skoro tak kot na forumu tu.

scipascapa ::

No vidite še Planet TV, Golica, Nova 24 in ostali, dajmo kar mesečno 100€ da bo za ziher?

dronyx ::

4knative je izjavil:

Planet je baje v hudi krizi, tako da verjamem da bojo šli na vse ali nič zdaj ko majo šanso.

Ja, samo Planetu se lahko zgodi opcija nič.

4knative ::

dronyx je izjavil:

4knative je izjavil:

Planet je baje v hudi krizi, tako da verjamem da bojo šli na vse ali nič zdaj ko majo šanso.

Ja, samo Planetu se lahko zgodi opcija nič.


Nimajo kaj zgubit. Dajo na mizo pogodbo vsem ponudnikom in v kolikor ne dobijo keša grejo v tožbo. Sklicujejo se lahko komot na deprivilegiran položaj, v stilu njim ste dali nam pa ne. Oni se lahko tudi iz antene skinejo in povejo da bo zaradi njih biznis ponudnikov iptv in kabelske zacvetel. Posledično je to 3 eur.

dronyx ::

Tisti ki še lahko spremljate POP TV in Kanal A me zanima, ali sedaj ko sta programa plačljiva še vedno vrtijo reklame?

Tilen ::

Vrtijo, vrtijo. Ne boš verjel, reklame so gor celo od Telekoma in ostalih, kateri ponovno plačajo. ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

dronyx ::

Tilen je izjavil:

Vrtijo, vrtijo. Ne boš verjel, reklame so gor celo od Telekoma in ostalih, kateri ponovno plačajo. ;)

To se pravi da jim bodo ostali vsi prihodki od reklam plus še dodatno od naročnine. Če se prav spomnim je bilo v nekem članku napisano, da so do sedaj zbrali cca. 50 MIO letno od reklam, torej k temu je potrebno prišteti še kakšnih 20 MIO letno. Ni slabo, sploh ni slabo. Se da kako priti do delnic Pro plusa?

stara mama ::

K temu prištej še manjše stroške poslovanja zaradi prenehanja oddajanja po antenah.
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

stara mama je izjavil:

K temu prištej še manjše stroške poslovanja zaradi prenehanja oddajanja po antenah.

Ja, to je menda bilo tudi 1 MIO (verjetno na leto) stroškov. Res fantastična poteza Pro plusa. Sprašujem se kje so bili do sedaj oziroma zakaj jim kaj takega do sedaj ni prišlo na misel? Je morda politika za to morala dati zeleno luč? Samo špekuliram, ker je res nenavadno... :)

Spc ::

dronyx je izjavil:

Tisti ki še lahko spremljate POP TV in Kanal A me zanima, ali sedaj ko sta programa plačljiva še vedno vrtijo reklame?

Na kabelskih sistemih ( DVB-C / IP TV ) imajo vse po starem, polno reklam za vse firme in enak program kot do sedaj.

Na DVB-T pa je malo drugače, in sicer vrtijo se reklame za ProPlus oddaje / reality show-e / in njihove posebne filme, to vrtijo 24 ur na dan že 17 dni.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

DJRis2 ::

Glede na obvjavljene spremembe na EVJ Digitalni shemi, se mi je danes vtrgalo ker obljubljenega niso izvršili. Po kontaktu Operaterja Sem dobil Šus v nogo ker sem zahteval da se zadeva reši. Ker to ni zadoščalo Sem se na podlagi ZEKom-1 Prvega Odstavka skliceval in se na pomoč obrnil tudi do ProPlusa. Njihova obrazložitev osnovnega digitalnega spektra, ki ga pošiljajo vsem enako, pa je le EVJ žele spremeniti in pogodbo ovditi k sebi v pride svoje denarnice. Navkljub temu da je Pop Brio pri nas še skoraj 3 leta zaklenjen, kar pa se nemi smelo dogajati saj je bil že od konca Pop Nonstop namenjen za Osnovno shemo, kjer je tudi Pop in Akanal.

http://www.elektroprom.si/obvestila-kks Obvestilo 30.12.2016 ne poda pojasnil kaj in zakaj le to da bojo programi dodani vendar tu ni omenjen nobene kljukice, ki pa jo Operater ponosno pove preko telefona. Ker bo paket obširnejši šele 12 dni po obljubljenem datumu, se mi ne zdi pravilno da bi moral plačati za tekoči mesec celi 17.90 eur, saj se na multipleksih ne dogaja prav ničesar, vendar želi HD Proplus Shemo dodatki v plačjiv dodatni paket kot tudi že Pop Brio Ki je že bil v dodatnem paketu. Upam da se ProPlus zmeni z njim kaj pametnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DJRis2 ()

LuiIII ::

Ljudje, piše se leto 2017, vi pa še vedno gledate TV vsebine!? Prav vam je!

4knative ::

Jaz privoščim Planetu da dobi 3 eur s pogodbo od vseh ponudnikov. Oni si dosti bolj zaslužijo kot Pro Plus. Imajo vsaj nekaj kvalitetnih vsebin, lepo sliko in dizajn. Pa še novi logotip je fajn.

Ganon ::

LuiIII je izjavil:

Ljudje, piše se leto 2017, vi pa še vedno gledate TV vsebine!? Prav vam je!


Človek, piše se leto 2017, ti pa še vedno otročje trolaš po forumih? Odjava je desno zgoraj.

Kebo ::

Danes od lokalnega ponudnika izvedel, da manjši operaterji plačujejo 3.5€ proplusu, sepravi še več kot taveliki.

Tilen ::

Popust na količino. ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
««
34 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POP TV in Kanal pod isto streho kot Telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8425169 (19436) Ajnstajn`
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15441601 (35246) next3steps
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13632350 (27132) zuz3k
»

Boš septembra doma?

Oddelek: Loža
4510481 (5771) Silck
»

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

Oddelek: Loža
447909 (5411) Tarzan

Več podobnih tem