» »

Pop TV in Kanal A plačljiva?

Pop TV in Kanal A plačljiva?

««
30 / 72
»»

4knative ::

Tilen ::

mihec87 je izjavil:

Tilen je izjavil:

Spc je izjavil:

Tilen je izjavil:

bistveno manj, ker so operaterji rekli, da ne bodo nič dodatno plačevali, ker je signal preko dvb-t zastonj. No, tako se je DVB-T ukinil in prišla je polna cena za POP TV.

... iz Free To Air na Pay TV kar pa pomeni posebej paket za tiste, ki ga še želijo gledat, saj imajo tudi drugi PayTV programi , HBO itd, svoj PAKET.


Govoriš, kot da operater ne more dati gratis HBO v osnovno shemo. To sploh ni res. Operater sklene pogodbo s content providerjem in sestavi ponudbo paketov. Tudi POP TV bi lahko bil še naprej "zastonj", če ne bi Pro Plus zahteval 4 EUR na naročnika. Pri milijon naročnikih je to 48 milijonov EUR na leto in nihče pri zdravi pameti ti tega ne bo dal zastonj.


Ti pa kot da operater ne more dat proplus posebaj v paket za doplačilo po želji...Saj nihče v temi ni rekel da more bit zastonj, samo radi bi imeli izbiro ne pa to vsiljeno....

Samo ko se dva mastita v koritu, tretji pade mimo...


Ne, ne more, ker Pro Plus v ponudbi svojih vsebin take ponudbe nima.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

thramos ::

mihec87 je izjavil:

Kateri ne bo?


Vsaj t-2.

mihec87 ::

Tilen je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Tilen je izjavil:

Spc je izjavil:

Tilen je izjavil:

bistveno manj, ker so operaterji rekli, da ne bodo nič dodatno plačevali, ker je signal preko dvb-t zastonj. No, tako se je DVB-T ukinil in prišla je polna cena za POP TV.

... iz Free To Air na Pay TV kar pa pomeni posebej paket za tiste, ki ga še želijo gledat, saj imajo tudi drugi PayTV programi , HBO itd, svoj PAKET.


Govoriš, kot da operater ne more dati gratis HBO v osnovno shemo. To sploh ni res. Operater sklene pogodbo s content providerjem in sestavi ponudbo paketov. Tudi POP TV bi lahko bil še naprej "zastonj", če ne bi Pro Plus zahteval 4 EUR na naročnika. Pri milijon naročnikih je to 48 milijonov EUR na leto in nihče pri zdravi pameti ti tega ne bo dal zastonj.


Ti pa kot da operater ne more dat proplus posebaj v paket za doplačilo po želji...Saj nihče v temi ni rekel da more bit zastonj, samo radi bi imeli izbiro ne pa to vsiljeno....

Samo ko se dva mastita v koritu, tretji pade mimo...


Ne, ne more, ker Pro Plus v ponudbi svojih vsebin take ponudbe nima.


Aha torej proplus nima paketa ki bi ga operater dal posebaj kot doplačilo po izbiri , medtem pa ko ostane v redni shemi pa kar naenkrat ima paket oz sklop programov za katere zaračuna 5eur hm BS....Če operaterji nebi imeli interesa bi proplusu rekli ok damo 5eur samo vas damo posebaj za doplačilo..

thramos je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Kateri ne bo?


Vsaj t-2.

Ja?
http://www.zurnal24.si/zaradi-placevanj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

opeter ::

Tilen je izjavil:

xmetallic je izjavil:

Luksuz. LOL
Kdor želi imeti ta "luksuz" naj zanj plačuje. Kdor ga ne želi imeti naj ne bo prisiljen plačevat.


Saj imaš možnost - odjavi IPTV. Sedaj že četrtič pišem isto.


Kot je Tilen napisal. Nihče te ne sili, da imaš naročilo na kabelsko/IPTV itn.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

čuhalev ::

Ne razumete, on še vedno želi imeti dodatno plačljiv kanal X.

mihec87 ::

opeter je izjavil:

Tilen je izjavil:

xmetallic je izjavil:

Luksuz. LOL
Kdor želi imeti ta "luksuz" naj zanj plačuje. Kdor ga ne želi imeti naj ne bo prisiljen plačevat.


Saj imaš možnost - odjavi IPTV. Sedaj že četrtič pišem isto.


Kot je Tilen napisal. Nihče te ne sili, da imaš naročilo na kabelsko/IPTV itn.


Koliko vas plačujejo?

thramos ::

mihec87 je izjavil:

Ja?
http://www.zurnal24.si/zaradi-placevanj...


Ja. Dvignil je samo cene paketov. Samo internet je še vedno ista cena.

mihec87 je izjavil:

Koliko vas plačujejo?


Opazovanje odvisnikov od televizije je neprecenljivo. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

Tilen ::

čuhalev je izjavil:

Ne razumete, on še vedno želi imeti dodatno plačljiv kanal X.


On si lahko želi tudi polet na luno, vendar če tega paketa ni, bo preko Sončka težko šel gor.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mihec87 ::

Tilen je izjavil:

čuhalev je izjavil:

Ne razumete, on še vedno želi imeti dodatno plačljiv kanal X.


On si lahko želi tudi polet na luno, vendar če tega paketa ni, bo preko Sončka težko šel gor.


Kako ga ni, saj so ga vsilili v redno ponudbo..?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Utk ::

thramos je izjavil:

Utk je izjavil:

In tudi če odjaviš iptv, boš pa mastno plačal samo internet prek optike ali bakra.


Aja zastonj bi mel rad.

Internet stane 30 evrov, internet z osnovno shemo pa 35, vsaj pri amisu ko sem nazadnje gledal. V teh petih evrih so placila za vse kanale, amortizacija boxa, podpora, in se drug oprema, ki jo pac rabijo tolk vec, ker brez tv sigurno ne bi prenasal tolk podatkov. Jaz bi samo rad, da mi ne zaracunavajo poptv, ali pa odstejejo od 35 realne stroske televizije. In ja, kabli so infrastruktura, vecinoma narejeno s subvencijami, ni prav, da ti gor nabijajo stvari, ki jih noces, izbire pa v resnici nimas. Naj si potem potegnejo svoje kable brez subvencij in po njih zaracunavajo poptv, ce bo to se zmeraj biznis.

Tilen ::

mihec87 je izjavil:

Tilen je izjavil:

čuhalev je izjavil:

Ne razumete, on še vedno želi imeti dodatno plačljiv kanal X.


On si lahko želi tudi polet na luno, vendar če tega paketa ni, bo preko Sončka težko šel gor.


Kako ga ni, saj so ga vsilili v redno ponudbo..?


Ponudnik vsebine (PRO Plus) operaterjem ni ponudil izbire. Ena in edina ponudba je zahtevala uvrstitev POP TV v osnovno shemo. Vzemi ali pusti. Za 3-4 EUR po uporabniku. Pogodba med PRO Plus in operaterji torej prepoveduje individualno zaračunavanje v ločenih shemah.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Utk ::

Ta zahteva je nelegalna.

Tilen ::

O tem bodo odločale ustrezne institucije, če je temu tako.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Horejšio ::

Naslednji ponudnik kamor grem, bo tisti, ki ne bo imel POP-a in A-kanala v osnovni. Plačam z veseljem 5 EUR več. Prost trg moj k...

konspirator ::

Tilen je izjavil:

O tem bodo odločale ustrezne institucije, če je temu tako.

Leta 2027 bo znana odločitev, nato bodo imeli vsi spleteni 10 let časa, da popravijo stanje.
Juhej ! Sem potolažen, pravna država in varstvo konkurence deluje.


Horejšio
Takega ponudnika v Slo NI.
--

thramos ::

Utk je izjavil:

Internet stane 30 evrov, internet z osnovno shemo pa 35, vsaj pri amisu ko sem nazadnje gledal. V teh petih evrih so placila za vse kanale, amortizacija boxa, podpora, in se drug oprema, ki jo pac rabijo tolk vec, ker brez tv sigurno ne bi prenasal tolk podatkov. Jaz bi samo rad, da mi ne zaracunavajo poptv, ali pa odstejejo od 35 realne stroske televizije. In ja, kabli so infrastruktura, vecinoma narejeno s subvencijami, ni prav, da ti gor nabijajo stvari, ki jih noces, izbire pa v resnici nimas. Naj si potem potegnejo svoje kable brez subvencij in po njih zaracunavajo poptv, ce bo to se zmeraj biznis.


Jaz bi tudi rad marsikaj. Ampak se mi zdi vsiljevanje cen in poslovnih modelov drugim podjetjem kretenizem, katerega smo prerasli pred četrt stoletja. Vsaj nekateri.

Kar pa lahko naredim, sem naredil že zdavnaj - odjavil naročnino na poslovni model, ki je nastal pred pol stoletja, saj sodobna tehnologija omogoča bistveno boljšo izkušnjo.

Tako da ja, izbiro imaš, samo ni ti všeč. Kot pravi Slovenec, pa sedaj jokaš mamici državi, naj grdemu kapitalistu vsili tvoje pogoje, namesto, da bi glasoval z denarnico.

ProGo ::

Po moje to pomeni, da proplus ve, da so nekateri njihovi kanali povsem v k.... kar se gledanosti tiče. In bi jih radi spromovirali na tak način, ker jih drugače ne morejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProGo ()

Utk ::

Tilen je izjavil:

O tem bodo odločale ustrezne institucije, če je temu tako.

Ceprav sele BODO je to nelegalno ze danes, in nekateri to vemo. Zagovarjat to je zato neumno.

mihec87 ::

Tilen je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Tilen je izjavil:

čuhalev je izjavil:

Ne razumete, on še vedno želi imeti dodatno plačljiv kanal X.


On si lahko želi tudi polet na luno, vendar če tega paketa ni, bo preko Sončka težko šel gor.


Kako ga ni, saj so ga vsilili v redno ponudbo..?


Ponudnik vsebine (PRO Plus) operaterjem ni ponudil izbire. Ena in edina ponudba je zahtevala uvrstitev POP TV v osnovno shemo. Vzemi ali pusti.


rofl
In kaj bi proplus delal če bi operaterji izbrali -pusti... Mislim da si dovolj pametn da ti ne rabim razlagat....

Operaterji so se prodali za tistih par naročnikov ki so še na antenah..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

konspirator ::

Utk je izjavil:

Tilen je izjavil:

O tem bodo odločale ustrezne institucije, če je temu tako.

Ceprav sele BODO je to nelegalno ze danes, in nekateri to vemo. Zagovarjat to je zato neumno.

Tilen dela pri SI, zato ne bo pljuval v lastno skledo.


mihec87
Operaterji so se prodali za tistih par naročnikov ki so še na antenah..

Dvomim da bodo slednji samo zaradi Proplusa prešli na iptv/telemachov sat tv.
--

Misasagi ::

mene bolj zanima, a kdo to sranje od proplusa sploh še kdo gleda? jaz spremljam samo šport, ki ga drugje ne morem, ostalo ni vredno pol k....

mihec87 ::

konspirator je izjavil:

Utk je izjavil:

Tilen je izjavil:

O tem bodo odločale ustrezne institucije, če je temu tako.

Ceprav sele BODO je to nelegalno ze danes, in nekateri to vemo. Zagovarjat to je zato neumno.

Tilen dela pri SI, zato ne bo pljuval v lastno skledo.


mihec87
Operaterji so se prodali za tistih par naročnikov ki so še na antenah..

Dvomim da bodo slednji samo zaradi Proplusa prešli na iptv/telemachov sat tv.


Težava je da je na antenah bolj kot ne starejšo prebivalstvo in brez pop,a ne vejo kaj bi gledali...Če nebi bilo v tem dogovoru kaj za operaterje bi bil izid drugačen..

opeter ::

mihec87 je izjavil:

Koliko vas plačujejo?


Mene? Če bi le ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Apple ::

Vsak naj odbije 3 eur od novega racuna in napise dopis, zakaj jih je odbil...
LP, Apple

Tilen ::

mihec87 je izjavil:

konspirator je izjavil:

Utk je izjavil:

Tilen je izjavil:

O tem bodo odločale ustrezne institucije, če je temu tako.

Ceprav sele BODO je to nelegalno ze danes, in nekateri to vemo. Zagovarjat to je zato neumno.

Tilen dela pri SI, zato ne bo pljuval v lastno skledo.


mihec87
Operaterji so se prodali za tistih par naročnikov ki so še na antenah..

Dvomim da bodo slednji samo zaradi Proplusa prešli na iptv/telemachov sat tv.


Težava je da je na antenah bolj kot ne starejšo prebivalstvo in brez pop,a ne vejo kaj bi gledali...Če nebi bilo v tem dogovoru kaj za operaterje bi bil izid drugačen..



Verjetno res. Operaterji dobijo nove naročnike Enka --> Dvojka TV, Dvojka --> Trojka in tako prodajo več naročnin na IPTV, ker sprejem preko antene ni več mogoč.

Je pa seveda nerodna reč, če je sedaj nekdo imel 1x IPTV in dve na anteno, sedaj bo pa moral plačati 2 dodatna TV komunikatorja (2*3 EUR) + podražitev paketa za 4 EUR. To je 120 EUR več na leto.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

car100 ::

Apple je izjavil:

Vsak naj odbije 3 eur od novega racuna in napise dopis, zakaj jih je odbil...


In kaj misliš, da boš s tem dosegel izterjali te bojo če ne druzga prek odvetnika, še stroške odvetnika boš mogu plačat. Ni pogojev, da boš pravno zmagal.

Horejšio ::

Mi gre že na živce beseda paket. Pa ne gre samo za IPTV. Jaz gledam samo 10 programov pa še te čedalje težje, in ne rabim paket 150. Kje je hec s temi paketi ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Horejšio ()

thramos ::

Tilen je izjavil:


Je pa seveda nerodna reč, če je sedaj nekdo imel 1x IPTV in dve na anteno, sedaj bo pa moral plačati 2 dodatna TV komunikatorja (2*3 EUR) + podražitev paketa za 4 EUR. To je 120 EUR več na leto.


Čaki.

Dodatni TV se plača?

:))

Kok potem plača mesečno tisti zgoraj, pri katerem vsak dan ob 10h 6 ljudi gleda vsak svoj kanal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

Tilen ::

Seveda. Dodaten STB je 2-3 EUR na mesec. Odvisno od ponudnika. 6 komunikatorjev = npr. 15 EUR (5*3 EUR) na mesec + naročnina na paket. Osnovni paket praviloma vključuje naročnino na en TV komunikator.

Komunikatorjev je zmanjkalo. Ni jih zmanjkalo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

roCkY ::

IN še dodaten problem. Na xDSL marsikje ni zadosti pasovne širine. Marsikje se je sedaj reševalo s kombinacijo IPTV DVB-T, kjer se seveda koga zanimal POP TV in A.

Sam sem ta kanala praktično nehal gledat, ko je v vas prišla kablska. Sicer porazna a marsikaj bolj uporabnega se je že našlo. Ko je priel ADSL in le par mesecev kasneje IPTV sem ta kanala povsem nehal gledat. No če sem pošten sem v zadnjih letih uspel nekajkrat pogledat del prenosa MotoGP do prvih reklam.
To plačevat na našem priključku je totalna neumnost. Naj nam blokirajo IP 36 € letos pa nakažejo za dobodelne namene. Menda niso ProPlus socialna ustanova?

hojnikb ::

Ko bi vsaj kablaši ponujal internet only, da se skencla tv v kompletu...
#brezpodpisa

opeter ::

Misasagi je izjavil:

mene bolj zanima, a kdo to sranje od proplusa sploh še kdo gleda? jaz spremljam samo šport, ki ga drugje ne morem, ostalo ni vredno pol k....


Torej jih vseeno gledaš?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tilen ::

roCkY je izjavil:

IN še dodaten problem. Na xDSL marsikje ni zadosti pasovne širine. Marsikje se je sedaj reševalo s kombinacijo IPTV DVB-T, kjer se seveda koga zanimal POP TV in A.


LTE + xDSL bonding soon. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

neooo ::

To bo jaaa lte + adsl, ze sedaj ob vecerih lte hitrost klavrna...

Tilen ::

LTE + IPTV je že na voljo. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

ProGo ::

d4vid ::

hojnikb je izjavil:

Ko bi vsaj kablaši ponujal internet only, da se skencla tv v kompletu...


Sej ne vem kaj jih ovira. Tiste par free to air TV programov?
Koaksialc je še vedno le medij in ponudnik izbira kaj bo šlo prek njega, lahko gre tud samo net ali pa telefon...

Škoda, nekoč sem mel koaksialca v hiši, pa sem ga ob priklopu ADSL-a par let nazaj praktično potegnil iz zemlje. Baje, da sedaj dela prek njega pop TV in je kar nekaj ljudi šlo iz antene nazaj na kabelsko v zadnjem času. Saj mamo vsi trojčke, pa vendar pri sosedi s 10/1 3 TV naenkrat ne delajo, meni delajo. Razdalje je mogoče kak m več od centrale kot imam jaz, mogoče celo manj.

Jaz bi pa tud s prehodom nazaj na kabelsko bi prišparal 3EUR, ker bi en sprejemnik ukinil. Plačal bi jih seveda še vedno, prokleti Pro Plus.

Pa še familja ne zdrži doma brez Pop TVja, včasih nam je lovilo samo RTV SLO1, SLO2 pa je bil občasno viden, ponavadi pa smo gledali sneg. Pa smo preživeli. Sedaj pa kar ne moremo brez popa...

Tilen je izjavil:

roCkY je izjavil:

IN še dodaten problem. Na xDSL marsikje ni zadosti pasovne širine. Marsikje se je sedaj reševalo s kombinacijo IPTV DVB-T, kjer se seveda koga zanimal POP TV in A.


LTE + xDSL bonding soon. :)


Me zanima kakšna bo razlika v ceni napram samo ADSL-u? Bo na voljo za domače uporabnike?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d4vid ()

Tilen ::

Bo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

thramos ::

J.McLane je izjavil:

10/10 je dovolj za eno osebo, nas je v hiši 6.


Skratka, za 6 TVjev baje stane dodatnih 15 (?!) €, problem je pa dodatnih 6 € za 10x večji download?

mihec87 ::

thramos je izjavil:

J.McLane je izjavil:

10/10 je dovolj za eno osebo, nas je v hiši 6.


Skratka, za 6 TVjev baje stane dodatnih 15 (?!) €, problem je pa dodatnih 6 € za 10x večji download?


Če sploh linija to omogoča...

J.McLane ::

No resnica je taka da več kot 3x TV ne rabimo nikoli. Glede komunikatorjev, pa se ga lahko tudi nabavi za 150€, ni treba biti večno v najemu. Ali pa ti ga kakšen kolega šenka ki je zamenjal operaterja.

Tilen je izjavil:

roCkY je izjavil:

IN še dodaten problem. Na xDSL marsikje ni zadosti pasovne širine. Marsikje se je sedaj reševalo s kombinacijo IPTV DVB-T, kjer se seveda koga zanimal POP TV in A.


LTE + xDSL bonding soon. :)


xDSL + sat tv = Telemach

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: J.McLane ()

Misasagi ::

opeter je izjavil:

Misasagi je izjavil:

mene bolj zanima, a kdo to sranje od proplusa sploh še kdo gleda? jaz spremljam samo šport, ki ga drugje ne morem, ostalo ni vredno pol k....


Torej jih vseeno gledaš?


če jih ne bi bilo, jih prav nič ne bi pogrešal. kakšno tekmo na par mesecev, bi pa z lahkoto pogrešal.
a ti delaš na proplus, da jih tako zagovarjaš?

Spc ::

thramos je izjavil:

konspirator je izjavil:

Ni res, zakaj potem višajo cene paketov, ki tv sploh nimajo ??


Greš k tistemu operaterju, ki tega ni naredil.

Kateri pa je to ? če so se kartelno dogovorili, da bodo vsi vsilili ta 7€ prispevek.
 

Spc ::

thramos je izjavil:

Opazovanje odvisnikov od televizije je neprecenljivo. :))

Mene televizija sploh ne zanima, imam zato satelitski krožnik in gledam uplinke.
Problem je ta, ker ima telemach to noro politiko, da MORAŠ biti naročen na osnovni TV paket če želiš imeti internet.
Internet pa res potrebujem za razne banke, ebay, email, komunikacijo itd itd..

Tilen je izjavil:

Ponudnik vsebine (PRO Plus) operaterjem ni ponudil izbire. Ena in edina ponudba je zahtevala uvrstitev POP TV v osnovno shemo. Vzemi ali pusti. Za 3-4 EUR po uporabniku. Pogodba med PRO Plus in operaterji torej prepoveduje individualno zaračunavanje v ločenih shemah.

Kar pa je ilegalno, saj je to pogodba med PRO Plus in operaterji, in uporabnik nima nič pri tem če se z tem ne strinja / podpiše posebne pogodbe.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Manu ::

Če sem prav razumel pri T-2 za "Start paket":

- podražil se bo za 4€
- namesto 'programskega TV paketa Start' bo zdaj 'paket M' (nekaj več programov)
- upokojenci bodo lahko uveljavljali 10% popust z vezavo za dve leti

Kar pomeni, da iz (29,99€ + 4€) - 10% = 30,6€

Paket Start se bo za upokojence podražil samo za 0,61€.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

lukslo ::

Manu je izjavil:

Če sem prav razumel pri T-2 za "Start paket":

- podražil se bo za 4€
- namesto 'programskega TV paketa Start' bo zdaj 'paket M' (nekaj več programov)
- upokojenci bodo lahko uveljavljali 10% popust z vezavo za dve leti

Kar pomeni, da iz (29,99€ + 4€) - 10% = 30,6€

Paket Start se bo za upokojence podražil samo za 0,61€.


Ali pa koristis 25% popust ob 2letni vezavi kar nanese na 25,45€

St235 ::

Spc je izjavil:

thramos je izjavil:

Opazovanje odvisnikov od televizije je neprecenljivo. :))

Mene televizija sploh ne zanima, imam zato satelitski krožnik in gledam uplinke.
Problem je ta, ker ima telemach to noro politiko, da MORAŠ biti naročen na osnovni TV paket če želiš imeti internet.
Internet pa res potrebujem za razne banke, ebay, email, komunikacijo itd itd..

Tilen je izjavil:

Ponudnik vsebine (PRO Plus) operaterjem ni ponudil izbire. Ena in edina ponudba je zahtevala uvrstitev POP TV v osnovno shemo. Vzemi ali pusti. Za 3-4 EUR po uporabniku. Pogodba med PRO Plus in operaterji torej prepoveduje individualno zaračunavanje v ločenih shemah.

Kar pa je ilegalno, saj je to pogodba med PRO Plus in operaterji, in uporabnik nima nič pri tem če se z tem ne strinja / podpiše posebne pogodbe.


Torej so po tvoje ilegalne vse pogodbe med proizvajalci in distributerji, ker potrošnik ni sopodpisnik?

Utk ::

Ne, samo tiste v katerih izsiljuje nekdo, ki je skoraj monopolist (še sami se s tem hvalijo).
Če Tilen res dela na simobilu in drži kaj je napisal (in to drži) Pogodba med PRO Plus in operaterji torej prepoveduje individualno zaračunavanje v ločenih shemah., bo to lahko dokazat in nekdo bo plačal mastno kazen, drugi bojo pa vseeno ponudili ločene pakete.

Jarno ::

POP TV naj se preimenuje v PO TV, Kanal A pa v Anal A in naj jih vtaknejo v saj veste katero shemo.
Redukcija at it's best (predvsem stroškov krepostnih ljudi).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarno ()
««
30 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POP TV in Kanal pod isto streho kot Telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8424719 (18986) Ajnstajn`
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15441124 (34769) next3steps
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13631952 (26734) zuz3k
»

Boš septembra doma?

Oddelek: Loža
4510441 (5731) Silck
»

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

Oddelek: Loža
447871 (5373) Tarzan

Več podobnih tem