» »

katera tiha miška

katera tiha miška

Ikspe ::

Rabil bi eno tiho, po možnosti ergonomično oblikovano namizno miš.
Ima kdo že s kako tako izkušnje?

Seljak ::

Kako to misliš "tiha miška"? Ali malo trolaš? Zamenjal sem že zelo veliko mišk in vse so bile tihe. Ali tvoja,ki jo sedaj uporabljaš cvili?

Dzhimen ::

Po mojem je s pojmom "tiha" mislil miško, ki ob kliku ne dela prevelikega zvoka ali pa ob scrollanju ne zveni ko bi kdo z žlico vlekel po radiatorju...

pixelzgaming ::

verjetno je mislil to za klik. Trenutno imam za prenosnik neko wireless aliexpress $4 miško R-Horse ki se je dejansko skoraj ne sliši ob pritisku na left / right button.

Drugače najbolje bi verjetno bilo, če greš v najbližjo trgovino z miškami (big bang recimo), kjer imajo razstavljene in probaš kaj ti paše v roko in katera je 'tiha'.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Ikspe ::

jp včasih sem klike dušil tako da sem lepil med tipko in stikali papirni salotejp ampak ni glih pomagalo. Včasih so bile tihe zelo drage zdaj pa vidim da so se s cenami umirli.

sandmodnigga ::

gamerske miške znajo biti kar tihe.
Pa dražje tudi.

He-Man ::

To pa tudi mene zanima, katera miška je najtišja. Klik je moteč, scrollanje pa še bolj. Kaj konkretnega torej priporočate? Hvala.

Seljak ::

Zakaj mislite,da se reče desni ali pa levi klik na miški :D Jaz imam gamersko miško Razer DeathAdder Chroma in 2x Logitech (ne vem več oznake),ki sta bili tudi kar pregrešno dragi pa se na vseh teh miškah sliši klik. V teh letih od kar upoarabljam PC še nisem naletel na miško,ki bi tiho klikala. Pa verjemite,da sem menjal že ogromno mišk. Res pa je,da nisem meril decibelov. Druga zgodba je seveda z tipkovnicami.
Glede nasveta katero miško kupiti pa moramo prvo vedeti za kaj jo boš uporabljal. Če je to neko precizno delo,kjer je pomembna natančnost potem izberi takšno,ki ima kabel in veliko dpi. Če pa je samo za osnovno rabo potem pa katero koli,ker vse klikajo podobno glasno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

Ikspe ::

Gamerske miške so tiste ki imajo kup programljivih tipk kajne?
Bi se dalo s tako miško olajšati tudi delo v programih za vektorsko risanje- npr. Autocad ?

Seljak ::

Ta Razer DeathAdder Chroma jih nima dosti,le dodatni dve na levi strani. Seveda pa miška,ki ima več programljivih tipk dejansko olajša delo. Če pa ga za delo v Autocad pa žal ne vem,ker se z tem ne ukvarjam.

Heisenberg ::

MOja trenutna HP je za vsaj 200% bolj glasna kot prejšnja Logitechova z Hyperscroll tehnologijo koleščka, ki se vrti brez da čutiš premikanje - odlična zadeva. Sam sem levičar in imam resne težave dobiti kvalitetno, brezžično miško, pa da bi bila povrh še tiha pri kliku in scrolanju.

Han ::

sandmodnigga ::

Seljak je izjavil:

Zakaj mislite,da se reče desni ali pa levi klik na miški :D Jaz imam gamersko miško Razer DeathAdder Chroma in 2x Logitech (ne vem več oznake),ki sta bili tudi kar pregrešno dragi pa se na vseh teh miškah sliši klik. V teh letih od kar upoarabljam PC še nisem naletel na miško,ki bi tiho klikala. Pa verjemite,da sem menjal že ogromno mišk. Res pa je,da nisem meril decibelov. Druga zgodba je seveda z tipkovnicami.
Glede nasveta katero miško kupiti pa moramo prvo vedeti za kaj jo boš uporabljal. Če je to neko precizno delo,kjer je pomembna natančnost potem izberi takšno,ki ima kabel in veliko dpi. Če pa je samo za osnovno rabo potem pa katero koli,ker vse klikajo podobno glasno.

Začetniška napaka, če se gre za zelo precizno delo. Poznam samo en senzor ki deluja perfektno na vseh, se pravi tudi na visokih, DPI.
In da, bi se dalo s temi miškami z veliko knofi olajšati delo v programih. Je pa tako, da je to stvar navade.

Thuban ::

apple magicmouse

ali bilokateri touchpad
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gaming miška

Oddelek: Kaj kupiti
4817149 (15459) Antares88
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538097 (30169) ShowDown
»

Gaming miška (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6314787 (13059) mr1two
»

Katero miško do 40 evrov

Oddelek: Kaj kupiti
121561 (1437) bluefish
»

Nova gamerska miška. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
596022 (4830) strictom

Več podobnih tem