» »

Elegantni čevlji večjih številk

Elegantni čevlji večjih številk

noob96 ::

Pozdravljeni!

Imam en problem :D V februarju se približuje maturantski ples, jaz pa ne vem kje bi dobil čevlje. Številko imam 49-50 in v Celju ni nikjer nič takega. med vikendom grem v Ljubljano in me zanima če kdo pozna kako trgovino kjer imajo večje številke takšnih čevljev , ki bi bili primerni za maturantski ples.

p.s. res ne bi rad dal 100+€ zanje, ker je bila že obleka kar precejšen zalogaj :D

SaXsIm ::

Kar tako ugodno ne boš našel. Imate pa v Celju Alpinino trgovino, kjer ti poskenirajo stopala ter ti pokažejo, katere čevlje imajo na voljo, ki ustrezajo tvoji nogi. Sam sem tako našel svoje maturantske čevlje, pa imam podobno veliko številko noge kot ti. Cene so bile pa kar zmerne, pod 100 EUR.
SaXsIm

Beki89 ::

Jaz sem iskal tudi kot norc 49 pa sem potem našel 49 v Massu (btc). Je pa res da modele imaš zelo omejene, ko sem jaz kupoval je imela 2 različna. Pa seveda vse samo v črni barvi.
Ceno se ne spomnim tocno ampak pod 100eur je bila.. Pač čevlji mi sedaj stojijo v omari že nekaj časa..

Invictus ::

Poglej v Humanic.

Tam imajo eno polico s starimi modeli, in ponavadi ostanejo samo velike številke.

Cene pa džabe.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Usnjen čevelj problem

Oddelek: Loža
362929 (2031) Unknown_001
»

Maturantje se predstavijo.

Oddelek: Problemi človeštva
232155 (1581) TESKAn
»

tekaški copati - nike+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5819260 (16614) RejZoR
»

Kje bi kupil vojaške škornje?

Oddelek: Loža
259494 (7939) lexios
»

Maturantska obleka

Oddelek: Loža
185549 (4970) rozamunda

Več podobnih tem