» »

Audio LED Controller..kje dobit?

Audio LED Controller..kje dobit?

Domen13579 ::

Živjo!
V sobo bi si rad napeljal LED trak, da bi utripal po ritmu glasbe. Sedaj pa me zanima kje se to dobi. Po internetu sem gledal, vendar pa so vse take da ritem glasbe dobijo preko mikrofona, kateri je vgrajen v škatli. Jaz pa bi rad dobil takega ki bi se priključil direktno na zvočno kartico, in naprej v LED. Zdej ali jaz nenajdem, ali pa je to res tako težko dobit?

Lep pozdrav! :D

MacGyver141 ::

Domen13579 ::

Nevem, če je ta pravi? Odspodej poglej sliko, kjer so pokazani priključki te škatlce, Audio Interface in Audio Reception. Sedaj nevem ali je to kokr hočeš? Res nevem :D pa še reviewe ima malo bl tko.

Zgodovina sprememb…

MacGyver141 ::

Tle res ni neki logično.
Slika pa kaže, kod da priključiš gor predvajalnik pa dela...

Domen13579 ::

Res je tole bl tko tko..nevem res kje naj to dobim..v sloveniji pa pomoje pod 60€ težko a? Sploh kakšen Conrad in ostale elektro trgovine..

MacGyver141 ::

Tlele iz banggooda se splača naročevat, ker iz Kitajske pošiljajo na Nizozemsk in potem v Slovenijo, tako da se izogneš carini. Čaka se pa od 12-19 dni.

Domen13579 ::

Vrjamem da se splaca. Ampak jaz narocam sam od ljudi k so neki ze prodal in majo dost pozitiven feedback..pr temu sm pa mal skeptičen, če bom tole sploh dobil ali pa če bo sploh delal

MacGyver141 ::

Do sedaj sem že vse dobil od njih in je tudi vse delalo, edino danes mi je crknil led controler (oziroma polovično deluje).

Domen13579 ::

Pa imaš točno tega za katerega si mi link dal?

MacGyver141 ::

Tole mi je crknil http://www.banggood.com/44Key-Infrared-...

Razmišlam pa, da bi neki podobenga kupu.

trojnis252 ::

Če se spoznaš na elektro področje ali pa koga poznaš, si lahko sam narediš: LINK


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LED TRAK - Nočna osvetlitev prostora

Oddelek: Loža
338116 (248) Invictus
»

Quadcopter (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
523113382 (23950) helonational
»

LED trak kateri napajalnik

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
112960 (2714) negotiator
»

led osvetlitev stopnišča (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8023356 (18974) Map

Več podobnih tem