» »

Gamepad

Gamepad

mjolnir ::

Rad bi kupil gamepad xbox one za pc, pa me zanima, če se splača doplačat ter kupit takšnega z battery packom namesto navadnih AA baterij. Pravtako me zanima, če wireless adapter treba dokupiti, ter kje v Slo se to da?

Roadkill ::

Nabavi žičnega. Nikoli brez baterij, ceneje in dela takoj ko ga vštekaš. Pa 0 delaya.

Razen, če ti 3m ni dovolj, ker boš igral s kavča se nima smisla z wireless controlerjem jebat.
Ü

mjolnir ::

Pa sej če igram preko kabla pol ne rabim sploh baterij ane? To sprašujem predvsem zaradi teže celotne zadeve v rokah.

HighBane ::

Kakor sem slišal moraš dokupit wireless adapter, ki dela samo na Win 10 (in podpira 8 gamepadov). Možno, da obstajajo še kake opcije, ki niso podprte s strani Microsofta.

Seba22 ::

A je že kdo tu sprobo ps4 kontroler na PC-ju,ker ga namreč kupujem pa me zanima če vredu deluje preko bluetooth.Nekako takole naj bi se povezalo kot ta opisuje v tem videju Verjetno rabiš tudi bluetooth usb adapter al neke takega če se ne motim
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

bambam20 ::

mjolnir je izjavil:

Rad bi kupil gamepad xbox one za pc, pa me zanima, če se splača doplačat ter kupit takšnega z battery packom namesto navadnih AA baterij. Pravtako me zanima, če wireless adapter treba dokupiti, ter kje v Slo se to da?


Brez wireless adapterja si nimaš kaj pomagati. Se da kupiti v paketu plošček in wireles adapter.

Sam imam npr. ožičen plošček od xbox360 za igranje na PC-ju, ker sem pač dovolj blizu računalnika in ne čutim potrebe po brezžičnem ploščku. Koliko sem testiral plošček od xbox one ima malce bolj poudarjen rob na gobicah..

Če misliš iti v nabavo brezžičnega ploščka, potem je seveda obvezno, da kupiš dodaten paket baterij za ponovno polnjenje.


Dodato opramo za xbox-e prodajajo v večjih trgovskih centrih ( Harvey Norman, Big BANg in potem v specializiranih trgovinah za konzole

http://www.goblin.si/dodatna-oprema/xbo... ( na povezavi sicer komplet z 360 controlerjem )

http://playgame.si/xbox-konzola/xbox-do...

Seba22 je izjavil:

A je že kdo tu sprobo ps4 kontroler na PC-ju,ker ga namreč kupujem pa me zanima če vredu deluje preko bluetooth.Nekako takole naj bi se povezalo kot ta opisuje v tem videju Verjetno rabiš tudi bluetooth usb adapter al neke takega če se ne motim



Vprašanje koliko so PC igra sploh podprte za PS4 plošček. Za xboxove so kompaktibilne v nulo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

petrus ::

Xbox One Controller lahko na računalnik enostavno z Micro-USB kablom priklopiš:

stati inu obstati

z3ro ::

PS4 kontroler deluje brez problema na PCju, potrebuješ pa program InputMapper, ki PC prepriča, da je povezan kontroler tisti od Xboxa. Deluje žično in brezžično.
EDIT: seveda za brezžično uporabo potrebuješ bluetooth, jaz sem probal na prenosniku

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: z3ro ()

Seba22 ::

Hvala za odgovore upam da vsaj špili podpirajo če ga windows zazna kao kot xbox360 kontroler bi potem moral delovati v večini špilov .Uporabljal pa ga bom seveda brezžično
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

mjolnir ::

Sem se odločil, da si kar tega xbox one s kablom nabavim. Hvala za pomoč

z3ro ::

Probal sem F1 2015 ter COD BO3 in je delovalo BP.

bambam20 ::

Seba22 je izjavil:

Hvala za odgovore upam da vsaj špili podpirajo če ga windows zazna kao kot xbox360 kontroler bi potem moral delovati v večini špilov .Uporabljal pa ga bom seveda brezžično


Vsi nobodobobni špili podpirajo xboxov plošček.

igor0203 ::

Jaz sem pred dnevi vzel Speedlink Xeox Pro

Roadkill ::

Moje sožalje.
Ü

Machete ::

A ni bolje vzet brežičnega, ki ga še vedno lahko ožičiš če želiš, medtem ko žičnega ne moreš imet brez žice :)
Drugače pa XB360 brežični žre baterije kot not. Pa imam vedno sklopljeno vibriranje in uporabljam ga izjemno malo (par ur na mesec če sploh). Kar naprej so baterije prazne, medtem kot zanimivost brežična tipkovnica, ki dela praktično nonstop, dela na prve baterije že dve leti.. :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

igor0203 ::

Zakaj moje sožalje?

bambam20 ::

igor0203 je izjavil:

Zakaj moje sožalje?



Verjetno zato, ker si vzel plošček od Speedlinka.

Machete ::

Google pravi da ni tako slab, ampak za tistih 10 eur razlike, bi raje vzel org. od MSofta..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

igor0203 ::

Kolikor sem gledal, za original MS rabim potem še wireless dongle, kar pa je še dodatnih 10eur. Poleg tega pa je dosti pritožb na D-pad na originalnem X360 kontrolerju, ta naj bi imel boljšega.

Želja je itak bila Xbox One kontroler, ampak me skupaj z wireless donglom pride skoraj 80eur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igor0203 ()

r3dkv1c4 ::

Ima kdo kakšen predlog, za gamepad, ki bi se uporabljal zgolj za Wii......wireless seveda.

Sam nimam nobenih izkušenj z gamepade-i in bom vesel vsakega predloga, hvala.

lp
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gamepad (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
666522 (2536) Gagatronix
»

Kateri gamepad kontroler kupiti za PC?

Oddelek: Kaj kupiti
261788 (1347) Cveto
»

prosim za pomoč pri nakupu igralnega ploščka

Oddelek: Kaj kupiti
234487 (2700) scenic16
»

Kateri gamepad? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5512937 (10900) yero7
»

Kateri gamepad za PC in kje ga kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
395743 (3187) opeter

Več podobnih tem