» »

Mrknila baterija, naprava ostaja vroča ???

Mrknila baterija, naprava ostaja vroča ???

Unknown_001 ::

Pozdrav!

Imam tablični računalnik kateremu je garancija že kako leto nazaj potekla in ravno pred kratkim se ni več hodel odzivati. Sem poskusil priklopiti na elektriko a se ne odziva, držati gumb za vklop v upanju da se bo resetiral a nič od nič, sumim da je neka napaka na napajanju. Ampak hecno je, da je računalnik še vedno vroč.
Problem je, ker na njem baterije ne morem odstraniti. Del kjer naj bi se skrival procesor je še vedno vroč čeprav je sedaj že dve uri odkar se računalnik ne odziva več. Skrbi me predvsem to, da se zadeva ne bi vžgala.

Se je za sekirat ali naj pustim zadevo pri miru? Dodatno vprašanje: se splača zadevo nest na popravilo? Bi se dalo to kako doma poservisirat? Kolikšni bi bili stroški če gre samo za baterijo? Al je zadeva za stran? Gre se za GT S5100
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

mat xxl ::

Vsekakor ga položi nekam, kjer tudi če se vžge ne bo še druge škode.

Unknown_001 ::

mat xxl je izjavil:

Vsekakor ga položi nekam, kjer tudi če se vžge ne bo še druge škode.


Sem ga imel na keramičnem pladnju čez noč. No se je le ohladil. Me pa zanima, če je zanj še kaj upanja (se ga splača oživljat) al je bolje kr pustit vse skup pr mir pa stran vržt. Na njem nisem imel nobenih podatkov ki bi jih pogrešal, ker sem itak vse sprot v dropbox metal. Me pa zanima še, kako se na daljavo da odjavt napravo tud iz dropboxa.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

mat xxl ::

Moje mnenje stvar je tako ali tako že zanič, torej nič ne bo škodilo, če na www poiščeš kako jo odpre in jo odpreš, potem bo vse jasno, vsekakor je bolje to , morda se kaj naučiš morda celo nabaviš novo baterijo in zamenjaš, vsekakor bolje kot, kar takoj v smeti .

BorutK-73 ::

mat xxl je izjavil:

Vsekakor ga položi nekam, kjer tudi če se vžge ne bo še druge škode.

Ali pa jo postavi zunaj nekam pod streho in jo položiš na ekran.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

nekdo mi vdira v Origin EA account..

Oddelek: Pomoč in nasveti
5759 (604) Vazelin
»

Vžig kosčka papirja v prenosniku?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
104203 (3828) goranzaric
»

Brez olja... kaj je sedaj bolje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6318932 (14806) energetik
»

Kako naj napolnim baterijo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
232742 (2582) blackbfm
»

RIM pripravlja BlackPad za november?

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
418549 (7061) Smeagol

Več podobnih tem