» »

Spotify Premium

Spotify Premium

Jobs191 ::

Rad bi kupil Spotify Premium ampak mi vedno zavrne Mastercard ker zazna, da je slovenska. Ve kdo rešitev?

Mavrik ::

Jaz sem si zrihtal Entropay in zatem naredil vezan PayPal na EntroPay Viso. Spotify to sprejme.
The truth is rarely pure and never simple.

jizzer ::

Uporablja kdo spotify premium v sloveniji preko VPN? Trenutno se prek free vpn servica samo loginam pa potem deluje. Ampak razmišljam o nakupu premiuma in me zanimajo izkušnje koga ki to dlje časa uporablja. 10€ ni dosti ampak če ti po tednu dni skenslajo karkoli je potem malo brezveze nabavljat.

OK.d ::

Kateri free vpn uporabljaš?
LPOK.d

jizzer ::

Pred časom sem TunnelBear-a, je bil ok. Trenutno imam CyberGhost.

Nemmo ::

Samo informativno. Zakaj šušmarit s Spotifyem, če Deezer pri nas lepo dela?

jizzer ::

Nevem no, nikoli ga nisem uporabljal, spotify se mi dopade + playliste že imam tam gor.

Mavrik ::

jizzer je izjavil:

Uporablja kdo spotify premium v sloveniji preko VPN? Trenutno se prek free vpn servica samo loginam pa potem deluje. Ampak razmišljam o nakupu premiuma in me zanimajo izkušnje koga ki to dlje časa uporablja. 10€ ni dosti ampak če ti po tednu dni skenslajo karkoli je potem malo brezveze nabavljat.


Jaz nisem mel nobenih problemov, niti nisem rabil VPNja (pri Premium te namreč ne omejujejo na IP). Jaz sem zaradi praktičnosti zdaj sicer preklopil na GPM, samo precej ljudi še uporablja BP. Ko enkrat plačaš potem več ne rabiš VPNja in nimaš omejitev.
The truth is rarely pure and never simple.

jtothek ::

Kakšna pa je razlika med Spotifyem in Dezzerjem? Tako iz stališča potencialnega uporabnika.

ahac ::

Za Spotify smo nek nepomemben 3rd world trg, ki jim ni vreden niti najmanjšega truda.
Zakaj bi to podpiral, če imaš pa konkurenco, ki se do nas ne obnaša tolk ignorantsko?

Mene sicer pri Deezerju moti slaba organizacija glasbe: npr: različni glasbeniki, ki imajo slučajno enako ime, sploh niso ločeno vnešeni ali pa je nekdo gor pod 2 rahlo različnimi imeni, itd.
Ampak so pa bili prvi uradno na voljo v Sloveniji in se mi ni treba ukvarjat z VPNji, tujimi karticami, itd. To je pa tudi nekaj vredno.

Če bo Spotify kdaj na voljo v SLO bom razmislil o menjavi. Ne bom se pa jaz še ekstra ukvarjal s tem, da jim dam denar, ki ga očitno sploh nočejo...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Tr0n ::

Tudi free Spotify je cisto cool, se posebaj, ker je zelo zelo malo reklam iz slovenskih IPjev. :) Je pa res, da si okrajsan za boljso kvaliteto stream-a.

Roadkill ::

Google musiuc je tudi kul.
Ü

ciki57 ::

+1 za Google play music

Ko sem ga naročil je bila akcija in plačujem samo 5€/mesec. Ne vem sicer kakšna je naročnina če se naročiš sedaj?

RejZoR ::

A ni žalostno kako skoz jokajo okoli piratstva, po drugi strani nas pa odjebejo, ko smo pripravljeni odštet denar. Nakoncu ne veš več al hočejo denar al hočejo še naprej jokat čez pirate...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Gandalfar ::

Nazadnje sem gift card za svoj ameriški spotify premium račun kupil tukaj: https://www.mygiftcardsupply.com/

OK.d ::

Gandalfar je izjavil:

Nazadnje sem gift card za svoj ameriški spotify premium račun kupil tukaj: https://www.mygiftcardsupply.com/

Katero državo je potrebno izbrati, da gre zadeva skozi - USA?
LPOK.d

Rešpetlin ::

Mavrik je izjavil:

Jaz sem si zrihtal Entropay in zatem naredil vezan PayPal na EntroPay Viso. Spotify to sprejme.

Javi se po tem, ko ti Paypal ukine račun zaradi Entropay virtualne kreditne kartice oz. zahteva dodatno verifikacijo. Been there, done that :( Lahko pa, da sem kaj zašuštral...

OK.d ::

A je že kdo probal to polovično varijanto
https://www.engadget.com/2017/04/19/spo...
LPOK.d

elKaktus ::

Če kdo želi svoj Spotify Premium račun (na nov ali na svoj obstoječ brezplačen račun) naj kontaktira. Deluje vsepovsod po svetu, brez potreb po VPN. Imamo s kolegi Family račun in si delimo stroške, torej se ponuja precej ugodna varijanta. Več na zs.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spotify (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
6912212 (461) devdems
»

Echo Dot 3rd gen. - nakup (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16325549 (12686) Reaper
»

itunes, spotfy, google music.....

Oddelek: Mobilne tehnologije
478631 (6523) Romancek1
»

Echo Dot 2nd. gen. + Spotify

Oddelek: Zvok in slika
10906 (514) akulp

Več podobnih tem