» »

Philips andorid tv - kateri predvajalnik?

Philips andorid tv - kateri predvajalnik?

gregyk ::

Kolega je kupil Philips Android TV PUS7150. Pa nikakor ne dobiva nekega predvajalnika ki bi normalno brez zatikanja predvajal 1080p vsebine... Testiral sem KODI - zatikanje, PLEX s plex strežnikom na PC-ju - zatikanje... Povezava je žična, najprej sem sumil da je težava v njej, pa po testiranju s testerjem pokaže 1GB prepustnosti, torej je v redu ...

Ima kdo kak predlog kaj še probat?

WarpedGone ::

Kupit televizijo, ki ni defektna.
Ja, vem, preeč zahtevam od stanja tehnike v 2015 ...
Zbogom in hvala za vse ribe

telexdell ::

Mogoče pa ni kriv TV? A obremenitev procesorja na računalniku med gledanjem video vsebin na TV si preveril?
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

gregyk ::

telexdell je izjavil:

Mogoče pa ni kriv TV? A obremenitev procesorja na računalniku med gledanjem video vsebin na TV si preveril?

Sem preveril, s PLEX-om zmore kodiranje, KODI pa itak dostopa direktno do SMB share-a, tako da tv sama dekodira ... Čudno se mi zdi, 4-jedrni procesor, pa da ne bi zmogel 1080p predvajat. Kaj šele 4K - kar ta tv je ...

Blazz ::

tole smo predelali že v temi "kateri televizor..." . 7150 in 7600 serija ima velike težave z predvajanjem 23.976 fpsjev in se zatika.

http://www.supportforum.philips.com/en/...

gregyk ::

Blazz je izjavil:

tole smo predelali že v temi "kateri televizor..." . 7150 in 7600 serija ima velike težave z predvajanjem 23.976 fpsjev in se zatika.

http://www.supportforum.philips.com/en/...


Hvala!

gregyk ::

Blazz je izjavil:

tole smo predelali že v temi "kateri televizor..." . 7150 in 7600 serija ima velike težave z predvajanjem 23.976 fpsjev in se zatika.

http://www.supportforum.philips.com/en/...


Hm, kot berem novi FW odpravi zatikanje pri 29.976 fps preko HDMI-ja ... a tudi potem odpravi preko "internega" predvajalnika? Ker FW se je že posodobil ko sva probavala - res pa da nisva naredila "cold-start" procedure ...

Blazz ::

gregyk je izjavil:

Blazz je izjavil:

tole smo predelali že v temi "kateri televizor..." . 7150 in 7600 serija ima velike težave z predvajanjem 23.976 fpsjev in se zatika.

http://www.supportforum.philips.com/en/...


Hm, kot berem novi FW odpravi zatikanje pri 29.976 fps preko HDMI-ja ... a tudi potem odpravi preko "internega" predvajalnika? Ker FW se je že posodobil ko sva probavala - res pa da nisva naredila "cold-start" procedure ...


žal ti več kot tega linka, ne znam pomagati. Ko sem bil v fazi nakupa TVja se prav zaradi tega nisem odločil za philipsa, zato tudi nisem dalje sledil kako so to rešili, in če sploh že so.

gregyk ::

Blazz je izjavil:

gregyk je izjavil:

Blazz je izjavil:

tole smo predelali že v temi "kateri televizor..." . 7150 in 7600 serija ima velike težave z predvajanjem 23.976 fpsjev in se zatika.

http://www.supportforum.philips.com/en/...


Hm, kot berem novi FW odpravi zatikanje pri 29.976 fps preko HDMI-ja ... a tudi potem odpravi preko "internega" predvajalnika? Ker FW se je že posodobil ko sva probavala - res pa da nisva naredila "cold-start" procedure ...


žal ti več kot tega linka, ne znam pomagati. Ko sem bil v fazi nakupa TVja se prav zaradi tega nisem odločil za philipsa, zato tudi nisem dalje sledil kako so to rešili, in če sploh že so.


Ok, hvala za informacije.

WarpedGone ::

Obstaja kje kak cca 'ažuren seznam' TVjev, ki enostavno delajo kot je implicitno pričakovano?

Brez raznih jebad v stilu OP problemov?
Da se zalaufa u pol sekunde, ugasne u pol sekunde, kanal zamenja v desetinki, kaže podnapise s šumniki, ne brenči, ne zmrzuje, ne crkuje po randomu, ne zgubla zvoka, ... ?
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

telexdell ::

WarpedGone je izjavil:

Obstaja kje kak cca 'ažuren seznam' TVjev, ki enostavno delajo kot je implicitno pričakovano?

Brez raznih jebad v stilu OP problemov?
Da se zalaufa u pol sekunde, ugasne u pol sekunde, kanal zamenja v desetinki, kaže podnapise s šumniki, ne brenči, ne zmrzuje, ne crkuje po randomu, ne zgubla zvoka, ... ?

Mislim, da si zgrešil temo. Takšen TV najdeš v rubriki SciFi
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

WarpedGone ::

Mislim, da si zgrešil temo. Takšen TV najdeš v rubriki SciFi

Takšne so bile vse TV pred 15 leti in več.
Precej žalostno, če/da je to danes čisti SciFi...
Zbogom in hvala za vse ribe

Spajky ::

To se je zgodilo zaradi oh in sploh in joj digitalne tehnologije in marketinga za njo, ti si pa enako trd ko jest, ki bom svojo analogno tehnologijo vlekel dokler se da >:D ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

gregyk ::

Za enkrat sva rešila z inštalacijo Serviio dlna strežnika v pc in predvajanjem s pomočjo Kodi-ja na tv-ju. Vse dela ok, razen kodi si ne zapomni kje si končal z gledanjem (če predvajaš preko usb ali smb to deluje).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje dat upor da premostim obstoječ nedelujoč upor.

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
202559 (1922) A. Smith
»

Philips LCD Tv 47pfl6198

Oddelek: Zvok in slika
152742 (2432) kozorog
»

Občasno štekanje pri predvajanju preko HDMI

Oddelek: Zvok in slika
473040 (1996) sejmon
»

PS 3

Oddelek: Konzole
202306 (1851) scuba123
»

Rahlo zatikanje slike

Oddelek: Zvok in slika
152300 (1985) Sssaga

Več podobnih tem