» »

vreca za boks

vreca za boks

krefi ::

zivjo
kasno vreco za boks mi priporocate sem amater in nism se nikoli boksal ali kaj podobnega zelim pa si da bi se poleg ostalih sportov rekreirar se z boksanjem vrece.. zanima kaj mi priporocate vem da je potrebno gledat tezo za drugo pa niti nvem tok..

velik sem 194 cm
tezak 90kg
star 20
ce vam kaj to pomaga
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

dolenc ::

Večja/težja vreča bo malo manj opletala, več maš površine. Važno je tud polnilo(kašne krpice so fajn), načeloma slabe še nisem videl, če jo boš kupil v kakšni namenski športni trgovini boš težko falil.

Je pa tko, vreča je zlo neugodna za telo, sploh če imaš slabo(oz je nimaš) tehniko, zapestja trpita, komolca trpita itd, in glede na to da maš 20 let boš užgal koker bo šlo.

Če že greš v to, brez da bi kje treniral, poskrbi da roko pravilno poviješ in uporabljaš ustrezne rokavice, da se ne obrabljaš brez veze.

tiran2000 ::

več let sem treniral boks, imam licenco za vaditelja boksa, treniral sem mma več let, tud klasične borilne veščine... pojdi v klub in se nauči osnove (vpiši se na tiste študentske tečaje al kaj so že)... šele potem začni nabijat vrečo...

rabiš nekje 2-3 mesece da osvojiš osnove direkta, kroše in upercut in malo gibanja...

po treh mesecih boš znal tolk, da se ne boš ubil lih (minimum basic)... potem pa dalje...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Boksarska vreča

Oddelek: Loža
3213276 (4654) alenh
»

Katero borilno veščino izbrati (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8021608 (17830) solatko

Potreba po samoobrambi - kateri trening bi mi biu primeren? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26151319 (46021) bluefish
»

Tajski boks

Oddelek: Loža
377533 (4209) c0dehunter
»

Kali - filipinska borilna veščina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11516390 (11333) imagodei

Več podobnih tem