» »

Anketa: Spletno nakupovanje

Anketa: Spletno nakupovanje

vročkoti ::

Spoštovani! Sva študentki podiplomskega študija Ekonomske Fakultete v Ljubljani. Trenutno opravljava raziskavo o nakupovalnih navadah preko spleta. Z anketo želiva pridobiti vpogled v današnje trende spletnega nakupovanja. Vsekakor je področje nakupov zelo obširno, vse od nakupovanja specializirane prehrane, vstopnic za koncerte, kart za potovanja, modnih dodatkov, elektronskih naprav in še bi lahko naštevali. Z anketo želiva preveriti, kako se spreminjajo preference med različnimi spletnimi kupci in kateri trendi so v razvoju. Vaši odgovori in podatki so anonimni ter bodo uporabljeni izključno v raziskovalne namene. Anketa Vam bo vzela približno 7 minut, zato Vas vljudno prosiva, da nama namenite delček svojega časa in s tem doprinesete dodano vrednost k najini raziskavi. Vnaprej se Vam zahvaljujeva za vašo pomoč in sodelovanje.

Povezava do ankete: https://www.1ka.si/a/75446, kontaktni e-mail pa lahko najdete na uvodni strani ankete. :)

scipascapa ::

Je težko narediti anketo? :)

Kaj pomeni rdeča "zvezdica" pri vprašanjih?

Zgodovina sprememb…

lebdim ::

Obvezna vprašanja, na katera moraš odgovoriti.

scipascapa ::

evo sem izpolnil :)

_Sajmon_ ::

Sem tudi jaz, le te dve vprašanji sta malce tko tko:

Koliko v povprečju znaša mesečni nakup preko spletnih trgovin za lastno porabo (ne upoštevajte enkratnih nakupov nad 500€)?
--> mi razložita, kdo bi to vedel?

Prosimo označite, kateri izmed spodnjih trgovcev vam je najljubši glede na posamezno lastnost.
--> kdo pa pozna vse prodajalce, da bi lahko smiselno primerjal?

AnotherMe ::

Ne morem dokončati ankete, ker ne morem odgovoriti na nekatera obvezna vprašanja...

npr.: Prosimo označite, kateri izmed spodnjih trgovcev vam je najljubši glede na posamezno lastnost: Raznovrstnost promocij in popustov --> tukaj nimam odgovora ker mi gredo promocije nasplošno na jetra in se jih izogibam, posledično jih niti ne poznam

medus ::

evo bom kar napisal da, kaj me privabi pri spletnih trgovinah:
- priporočila drugih uporabnikov na interenrentu na forumih (recimo, če cel slo-tech hvali neko trgovino s pc deli)
- popusti za redne stranke
- brezplačni vzorci za zredne stranke
- brezplačni vzorci novih izdelkov
- možnost referralov (recimo če se nekdo prijavi prak tvojega linka dobiš % od njegovih nakupov (ali pa samo prvega)
- customer support, ki ve o čem govori in upošteva želje kupcev
- različne možnosti dostave (navadna pošta, pošta s sledenjem, prevzem v skadišču, ups/dhl/... overnight dostava po ugoddnih cenah)
- reship/refund za izdelke, ki ne prispejo, so poškodovani, napačni, ...
- sprejemajo btc
- možnost nakupa brez registracije
- razumen rok med prejetim plačilom in poslanim blagom (1 dan)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa za maturo: uporaba interneta

Oddelek: Šola
6737 (546) trojnis252
»

Išče se nova ekipa za skupno podjetje Tvojnet (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
548551 (5739) Tydek
»

Anketa-Spletno piratstvo in gospodarska škoda

Oddelek: Šola
326171 (5611) St235
»

[P2P] Raziskava o spletni izmenjavi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1418528 (7156) ABX

Več podobnih tem