» »

Telekom naročnine, bonusi, kdaj, zakaj?

Telekom naročnine, bonusi, kdaj, zakaj?

psyke ::

Torej, jaz sem naročnik telekom mobitela že 3-4 leta pa nikoli ne menjavam telefona ali koristim kake bonuse. Vedno dajajo neke telefone če podaljšaš naročnino jaz sem pa itak nonstop na mobitelu in me zanima, če se meni to šteje v kak bonus oz. kako to sploh lahko izkoristim.

recimo če sem že 4 leta na mobitelu brez da bi kaj vzel lahko vzamem nek telefon, ki ga dobiš le če boš še naprej sklenil naročnino in plačal določeni znesek?
da bi mi enkrat poslali kaj "za zvestobo" - nič od tega. simobil je včasih vsaj kaj pošiljal in me opominjal kaj se mi splača in kaj ne. tukaj pa redko kaj pride. :D

itak rabim nov fon, nokia e52 mi že propada čeprav je to izvrsten telefon.. blackberry classic bo verjetno naslednji:)
  • spremenil: psyke ()

lambda ::

Kakih 10 let si prepozen. Takrat so bile te subvencije še kar ok. Danes so "redne cene" navite močno nad realne tržne in te z navidezno veliko subvencijo dobesedno priklenejo nase za 2 leti. Nategunske fore pač.

Poglej si predplačniške pakete na enote (ne vem kateri je trenutno najcenejši, izimobil? imaš še simobil simpl, spar mobil etc.). Si lahko prepoloviš strošek, telefon pa nabaviš v redni prodaji.

fosil ::

Pri telekomu imaš program zvestobe.
Dobivaš točke, ki jih potem lahko porabiš, tudi za popust pri naročnini.
Pogram zvestobe
Tako je!

Heavy ::

lambda je izjavil:

Kakih 10 let si prepozen. Takrat so bile te subvencije še kar ok. Danes so "redne cene" navite močno nad realne tržne in te z navidezno veliko subvencijo dobesedno priklenejo nase za 2 leti. Nategunske fore pač.

Poglej si predplačniške pakete na enote (ne vem kateri je trenutno najcenejši, izimobil? imaš še simobil simpl, spar mobil etc.). Si lahko prepoloviš strošek, telefon pa nabaviš v redni prodaji.



Se podpišem. Čas nazaj sem gledal Samsung S6 128GB in je bil v prosti prodaji (ceneje.si) za 20€ cenejši kot pri vezavi za 2 leti pri Telekomu.

Če preračunaš đbest 2000 paket je ta zdaj 22€ mesečno, izi mesec m 2000 je 9€. V 2 letih prineseš notri 312€ (če sploh rabiš toliko enot, 1500 je 7€ kar znese 360€ prihranka v dveh letih).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hofer bo postal mobilni operater

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4615723 (10965) HOT FAN CLUB
»

Naročnina če malo kličeš?

Oddelek: Mobilne tehnologije
4710882 (9784) sejmon
»

Predplačniški paket

Oddelek: Mobilne tehnologije
184082 (3464) GTX970
»

simobil - konec naročnine

Oddelek: Mobilne tehnologije
92049 (1703) neres
»

sončna energija in elektrika za hišo (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
548113 (6208) Matev

Več podobnih tem