» »

Problem z Autorun v WinXp!

Problem z Autorun v WinXp!

mare87 ::

Pred nekaj časa sem se z bratom pogovarjal " Zdaj ko sem si znova naložil WinXp bo pa spet nekaj začelo zafrkavat..." Si uredim nekaj dokumentov in slik probam en Cd, ki se ni htel SAM zagnat. Si rečem " eh mogoče pa moram znova zagnat Xp-ja... Zažanam znova in probam par Cd-jev. Spet ni htelo mlet. Grem pogledat Dma. Vse štima. Med tem nisem nič nalagal oz. spreminjal nobenih nastavitev. Vglavnem noben Cd se noče več sam zagnat. Kaj je narobe oz. kako to rešit?

lp!

Han ::

Za začetek napiši v Google "Windows XP AutoRun"...

mare87 ::

thanx!
Upam, da bo kaj delalo.

mare87 ::

Superca stvar dela:D Tisti nasveti na google mi niso kaj dosti pomagali, zato sem zbrisal vse možne NoDriveTypeAutoRun ključe in je začelo špilat. Hvala za pomoč!

LP!

sash ::

da ne odpiram nove teme, me nekaj zanima in sicer ko pri XP-jih vstavim CD v pogon in CD NIMA autoruna gore mi dajo windowsi gor eno okno ko imam možnost zbire z čem bom ofnal/predvajal/... CD. Mene pa zanima kako uredit ta menu, ker se mi je not zajedla ena zadeva ki pa sem je pred časom deinštaliral ampak tu not je pa ostala in bi jo rad zbrisal
--------------------
Think different...
TOROiD Group

R33D3M33R ::

Dolpotegni Tweak UI z microsoftovega pejđa www.microsoft.com in potem imaš na izbiro meni My computer-->Autoplay in lahko manipuliraš s tem
:)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

mare87 ::

Lahko pa tudi tako narediš: Greš pod računalnik, orodja, možnosti mape in oblike datotek. Tam zbrišeš tiste datoteke, ki jih je tisti program uporabljal. Če nebo šlo z Tweak UI probaj to metodo. Sicer pa lahko Autoplay izbereš že sedaj. Moj računalnik -> tisti pogon, ki uporabljaš za Cd-rom -> lastnosti -> Autoplay. Upam, da sva ti pomagala.

LP!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mare87 ()

sash ::

Hvala, probam kuj po južni ;)
--------------------
Think different...
TOROiD Group


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dropbox ponuja do 4,5 GB prostora brezplačno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11324734 (16613) Ajrina
»

Nekakšen problem z usb vhodom ali gonilniki

Oddelek: Pomoč in nasveti
7720 (595) amigo_no1
»

ne morem odpreti diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
133559 (2941) rockrose
»

Previdnost pri "najdenih" USB ključkih ni odveč

Oddelek: Novice / Zasebnost
214242 (3078) AtaStrumf
»

Tweakanje Windows sistema

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
163909 (3142) fahrenGONE

Več podobnih tem