» »

Miška Gamer!!

Miška Gamer!!

1
2
»

m0LN4r ::

Jaz pa od mx510 in mx518 pa novih kitajcev z drugo nalepko, bi rekel da je obratno. Če je kitajc za 5-15 z spodobnim senzorjem si kupim za logitechov dnar 5 komadov, ampak vem da bo tudi ena zdržala in delala tko kot mora.

Ja pa res, da tut software nekaj stane.

Ni vseeno, če gledamo tiste vrhunske kitajce ali pa miško iz Špara za 10EUR, ki je v resnici kitajc za 1EUR

Konec koncev, sem tudi jaz kupil češki telefon, potem pa našel identičnega z drugo vgravirano znamko na alibabi za 1/10 cene, če naročiš 1000 komadov in po želji ti v plastiko vgravirajo, vlijejo, nalepijo "brand name"

Veliko kitajske robe je dejansko ODM, Original Design Manufacturer, čigar izdelek potem prodajajo drugi pod svojim brand namom.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

vrtec ::

Ja logitech je res sranje, tastu je lihkar crnkla po 13 letih delovanja, worst buy ever. Jst čakam da mi vsak čas crkne, sej vem da nikoli ni blo problemov in jo uporabljam zadnjih 10 let ampak vsi pravjo da je logitech preplačano sranje. Pol mora bit res?! A ma kdo kakšno kitajsko miš za prodat da vržem to 10 let staro miš v kanto.

Thuban ::

ja, res. Moram materi rečt da ne sme več uporabljat 10 let stare Logitech tipkovnice in Logitech miške, ker sta tako neizmerljivo crap da mora takoj na alibabi kupit novo za 5 dolarjev in čez 1 mesec zamenjati ker se bo pokvarilo.

Jaz pa sem tudi moral kupiti novo Logitech miš ker je Gigabyte crknil po 2 letih, kak bedak sem bil da sem vzel njihov najboljši model, če bi za isti denar lahko dobil 1000 kitajskih mišk.

El Toro je izjavil:

Zanima me katere so dobre Gamer miške?

Je mogoče dobro miško dobiti že za 20EUR?


vzemi logitech, se splača dat 50EUR - 70EUR, ker boš isto miš imel 10 let.
Za 20 EUR se kupuje pisarniške miši.
Če boš dal okoli 20 EUR ti zelo priporočam da si pogledaš logitechovo linijo produktov za pisarniško rabo. Delale ti bodo dolgo, senzor je dovolj dober, ergonomski občutek pa prav tako, ker so narejene da jih vsak dan uporabljaš 8 ur.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Drmr ::

Thuban je izjavil:


vzemi logitech, se splača dat 50EUR - 70EUR, ker boš isto miš imel 10 let.
Za 20 EUR se kupuje pisarniške miši.
Če boš dal okoli 20 EUR ti zelo priporočam da si pogledaš logitechovo linijo produktov za pisarniško rabo. Delale ti bodo dolgo, senzor je dovolj dober, ergonomski občutek pa prav tako, ker so narejene da jih vsak dan uporabljaš 8 ur.

Mhm imel jo bo 10 let, od tega 7-8 let za okras. Kam ti lahko prinesem mojo Performance MX od tega tvojega vsemogocnega Logitecha da mi das 60-70eur ki mi jih je pobral Logitech za ta srot od miske?
Po dobrih 2 letih (nekje 1 mesec cez 2 leti) sta zacela je**t lev in srednji gumb, pa miska ni bila pretirano uporabljana.
Nikoli vec drage, precenjene Logitech miske.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera miška? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32066037 (4737) yayo
»

Gaming miška

Oddelek: Kaj kupiti
153098 (2512) BorutK-73
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538139 (30211) ShowDown
»

Gaming miška (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6314808 (13080) mr1two

Več podobnih tem