» »

Edigital.si

Edigital.si

Petk ::

Zdravo, mene pa zanima ima kdo izkušnje z nakupom na strani Edigital.si . Zanima me samo jaz sem naročil komponente posebej in me zanima če dubim jaz vse potrebno zraven ? (notranji kabli za povezavo ipd.) Pač da lahko računalnik sestavim brez dokupovanja. Tukaj je slika mojih komponent: https://gyazo.com/8f250f42d97b1350f06e0...

Res bi prosil za odgovor in pomoč, se opravičujem če se komu zdim preveč "noobovski" pač enkrat je treba začeti.

Hvala

PS: Vem da nimam optičnega pogona
  • spremenil: Petk ()

hojnikb ::

naroči iz nemčije.. boš pršparal kak evro... btw namenske teme

Spletna trgovina edigital
Nakup namiznega PC-ja
#brezpodpisa

Petk ::

Hvala za odgovor ampak moje vprašanje je glede notranjih kablov, če jih dobim zraven

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Petk ()

hojnikb ::

Kaj je narobe z nemčijo ?
#brezpodpisa

Fuks ::

Notranje kable uglavnem dobiš zraven matične plošče. Včasih manjka kakšen (npr ob uvajanju tistega flat molex priključka za diske je bilo potrebno dokupiti adapter). Sedaj imajo to že vsi napajalci, vendar se kdaj najde kakšna malenkost.

Načeloma pa je to pri plati zraven.

Assass1n ::

Vse kar rabiš boš dobil.

Lp
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Petk ::

Hvala za odgovor @Assas1n in @Fuks. @Hojnikb saj bi naročil iz Nemčije samo se mi ne da zajebavat 1. iz nemškim jezikom 2. nevem ali izdajajo račun na podjetja in še skrbi me za transport. Je pa res da sem slišal da edigital slabo zaščiti svoje blago, upam da tega pri meni ne bo.

hojnikb ::

nemški jezik se reši z google translate, transport je kul pravtako izdajo račun na firmo, če tako poklukaš.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
142985 (2756) klinker
»

Bi bili ti deli vredu za gaming računalik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6311450 (10259) yoco
»

Zmeda glede DHL pošiljke

Oddelek: Kaj kupiti
152175 (1730) vplevcak
»

računalnik brez hard diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
202570 (2200) kkaakkttuuss

Več podobnih tem