» »

Oneplus X

Oneplus X

««
4 / 13
»»

krucymucy ::

Pesimist je izjavil:

kaj naj rečem, upam da imaš prav vendar so to o davku in DHL ze tudi pisali menda v oni temi o nakupu kitajskega fona.

Lej ti kupis telefon, davek je placan.

šernk ::

Pesimist je izjavil:

kaj naj rečem, upam da imaš prav vendar so to o davku in DHL ze tudi pisali menda v oni temi o nakupu kitajskega fona.


nakup nekega Z kitajskega telefona nima popolnoma nobene veze z nakupom pri OnePlus!

pri Z kitajcu dajatve niso plačane in če je sreča jih ne plačaš in če ni sreče jih pač plačaš. pri OnePlus so pa dajatve plačane, saj oni naredijo uvoz zate.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

cortez ::

Zato pa je, če naročiš one+one v UK, poštnina 15€, če pa naročiš v kakšno slovensko vukoj*, pa 45€.

PrimozR ::

25 €. Sem imel takšno postavko (sem preverjal, nisem pa naročil).

cortez ::

ja, 25€, če nisi iz kake vukoj* .-)

Pesimist ::

so ze komu sploh poslali? 4-5 dni pisalo da sploh narocilniso preberejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Jerry000 ::

ene 10 dni bo kr trajalo pomoje

DuleKrtola ::

Jao, dobil telefon in imam že prvi problem :( Tisti welcome wizard se poveže na wifi, ampak se ne uspe povezat na server, tako da ne morem nič. Sim kartice pa nimam notri, ker moram počakat da dobim nano sim :(

Jerry000 ::

kako si pa že dobil? A ni dobava tam 10dni? Jaz sem ga naročil 5.11., takrat ko je bil uradni izid

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

DuleKrtola ::

Težava 2: telefon je tako spolzek, da je, položen na stekleno mizo, samo zaradi sile nenapetega kabla zdrsnil na tla s hitrostjo 1mm/s. Na srečo je pristal na tepihu. Če bi bil iphone6, bi že imel počen ekran :D

Problem 1 je rešen, po 5h minutah je tisti googlov čarovnik obupal, tako da sm prišel na homescreen, in net dela.

kako si pa že dobil? A ni dobava tam 10dni? Jaz sem ga naročil 5.11., takrat ko je bil uradni izid


Nisem v Sloveniji ...

Jerry000 ::

Aaa ok. Glede problema 2 se reši, jaz sem kupil silikonski ovitek :)

Dej prosim glede baterije malo testiraj in poročaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Red_Mamba ::

a ma kdo kak invajt viska?
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Jerry000 ::

Kje lahko vidim tracking? Ali če je že bilo kaj poslano?

slopeter86 ::

http://www.dhl.com/en/express/tracking/...

Pod shippers refference vpišeš order number od oneplus in bi ti naj pokazalo. From izbereš datum kdaj si ga naročil, destination pa državo kam.

V oneplus acountu pa status pa bi naj šel tak: pending shipment --> Processing --> Complete

Ko je na processing bi naj že bil poslan baje.

Meni žal še vedno nič ne najde, ko vpišem na dhl vse to, jim pa drugim na tujih forumih pokaže status kje je. Sem pa naročil 5. zvečer.

Jerry000 ::

slopeter86 je izjavil:

http://www.dhl.com/en/express/tracking/...

Pod shippers refference vpišeš order number od oneplus in bi ti naj pokazalo. From izbereš datum kdaj si ga naročil, destination pa državo kam.

V oneplus acountu pa status pa bi naj šel tak: pending shipment --> Processing --> Complete

Ko je na processing bi naj že bil poslan baje.

Meni žal še vedno nič ne najde, ko vpišem na dhl vse to, jim pa drugim na tujih forumih pokaže status kje je. Sem pa naročil 5. zvečer.

Enako, nič ne kaže, na oneplus strani pa tudi nič ne piše da je bilo že kaj poslano. Sem pa tudi naročil 5.11. zjutraj

šernk ::

meni na oneplus piše: processing.

na DHL ne najde pa nič. upam da je na poti in pride ta teden :D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Red_Mamba ::

processing se niti poslali niso
more pisat shipped, sam tolk...
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

men niti processing ne piše o_O, kje pa vidim ta status?

PandaFlow2 ::

Danes dobil 1+2, še 1h po prevzemu je še vedno pisalo Processing...

Pesimist ::

v emajlu je pisalo da dobim šiping number ko pošlejo.

šernk ::

Red_Mamba je izjavil:

processing se niti poslali niso
more pisat shipped, sam tolk...



večina, ki ima napisano processing ima telefon že na poti preko DHL kar gledam po njihovem forumu. no nekateri tudi že v rokah :)

če pride ta teden super, če pride drug teden pa tudi nič narobe :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

njyngs ::

"Please note: This invite can only be claimed under this email address."

Torej ne morem na nekoga drugega prenesti, ali je možno?

šernk ::

In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

PrimozR ::

DuleKrtola je izjavil:

Težava 2: telefon je tako spolzek, da je, položen na stekleno mizo, samo zaradi sile nenapetega kabla zdrsnil na tla s hitrostjo 1mm/s. Na srečo je pristal na tepihu. Če bi bil iphone6, bi že imel počen ekran :D

Problem 1 je rešen, po 5h minutah je tisti googlov čarovnik obupal, tako da sm prišel na homescreen, in net dela.

kako si pa že dobil? A ni dobava tam 10dni? Jaz sem ga naročil 5.11., takrat ko je bil uradni izid


Nisem v Sloveniji ...

Eh, stara zgodba, Nexus 4 je počel oz. počne isto. iPhone 4 in 4S prav tako.

DuleKrtola ::

Tile pocarji bojo imeli še nekaj dela... WiFi se ne razume z networki, ki zahtevajo sign in (letališča, hoteli...) . Običajno routerji v tem primeru prvi http request redirectajo na login page, lollipopa pa sam od sebe odpre ta Page v webviewju avtomatsko ob conectu na WiFi. Na opx se ne zgodi ne eno ne drugo, tako da moraš očitno poznat direkten URL. Kr neki...

šernk ::

moj je bil včeraj odposlan iz kitajske :)

sedaj tudi tracking dela
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Uporabnik ::

šernk je izjavil:

moj je bil včeraj odposlan iz kitajske :)

sedaj tudi tracking dela


Kakšen imaš status? So te obvestili po emailu?

Danes so me premaknili v Processing.

Jerry000 ::

A je še koga DHL klical danes zjutraj? Imam sicer še kar neodgovorjen klic, tako da moram poklicat nazaj :)

Aja, status imam pa Complete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Dixidoov ::

Jerry000 je izjavil:

A je še koga DHL klical danes zjutraj? Imam sicer še kar neodgovorjen klic, tako da moram poklicat nazaj :)

Aja, status imam pa Complete.


Da, to pomeni da ti bo dostavil telefon :) Pri nas bo okoli 12-ih. Sem pa trackal preko DHL-ove spletne strani in bodo paket dostavili v vsega treh (3) delovnih dneh (s procesiranjem vred na Kitajskem). Iz moje strani res vse čestitke njihovi službi in seveda OnePlusu.

LP

Jerry000 ::

Madonca res svaka čast, sem mislil da bo trajalo dlje in so me res pozitivno presenetli. Edino kar je, ne dvignejo telefona. Ali naj še kličem ali bodo oni poklicali?

Dixidoov ::

Mene bo kurir poklical še enkrat ko bo prispel do bloka. Mislim, da je to standardno..lahko pa še poskušaš vseeno.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dixidoov ()

Pesimist ::

kak pa veš da je dhl bil če nisi dvigno?
dans mi piše procesing vendar trackinga ni z order number.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Jerry000 ::

The power of android, mi je napisalo da je DHL :).

Evo paket je doma. Zdej sam še čakam da iz službe pridem :)

Runnagain ::

Mja, dobil mail s tracking številko, pogledal status, je ta na Complete, tracking pa pravi, da je še na kitajskem...torej verjetno rabi še nekaj dni. Naročil sem 5. zvečer.

deleted ::

In kaj natanko je fora teh invajtov?
Ob 10:15 sem se registriral, 12:57 dobim pa invite.

Kakšni so vtisi - tisti, ki ste ga že dobili? Baterija je ok?
Ne vem še, če bi vzel, ker nisem prepričan, če bi se lahko navadu na 5 inčev ... to gre sploh v žep? 8-)

Runnagain ::

@deleted meni gre tudi 5,5 v žep, tako da telih 5 inchev je ravno sweet spot za velikost...5.5 priznam da je že malo veliko.

fireX88 ::

deleted je izjavil:

In kaj natanko je fora teh invajtov?
Ob 10:15 sem se registriral, 12:57 dobim pa invite.

Kakšni so vtisi - tisti, ki ste ga že dobili? Baterija je ok?
Ne vem še, če bi vzel, ker nisem prepričan, če bi se lahko navadu na 5 inčev ... to gre sploh v žep? 8-)


fu man, jaz sem registriran že od poletja, pa se bojim pogledat kateri v vrsti sem...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

jnovak ::

fireX88 je izjavil:

deleted je izjavil:

In kaj natanko je fora teh invajtov?
Ob 10:15 sem se registriral, 12:57 dobim pa invite.

Kakšni so vtisi - tisti, ki ste ga že dobili? Baterija je ok?
Ne vem še, če bi vzel, ker nisem prepričan, če bi se lahko navadu na 5 inčev ... to gre sploh v žep? 8-)

fu man, jaz sem registriran že od poletja, pa se bojim pogledat kateri v vrsti sem...
Pa z enim drugim mailom se še enkrat prijavi ... kdor je v zadnjem tednu ali dvema želel invite, ga je res dobil zelo hitro.
Tiste, ki radi čakate, pač držijo zadaj v vrsti - ta najbolj goreče - za te vedo, da bodo kupili (pa dlje kot čakaš, bolj premium in limited se ti zdi, heh). Druge, tiste impulse buyerje, je pa potrebno takoj poštimati, da si ne premislijo ;)

Jerry000 ::

Ampak ne razumem...a ni tko da če kupiš telefon dobiš potem invite da ga lahko šeraš dalje? Jaz sem kupil, telefon imam že doma, a invite nisem dobil

Runnagain ::

Jerry000 je izjavil:

Ampak ne razumem...a ni tko da če kupiš telefon dobiš potem invite da ga lahko šeraš dalje? Jaz sem kupil, telefon imam že doma, a invite nisem dobil


Pomojem zna to kar nekaj časa trajat, da dobiš enega za naprej "pošerat". Pa lahko da imajo tokrat drugačen sistem kot pri OPO-tu. N

Tody ::

Deleted invite-i so zato da lahko kontrolirajo koliko ljudi imajo v vrsti. Tako vedo kako je povpraševanje in prilagajajo proizvodnjo. Iniviti so za njih ne za nas :D

šernk ::

Uporabnik je izjavil:

šernk je izjavil:

moj je bil včeraj odposlan iz kitajske :)

sedaj tudi tracking dela


Kakšen imaš status? So te obvestili po emailu?

Danes so me premaknili v Processing.


status je complete, sem pa dobil mail tudi s trakcing številko. zaenkrat piše da je še na kitajskem, tako da predvidevam da je danes na letalu v evropo. kdaj bo pri meni pa ne vem. z DHL kar imam izkušenj sem doživel že vse za navaden shipping od tega da je rabilo iz nemčije do SLO 6 dni in se je umes pošiljka 4x ustavila, pa do tega da je iz UK v SLO prišlo v dnevu in pol (torek popoldan naročil in plačal zadevo, četrtek zjutraj me je čakal paket doma).

kako ste nekateri že od poletja v čakalni vrsti, če pa še oktobra telefon ni bil niti najavljen mi pa ni jasno, ne vem pa ali se je 29.oktobra odprlo za prijavit ali se je prej, ker se ne spomnim ampak mislim da je bilo 29. okt šele možnost se dat na čakalno listo. prosim ne mešat oneplus X in oneplus 2!
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

deleted ::

@Tody, mislu sem glede na to, kolko eni čakajo na to, kolko eni čakajo tukaj nanje :)

@fireX88, jaz sem se najprej prijavil za invite (kjer vneseš samo email), potrdil, potem sem kliknil tisti link, potem sem se pa še registriral za username in geslo račun in nastavil državo (niti ne vem zakaj) in voila jaz sem dobil invite v slabih 3 urah

@Runnagain, hvala, bo treba stestirat, kakšne stare hlače najbrž niso kompatibilne s 5" screeni :))

Ulixes ::

Podarim (še raje menjam za OPX) invite za OP Two ... še 20 ur časa. Piši na ZS

Jerry000 ::

Zapakirano je res fenomenalno. Me je pa "razočaral" ker ma nano sim al kaj je ona čisto mini verzija...jaz imam p amikro in morem do jutri počakat -.-

Jerry000 ::

Edino kar pa je, noče se mi na wifi povezat...nvem zakaj...checking connection skos piše

PINki ::

Resetiraj modem/router. Poskusi na drugih wifi omrezjih. Morda se pa ne "razume" s tvojim.

Pesimist ::

pa nano sim si sam obrezi da nebos brezveze placal 20€ menjave. Ce pa sfalis pa tak vseeno. Te bos pac palco nov sim :D

DuleKrtola ::

PINki je izjavil:

Resetiraj modem/router. Poskusi na drugih wifi omrezjih. Morda se pa ne "razume" s tvojim.


Ne razume se z nobenim, sem probal na 3 routerjih.

Pocakaj 10 min naj se trudi povezat, potem pa bo obupal in te spustil na desktop in internet bo magično delal (razen če se je v wifi treba prijavit, glej par postov nazaj)

Pesimist je izjavil:

pa nano sim si sam obrezi da nebos brezveze placal 20€ menjave. Ce pa sfalis pa tak vseeno. Te bos pac palco nov sim :D


Mja to je res kr neki, simobil zaračuna 15€ za nov sim, v Uk pa ti nano simko pošljejo na dom za đabe

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

sej nočm nou sim, sam da mi odreže s tisto napravico. Vsaj tko so mi naredili z micro, ko sem imel še ono ta veliko, so mi odrezali ko sem kupil N4.

««
4 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Priporočilo za telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
246281 (5387) gusto
»

OnePlus 5T je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13530265 (22571) markobj
»

OnePlus Two (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34667469 (36181) Yossarian
»

One plus three (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7710132 (5584) M-XXXX

Več podobnih tem