» »

E-cigareta.

E-cigareta.

andreasjecar ::

Zdravo!
Mene zanima kje bi dobo e-cigareto,taksno dobro,a ne predrago za okrog 30-40€?Velja tudi na ebayu.
Hvala

Gapi ::

Ljubljana: Imaš na Trubarjeva cesta 30 NIMBUS http://www.e-nimbus.si in če greš po trubarjevi proti kliničnem centru od nimbusa čez Resljevo cesto je še ena prodajalna. Potem imaš na na Tavčarjeva 4 tretjo kjer prodajajo Ovale

Ups
Ovale preseljen na Gosposvetsko 1
No person is rich enough,to buy back his past.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gapi ()

koyotee ::

Sam ne uporabljaj krš baterij, to so katerekoli yxxFIRE znamke. In ja, za 40€ boš težko dobil kaj dobrega.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

-valvoline- ::

Anney ::

Če še nisi nabavljal, še moje skromno mnenje. Sam največ uporabljam Kangertecha EVOD Mega 30€ v Sloveniji, 18€ Kitajska. Tale napravca mi najbolj odgovarja, saj mi ''zloglasni'' modi preveč rukajo paro v grlo in mi ni všeč, kljub nastavljanju, poleg tega se porabi na modih tudi dosti več e-tekočine saj so močnejši. Tale ''klarinetek'' pa mi zdrži cca 2 dni uporabe baterija in dan pa pol 2,5ml tekočine (eno poljenje). Je še priročen in lepo sede v žep.
Pa še nekaj nove zimske zaloge, katere si redčim z bazami, saj so zelo močne (intenzivnega okusa) in mi odgovarja že 1-2ml na 8ml baze (PG-VG), skoraj tako kot arome. :)



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najmehkejši tekaški copati (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8316007 (13958) m0LN4r
»

Adobe Illustrator pomoč

Oddelek: Programska oprema
142218 (1330) Racunalnik
»

java(netbeans)

Oddelek: Programiranje
81392 (1261) l0g1t3ch
»

Kje dobiti Times new roman TYPE 1

Oddelek: Pomoč in nasveti
6723 (688) ali3n

Več podobnih tem