» »

Kaj delate ob prostem času?

Kaj delate ob prostem času?

1
2
»

NotSpecial ::

Odvisno. Včasih so to dnevi za neumnosti, drugič za kave, debate, lokale, družbo, tretjič za to, da komu nardim kakšno uslugo (prostovoljstvo je res fajn stvar). So pa občasno tut tipično ležerni dnevi kul (sem štejem tut tist da se kdaj zvečer uležem na tla in opazujem zvezde, luno, itd.). Na spisku mojih dokaj rednih prostočasnih aktivnosti so še šport, filmi, muska, živali… pa zezanje unih k jim grem na jetra. Life is good. :D
Btw, js prostega časa ne dojemam v smislu še večjega zaslužka. Prosti čas je zame izključno regeneracija.

bambam20 ::

starboi je izjavil:


V redu potem. Me je zaskrbelo, da niste eden izmed tistih pri katerih punca diktira tempo v domačem gospodinjstvu . Nekako čudno ste napisali, zato.


Vaš strah je popolnoma odveč in dobro razumem, kaj ste mi želeli sporočiti. Pač pomagam, da ni preutrujena , da lahko potem ostane čas za sex :D.

Imam drug primer, ko moj prijatelj punci ne pomaga pri domačih opravilih pa potem ni vsak dan sexa :)) ( sam pojamral ). Tako njej ostane poleg službe še vsa opravila doma :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

jype ::

antiani> V redu potem. Me je zaskrbelo, da niste eden izmed tistih pri katerih punca diktira tempo v domačem gospodinjstvu . Nekako čudno ste napisali, zato.

Od kdaj je pa narobe, če punca diktira tempo v domačem gospodinjstvu?

MasterTade ::

Mogoče zato ker mora biti balance
Mors omnia aequat

sass628 ::

Hmm...po službi ponavadi pade kak nogomet s prijatelji, tek, fitnes, s punco pogledava kak dober film. Zdaj sem se vpisal še na tečaj osebnega trenerstva tak da imam kar pester urnik.

noraguta ::

K3kec je izjavil:

SimplyMiha je izjavil:

Ne. Premožni kupijo stanovanja, jih opremijo - in oddajajo naivnežem, ki sanjarijo o mestnem življenju, sami pa uživajo na dvorišču pred svojo hiško.

Glede na to da nisem bil nikoli ruralc, prodajaj buče kje drugje.
če si z lublane si ruralc
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

alenvprekrs ::

LEGO
Oče, soprog, AFOL in audiofil.

Jerry000 ::

Filmi, igre, punca, šport,...seveda ne vse v enem dnevu :)

noob96 ::

Očaraš jo pa s kakšnim vprašanjem o igricah al pa novih microsoftovih tablicah, nde? ma daj...

Jerry000 ::

noob96 je izjavil:

Očaraš jo pa s kakšnim vprašanjem o igricah al pa novih microsoftovih tablicah, nde? ma daj...

Ne, zakaj?

Šmorn ::

Airsoft, klavir, glasba na splošno, programiranje, knjige, astrofotografija... Čisto preveč stvari, da bi bil dober povsod :)

franseliski ::

Jaz 99% prostega časa porabim za 'redpillanje'. Pa še spim le kakšnih 5 ur na noč...
Tako da postaja kar zastrašujoče, ko si na tekočem s trenutnim dogajanjem in vidiš da gremo po popolnoma isti poti, kot smo šli že neštetokrat v zgodovini. Nihče se ne nauči popolnoma nič :/

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

mtosev ::

večino časa sn pred kompom (like 10h+ na dan), gledam tv, grem na kakšen sprehod in do trgovine
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ekološki aktivizem te na Amazonu lahko stane službe

Oddelek: Novice / Ostale najave
459207 (6975) DrDre95

Koliko kvadratnih metrov dejansko potrebujemo za stanovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
40352960 (44245) Mato989
»

Uberjevi vozniki zaslužijo malo nad minimalno plačo

Oddelek: Novice / Ostalo
206987 (4065) igorpec
»

Kaj delati v prostem času za zaslužek

Oddelek: Loža
195883 (4359) chrispy
»

LinkedIn zaradi neizplačevanja nadur z milijonsko poravnavo

Oddelek: Novice / Ostale najave
2910608 (8158) Blinder

Več podobnih tem