» »

Gericom blockbuster

Gericom blockbuster

mkovac10 ::

alo znalci!

Kupujem prenosni comp pa me zanima ce ma kdo Gericoma al pa celo tega katereg imam nagledanega. Cena je cca 340k. Hvala ze vnaprej.;)

spec: GERICOM BLOCKBUSTER
• 15" (1400x1050, SXGA)
• ATI RadeonŽ Mobility 9000 Grafikkarte mit 64MB Ram
• Mobile IntelŽ PentiumŽ IV Processor 2.2 GHz
• 512MB DDR-Ram
• 40GB
• DVD -R/RW Writer8-O
• 16 bit Soundsystem, SB-Prol
• Stereo Speaker
• parallel • VGA • IrDA1. • 2x USB 2.0
• PCMCIA Typ I
• 56K Modem V.90
• 10/100 Mbit • Line Out • Mikrofon
• FireWire IEEE 1394 • TV-Out
• 332 x 275 x 42mm • 4 kg

lp, mako

G[e]c ::

Ta notebook ni vreden nc, Gericom zanan jajca noti nasekajo oh in sploh komponete da bi pa kej delalo to pa ne, Notebook ti zdrzi brez stroma dobro uro ko je nov ko bo star pol leta ne vem ce ti bo zdrzu 10 minut.

Ne kupujem oh in sploh notebooka raje kupu eno konkretno firmo pa bos mel velko vec od tega kukr ce imas v notebooku dvd-r pa take fore.

mkovac10 ::

re:
Ja najprej hvala za odgovor. A je problem samo v bateriji ali se racunalnik tudi sam po sebi slabo obnese. Kako to ce so pa komponente taksne kot v ostalih compih, ali je vprasljiva izdelava, sestavljanje, komponente?

Hvala in lp, mako

mkovac10 ::

A ima mogoče kdorkoli kakršnekoli izkušnje z Geriocmom, pri čemer mislim da ga ima(je imel/a) in z njim dela. Bil bi zelo hvlazen za info ker se namrec odlocam o nakupu.

thnx, mako0:)

G[e]c ::

Sam sem ga imel par mesecv, na zacetku sem imel probleme z drajverji winsi so se mi sesuvali potem je pa se baterija sla po gobe:(.

mkovac10 ::

A mi lahko poveš kateri model si imel. Kaj si pa nabavil za tem? (a priporočaš kej d Compaq-a, Dell, Toshiba)
Gledal sem model Compaq EVO 1020v - P42,4ghz...
thnx, mako

robinzon ::

Nevem zakaj vsi tako nergate nad Gericomi. Jaz ga uporabljam ze 10 mesecev in sem (skoraj) popolnoma zadovoljen.
Imam gericom supersonic force, 2.5 GHz procesor, 512 ddr ram, 40 giga disk, geforce4 graficno.
Moje mnenje je naslednje: ce kupujes gericoma ti mora biti jasno, da je to bolj nadomestek za navaden pc s fantasticno moznostjo prenasanja pac in temu namenu sluzi vec kot odlicno (sem student in si ga pac vsak vikend nesem domov).
Pa tudi mobilen je dovolj dobro, baterija vzdrzi po 10 mescih 1.5h ure in to je meni osebno cist dovolj, sicer ga pa nepriklopljenega na strom uporabljam siloma redko.
Edio kar me moti je to, da se zlo segreva ker ma pac procesor kot v namiznih rac.
Problem sem resil tako, da mam ga na mizi vedno podlozenega s 4-imi nogicami da je vecji dovod zraka.

to je moje mnenje, upam da kej pomaga

mkovac10 ::

Robinzon:
Najprej hvala za odgovor. Sem tudi jst cul par taksnih pozitivnih stvari pa le nekaj negativnih in to le tiste, ki jih ti navajaš. A mi lahko prosim zaupaš kje si kupil comp in kolk si dal. (mogoče tujina?)
V moji konfiguraciji je mobility procesor tak, da je mogoce nekaj manjša poraba, nevem. Namen mam pa tud jst uporabljati comp večinoma zdoma ampak priklopljenega na omrežje. Namreč odpravljam se v tujino študirat pa je treba neki nabavit.
thnx,
mako

robinzon ::

2000€ v avstriji. pa davek sem dobil nazaj...

mkovac10 ::

A ma kdo slučajno izkušnje z dotičnim ali po konfiguraciji podobnim Blockbusterjem?

thnx, mako

grmek ::

mkovac10: preveri zasebna sporocila, OK!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916461 (7422) Seb4
»

HPjev prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
81315 (1224) IceIceBaby
»

Firme prenosnih računalnikov...

Oddelek: Kaj kupiti
161731 (1474) Pithlit
»

Kupujem notebook, svetujte?

Oddelek: Kaj kupiti
141260 (1075) Tomi
»

Kakšen prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
322647 (2333) andrej

Več podobnih tem