» »

Gone home

Gone home

WallSreet ::

Je že kdo igral to igro? Povsem preprosta in izredno zanimiva zadeva!



tule še trailer:


Upam, da bodo naredili nadaljevanje, ker se zgodba tako enostavno ne more končati :D

Btw je pa baje igra dobila tudi zelo visoko oceno

Če je kdo igral naj se javi. Zanima me predvsem, če kdo pozna še kakšno podobno igro kot je Gone home se pravi, da raziskuješ določene stvari in, da je vse skupaj zanimivo.

hvala za odgovore...
  • spremenilo: WallSreet ()

AapocalypseE ::

Jaz sem igral to. Zanimiva igra.

Upam, da naredijo nadaljevanje.

WallSreet ::

Res je zanimiva vendar žal prekratka. Poznaš morda še kaksno podobno igro kot je gone home??

Mitch ::

Podobna igra kot Gone Home? Se pravi "walking simulator"...:D
Dear Esther, The Stanley Parable, Everybody's gone to the rapture (žal se mi zdi, da je slednja samo za PS4)...

yayo ::

In seveda The Vanishing Of Ethan Carter.

Mitch ::

Pa tudi Kholat bi lahko uvrstili v to rubriko...

WallSreet ::

Mitch probal bom tole The Stanley Parable :) Sem bral ta je čisto fukjena igra :D. Kholat je kot kaže zelo zanimiva igra. To bom tudi probal.

yayo The Vanishing Of Ethan Carter zgleda noro dobra bom probal tudi to.

hvala

WallSreet ::

Mitch ravnokar sem igral The Stanley Parable, WTF?????????????????????????????????????????? Meni ni čisto nič jasno :D :D

eric_cartman ::

Vanishing of Ethan Carter je sama igralnost super.. Tut okolje noro dobr zgleda..

Jst sm jo 1 leto nazaj preigral po dolgem in počez.. Mističnost igre in zvoki narave v tem špilu so zakon.. Igre kjer si čisto sam in raziskuješ vse iz nule so zakon..

Ampak mene je zmotila pri tem špilu sama zgodba.. Od začetka vse super..Potem pa mi ni blo več jasno kaj so hoteli s tem povedat.. Ne mislim spoilat špila za tiste, ki ga bodo še igrali..Me pa zanima mnenje o zgodbi pri tistih, ki bodo ta špil obrnili. :)

Stanley Parable pa je tut supr..Jst sm v enem dnevu prišel do 3 različnih zaključkov. Se mi je zdela malo prekratka in prelahka..Moralo bi bit res še bolj za raziskovat..Vseeno tist narrator delo super opravi skozi celoten špil.

Za moje pojme pa je eden izmed takih špilov, ki je sicer že starejši, vendar se ga splača igrat, Dosjeji X (X-Files). Jst sm imel še original CDje in si rabil 7 cd-jev za celoten špil.

Zgodovina sprememb…

steev ::

Stanley Parable pa je tut supr.. Ampak jst sm v enem dnevu prišel do 3 različnih zaključkov. Se mi je zdela malo prekratka in prelahka..Moralo bi bit res še bolj za raziskovat.. Ampak vseeno tist narrator pa delo super opravi skozi celoten špil.

Samo je zaključkov več ali ne?
:|

eric_cartman ::

Če imam prav je zaključkov 19.

Ampak je fora, da imaš po 3 zaključkih igre vedno isti začetek in vsaj 1/4 če ne celo polovico zgodbe. Različni konci in iskanje le-teh so super. Samo tist začetek vedno znova ti malo pokvari, sploh ko do enega in istega konca prideš recimo 5 krat.

WallSreet ::

Je tega Stanleya sploh možno obrniti? Je sploh možno končati igro? Drugače pa je igra res čisti mindfuck. Sem ugotovil, da če delaš povsem kontra kot ti pravi vodič se ta razjezi :))))) Ko sem mu ocenil igro nalašč z oceno 1 me je potem nagnal igrati druge igre LOL :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SOMA

Oddelek: Igre
193316 (610) oo7
»

Ne znam normalno igrati nobene igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
738303 (5442) L1nK
»

Firewatch

Oddelek: Igre
405035 (2907) Zmajc
»

The Vanishing of Ethan Carter (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
507999 (4296) oo7
»

Na Steam prihaja lokalno oddaljeno igranje

Oddelek: Novice / Igre
3810054 (7401) Mavrik

Več podobnih tem