» »

Begunska kriza v Sloveniji 2015

Begunska kriza v Sloveniji 2015

Temo vidijo: vsi
««
349 / 373
»»

boolsheat ::

Bryn je izjavil:


Potem pa najprej definirajte o čem govorite. Vi omenjate da je 90% odraslih moških, o moškem spolu pa ne duha ne sluha.

Ne samo da imate desnakarsko algebro, še sloveščino si prirejate malo po svoje.

10-letni otrok moškega spola je tako za vas enako moški. In potem sem jaz tepec. Baaaaaaaaaaaaaa, same ovce.

Vse fotke, ki sem jih jaz prilimal so fotke begunskih otrok v Nemčiji, če pa se ti bojiš 3-letnih otrok v Siriji pa ti res ni pomoči in se lahko mirno šteješ za žensko.

In tvoja prištinska statistika je precej slabša od FDVjevske. Iz videa enega otroka sklepaš na populacijo več 100.000 in ti si drzneš kritizirat FDVjevsko, c c c.


Še vedno ti ni potegnilo. Vlada je mešala odrasle in otroke, jaz sem samo naredil isto, le zamenjal spol v upanju, da ti bo potegnilo, da gre za prikladno manipulacijo.

Torej, če govorimo o odraslih, lahko preračunamo iz UNHCR statistike, da je čez balkansko pot prešlo 77% odraslih moških in le 23% odraslih žensk. To je od 1.1.2015 naprej.

http://data.unhcr.org/mediterranean/reg...

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

OK, določeno število moških se je zlagalo, da so mlajši kot so v resnici. Mi zna kdo povedat zakaj?

Do not feed the troll, ampak vseeno. Lažejo se zato, ker imajo otroci prednostno obravnavo tako za prebivališče, kot za ostale pritikline. Poleg tega so otroci na prednostni listi za združevanje družin - torej bodo lažje pripeljali svojce v EU.

Tvoje pozivanje k zaprtju teme zaradi trolanja je pa bedno.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Bryn ::

boolsheat je izjavil:

Bryn je izjavil:


Potem pa najprej definirajte o čem govorite. Vi omenjate da je 90% odraslih moških, o moškem spolu pa ne duha ne sluha.

Ne samo da imate desnakarsko algebro, še sloveščino si prirejate malo po svoje.

10-letni otrok moškega spola je tako za vas enako moški. In potem sem jaz tepec. Baaaaaaaaaaaaaa, same ovce.

Vse fotke, ki sem jih jaz prilimal so fotke begunskih otrok v Nemčiji, če pa se ti bojiš 3-letnih otrok v Siriji pa ti res ni pomoči in se lahko mirno šteješ za žensko.

In tvoja prištinska statistika je precej slabša od FDVjevske. Iz videa enega otroka sklepaš na populacijo več 100.000 in ti si drzneš kritizirat FDVjevsko, c c c.


Še vedno ti ni potegnilo. Vlada je mešala odrasle in otroke, jaz sem samo naredil isto, le zamenjal spol v upanju, da ti bo potegnilo, da gre za prikladno manipulacijo.

Torej, če govorimo o odraslih, lahko preračunamo iz UNHCR statistike, da je čez balkansko pot prešlo 77% odraslih moških in le 23% odraslih žensk. To je od 1.1.2015 naprej.

http://data.unhcr.org/mediterranean/reg...


Kako preračunavanje? Pa kaj ste vsi desnakarji na tabletah? Jasno piše 57% moških, 27% otrok in 17% žensk. Jst ne vem kaj vam tu ni jasno. Kaj ma naša vlada veze s podatki UNHCR?

Moški - odrasel človek moškega spola
Ženska - odrasel človek ženskega spola
Otrok - otrok, ki je lahko moškega spola ali ženskega spola

Otrok moškega spola != moški

Nič čudnega, da desnakarji vsakič dobijo precejšne število glasov, če pa je celotna desnakarska populacija funkcionalno nepismena!

ZaphodBB ::

Kako preračunavanje? Pa kaj ste vsi desnakarji na tabletah? Jasno piše 57% moških, 27% otrok in 17% žensk. Jst ne vem kaj vam tu ni jasno. Kaj ma naša vlada veze s podatki UNHCR?

Moški - odrasel človek moškega spola
Ženska - odrasel človek ženskega spola
Otrok - otrok, ki je lahko moškega spola ali ženskega spola

Otrok moškega spola != moški

Nič čudnega, da desnakarji vsakič dobijo precejšne število glasov, če pa je celotna desnakarska populacija funkcionalno nepismena!

Božji mlini meljejo počasi. Zmeljejo pa vse.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

monster-x ::

Jaz v tej temi ne sodelujem zato, da bi poskušal izobrazit ljudi, ki tako ali tako nimajo intelektualne kapacitete, da bi jih bilo mogoče izobraziti. Sodelujem zato, da te ljudi naučim, da niso edini, ki lahko ignorirajo dejstva, pišejo neumnosti in se pretvarjajo, da imajo več pravic kot borci ISIS, ker jih nimajo.

Nihče se ne rodi nacist, odgovornost za nacistično odločitev pa nosi vsak sam.

To počneš na neprimeren in nekulturen način.

Ko se zamenja navajanje dejstev in vzpostavljanje kritične distance (na osnovi moralnih načel in ostalih kriterijev) do njih z žaljivkami, diskreditiranjem, levimi, desnimi, nacisti, fašisti, fojbami itd., takšna debata izgubi kvaliteto, avtorji takšnih postov pa svojo kredibilnost.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

boolsheat ::

Bryn, govorimo o odraslih, pozabi na otroke, kakšno je razmerje moški-ženska med migranti?

Še enkrat preberi kaj sem napisal, predno se še enkrat osmešiš.

Bryn ::

boolsheat je izjavil:

Bryn, govorimo o odraslih, pozabi na otroke, kakšno je razmerje moški-ženska med migranti?

Še enkrat preberi kaj sem napisal, predno se še enkrat osmešiš.


Od samega začetka pišete (prosto po AnitaTrump), da ni otrok med begunci ampak da je od celotne begunske populacije 90% moških ostalo pa so ženske in otroci. Jaz sem vam pokazal, da to ni res in da je moških 55%, kaj si pa ti potem pisal na to pa nima veze če na tvojem linku lepo piše da je 57% moških.

Če ti ne razumeš na kaj odgovarjaš si si pač sam kriv.

ZaphodBB ::

Od samega začetka pišete (prosto po AnitaTrump), da ni otrok med begunci ampak da je od celotne begunske populacije 90% moških ostalo pa so ženske in otroci. Jaz sem vam pokazal, da to ni res in da je moških 55%, kaj si pa ti potem pisal na to pa nima veze če na tvojem linku lepo piše da je 57% moških.

Če ti ne razumeš na kaj odgovarjaš si si pač sam kriv.

Successful troll is successful.

Mimogrede, jaz sem prepričan, da Bryn že piše protestne note: http://www.breitbart.com/london/2016/02...
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Matako ::

Po novem sem proti ukinitvi teme.

Ker... če je že bila džajpana ("postavljanje ogledala") potem pomeni, da je na voljo za zabavo.. kot kamela na kairski tržnici.

Zdaj šele postaja dobra!

ZaphodBB je izjavil:


Otrok moškega spola != moški


Tam dol gre to drugače. Pobec lahko "postane moški" v zelo različnih starostih. In priložnostih.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

chinko ::

ZaphodBB je izjavil:

OK, določeno število moških se je zlagalo, da so mlajši kot so v resnici. Mi zna kdo povedat zakaj?

Do not feed the troll, ampak vseeno. Lažejo se zato, ker imajo otroci prednostno obravnavo tako za prebivališče, kot za ostale pritikline. Poleg tega so otroci na prednostni listi za združevanje družin - torej bodo lažje pripeljali svojce v EU.

Tvoje pozivanje k zaprtju teme zaradi trolanja je pa bedno.


Pozival je k brisanju! Tema mu očitno ni všeč, zakaj ve sam Allah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chinko ()

Fritz ::

oo7 je izjavil:

To je pa res to temo so totalno uničili levaški troli;((
Nič jaz sem zaključil s to temo je preveč trolov škoda časa bom raje še naprej spremljal tam, kjer vsaj govorijo resnico Reporter in Nova24TV8-)

Lp :P

:D Zagotovo najboljša šala dneva :))

Matako je izjavil:


Tam dol gre to drugače. Pobec lahko "postane moški" v zelo različnih starostih. In priložnostih.

Jp, ko v sebi začuti dovolj trden razlog :))
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fritz ()

Bryn ::

Malo je trajalo ampak zdaj sem dojel, 90% je odraslih moških, če - pazi to - odmislimo otroke! Statistika po prištinsko! Kolikšen je pa delež odraslih moških če po desnakarsko odmislimo, recimo, odrale moške? Desnakarska statistika nam v tem primeru zatrjuje, da odraslih moških v begunski populacini ni!

Magic!

ZaphodBB ::

http://www.bbc.com/news/magazine-354754...
There's a joke among the migrants, she says, that the Israeli government's departing "gift" of $3,500 is just enough money to get to Europe.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

chinko ::

Bryn, smo že pokomentirali. Dej se mal ustav s tem zmerjanjem, smo dojeli, če še nismo, še bomo, hvala za mnenje, lep pozdrav. Prilagajanja statistike kot paše tebi pač ne razume vsak - tako kot ti ne razumeš, ko jo kdo prilagodi ali obrne malo drugače, npr. zamenja % "moški" in "ženske z mladostniki" z "ženske" in "moški z mladostniki", ok?

Nadaljujte prosim.

ZaphodBB ::

On čisto dobro razume, samo zdej levaki na fertik furajo damage control mode.

Levičarska migrantska kriza:
1. V EU spravimo čimveč migrantov, brez uporabe zdrave pameti.
2. ???
3. Profit!
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

m0LN4r ::

Se mal pa pomlad, in novi navali je tko al ni tko?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Fritz ::

ZaphodBB je izjavil:

On čisto dobro razume, samo zdej levaki na fertik furajo damage control mode.

Levičarska migrantska kriza:
1. V EU spravimo čimveč migrantov, brez uporabe zdrave pameti.
2. ???
3. Profit!

A ti še vedno trdiš, da je CDU levica 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

ZaphodBB ::

A ti še vedno trdiš, da je CDU levica

Ja ne vem, mogoče majo pa tako formulo.

Nazi conspiracy migration crysis:
1. V EU spravimo čimveč migrantov, brez uporabe zdrave pameti.
2. ???
3. Deus Vult!
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Bryn ::

chinko je izjavil:

Bryn, smo že pokomentirali. Dej se mal ustav s tem zmerjanjem, smo dojeli, če še nismo, še bomo, hvala za mnenje, lep pozdrav. Prilagajanja statistike kot paše tebi pač ne razume vsak - tako kot ti ne razumeš, ko jo kdo prilagodi ali obrne malo drugače, npr. zamenja % "moški" in "ženske z mladostniki" z "ženske" in "moški z mladostniki", ok?

Nadaljujte prosim.


Ah ko vaš AnitaTrump razmetava naokoli z levaki in posiljevalci si tiho, ampak desnakar pa te žali. Double standards much.

Dobesedno citiranje podatkov z linka, ki ga je en vaših desnakarjev prilepil je moje potvarjanje podatkov.

Pač funkcionalna nepismenost desnakarskih doktorjev s prištinske univerze.

ZaphodBB ::



Ah ko vaš AnitaTrump razmetava naokoli z levaki in posiljevalci si tiho, ampak desnakar pa te žali. Double standards much.

Dobesedno citiranje podatkov z linka, ki ga je en vaših desnakarjev prilepil je moje potvarjanje podatkov.

Pač funkcionalna nepismenost desnakarskih doktorjev s prištinske univerze.

It's jype's retarded little brother.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

SambaShare ::

http://www.siol.net/novice/slovenija/20...

Narobe svet. Evropski moški bojo hodili dol umirat, sem bojo pa medtem drle trume mladcev primernih za vojaško službo. Pa tudi če jih je iz Slovenije samo 15, vseeno en velik WTF. Naj jih urijo tu in oborožene peljejo nazaj.

Zgodovina sprememb…

Fritz ::

@ Zaphod

Ekola boljša formula:
1. V EU spravimo čimveč migrantov, brez uporabe zdrave pameti.
2. Veliko delovne sile, pripravljene delati za majhen denar, še bolj zbije že tako nizke mezde.
3. Porast nestrpnosti povzdigne desnico.
4. Medtem, ko se raja krega med sabo, veselo obiramo ogromen del vsega ustvarjenega, ne plačujemo davkov in gledamo kako evropska socialna država propada.

Win-Win situation 8-)

SambaShare je izjavil:

http://www.siol.net/novice/slovenija/20...

Narobe svet. Evropski moški bojo hodili dol umirat, sem bojo pa medtem drle trume mladcev primernih za vojaško službo. Pa tudi če jih je iz Slovenije samo 15, vseeno en velik WTF. Naj jih urijo tu in oborožene peljejo nazaj.

In za kaj naj bi se šli borit? Zakaj npr. ne bi šel ti?
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fritz ()

Bryn ::

ZaphodBB je izjavil:



Ah ko vaš AnitaTrump razmetava naokoli z levaki in posiljevalci si tiho, ampak desnakar pa te žali. Double standards much.

Dobesedno citiranje podatkov z linka, ki ga je en vaših desnakarjev prilepil je moje potvarjanje podatkov.

Pač funkcionalna nepismenost desnakarskih doktorjev s prištinske univerze.

It's jype's retarded little brother.


Kje si chinko boš tudi tokrat pozval proti žaljenju, al tu to ne šteje ker je vaš.

Dve glavi imaš pa si še vedno zabit. Eh ti nisi Zaphod kvečjemu ena tistih famoznih žimnic, ki jim je Marvin dokazal da je pametnejši.

razerznak2 ::

SambaShare je izjavil:

http://www.siol.net/novice/slovenija/20...

Narobe svet. Evropski moški bojo hodili dol umirat, sem bojo pa medtem drle trume mladcev primernih za vojaško službo. Pa tudi če jih je iz Slovenije samo 15, vseeno en velik WTF. Naj jih urijo tu in oborožene peljejo nazaj.


končno nek smisel, magari jih tukaj urimo,
samo kaj če se bodo uprli? mal riskano, sam ideja pa je
Vesoljec nacist

ZaphodBB ::

Dve glavi imaš pa si še vedno zabit. Eh ti nisi Zaphod kvečjemu ena tistih famoznih žimnic, ki jim je Marvin dokazal da je pametnejši.

Ne, jaz sem blazno kul tip in najpomemnbejša stvar v vesolju. 8-)
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Matako ::

ZaphodBB je izjavil:

Dve glavi imaš pa si še vedno zabit. Eh ti nisi Zaphod kvečjemu ena tistih famoznih žimnic, ki jim je Marvin dokazal da je pametnejši.

Ne, jaz sem blazno kul tip in najpomemnbejša stvar v vesolju. 8-)


Ampak še vedno ne tako kul kot mali Ahmed iz vasice blizu Kabula, ki je za Novo leto zašlatal kar tri švabice! Ena je bila celo blond.

Beat that.
/\/\.K.

ZaphodBB ::

Ekola boljša formula:
1. V EU spravimo čimveč migrantov, brez uporabe zdrave pameti.
2. Veliko delovne sile, pripravljene delati za majhen denar, še bolj zbije že tako nizke mezde.
3. Porast nestrpnosti povzdigne desnico.
4. Medtem, ko se raja krega med sabo, veselo obiramo ogromen del vsega ustvarjenega, ne plačujemo davkov in gledamo kako evropska socialna država propada.

Win-Win situation 8-)

Ne vem, ker bo pred točko 2 treba vložit veliko izobraževanja v migrante, preden bodo prišli do nivoja, da bomo lahko rekli, da imajo "2 levi roki".

Deus Vult! Threshold je nekoliko nižji od dodatnega doktorata za doktorje.



Ampak še vedno ne tako kul kot mali Ahmed iz vasice blizu Kabula, ki je za Novo leto zašlatal kar tri švabice! Ena je bila celo blond.

Beat that.

Ja on je Zaphmed.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

morbo ::

SambaShare je izjavil:

http://www.siol.net/novice/slovenija/20...

Narobe svet. Evropski moški bojo hodili dol umirat, sem bojo pa medtem drle trume mladcev primernih za vojaško službo. Pa tudi če jih je iz Slovenije samo 15, vseeno en velik WTF. Naj jih urijo tu in oborožene peljejo nazaj.

Tejle mladi samci ki prihajajo sem gor so večinoma sunitski arabci, torej ideološko blizu raznim islamistom in nimajo potrebnega interesa da bi se borili proti al-Nusri / al-Kajdi in ISIS. Če hočeš najti prave borce proti islamofašistom, je potrebno iskati med režimskimi silami, šiiti in Kurdi.

Podpiram idejo da gredo naši tja dol, bodo vsaj pridobili izkušnje in navezali stik s Kurdi - kateri so eden redkih ne-fanatičnih narodov tam dol.

SambaShare ::

Fritz je izjavil:

In za kaj naj bi se šli borit?


Za državo/družbo v kateri hočejo živeti. Kar ni pravica ampak privilegij.

ZbitaGrinta ::

V Nemčiji bo obvezen Arabski jezik za vse učence : http://www.spiegel.de/schulspiegel/arab...

razerznak2 ::

ZbitaGrinta je izjavil:

V Nemčiji bo obvezen Arabski jezik za vse učence : http://www.spiegel.de/schulspiegel/arab...



sicer ja, ko bo konec vojne bodo itak vsi spokali nazaj tako da tole ni nič slabega , da se učijo svoj jezik,
kaj pa z nemščimi otroki ? tudi arabščina? če ja, pol pa si je murkel boga

edit: zdaj vidim da je za vse, pa kaj je stemi supaki? kdo bo one silil v arabscino, za "begunske" otroke ne rečem al za domače nemce , svašta
Vesoljec nacist

Zgodovina sprememb…

jype ::

monster-x> To počneš na neprimeren in nekulturen način.

V temi, kjer pozivi k diskriminaciji, pozivi k nasilju in pozivi k segregaciji niso ustrezno obravnavani, neprimeren in nekulturen način ne obstaja.

Med ISIS in ljudmi v tej temi, ki bi radi ljudi sistemsko sankcionirali zaradi vere, porekla ali prevalentne kulture v njihovi skupnosti, ni pomembnih razlik.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

monster-x> To počneš na neprimeren in nekulturen način.

V temi, kjer pozivi k diskriminaciji, pozivi k nasilju in pozivi k segregaciji niso ustrezno obravnavani, neprimeren in nekulturen način ne obstaja.

Med ISIS in ljudmi v tej temi, ki bi radi ljudi sistemsko sankcionirali zaradi vere, porekla ali prevalentne kulture v njihovi skupnosti, ni pomembnih razlik.

Pišuka fantje, lahko bi izdali knjigo jypizmov. Naslov bi bil lahko "Povesti iz Evrope: Tisoč in ena fojba"
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

ZbitaGrinta ::

SE PA VIDI, DA PRI TEJ MIGRACIJSKI POLITIKI VSTRAJAJO SAMO ŠE URADNIKI LJUDJE SO VEČ ALI MANJ SITI.

jype ::

ZaphodBB> Pišuka fantje, lahko bi izdali knjigo jypizmov. Naslov bi bil lahko "Povesti iz Evrope: Tisoč in ena fojba"

Komot bi, ja. Ampak teb itak zanima samo relativiziranje zločinov "naših" in obsojanje "njihovih". Nisi nepristranski, objektiven in pravičen, tako kot jaz.

Unknown_001 ::

ZbitaGrinta je izjavil:

V Nemčiji bo obvezen Arabski jezik za vse učence : http://www.spiegel.de/schulspiegel/arab...



What the actual Fuck? Integracija my ass. Tole se bom pozanimal pri kolegu ki se je preselil v Nemčijo pred kakšnim letom da se prepričam. Če to sledi po evropi, pol... bo treba vstajo narest.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

razerznak2 ::

Unknown_001 je izjavil:

ZbitaGrinta je izjavil:

V Nemčiji bo obvezen Arabski jezik za vse učence : http://www.spiegel.de/schulspiegel/arab...



What the actual Fuck? Integracija my ass. Tole se bom pozanimal pri kolegu ki se je preselil v Nemčijo pred kakšnim letom da se prepričam. Če to sledi po evropi, pol... bo treba vstajo narest.


poslat v vojašnice , pa da se tam reda naučijo,
Vesoljec nacist

Unknown_001 ::

razerznak2 je izjavil:



poslat v vojašnice , pa da se tam reda naučijo,


Pazi, zdaj boš namesto nacist že za dolfeta preimenovan. Ti bodo očitali ideje o logorih in podobnih zadevah. Ta svet je zblaznel.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

ZaphodBB ::

Samo v islam se prepiši, pa maš bianco menico.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

ZbitaGrinta ::

RAVNOKAR NA RTV SLOVENIJA DA JE SLOVENIJA ZAVRNILA 20 MIGRANTOV KER NISO BILI NAMENJENI V AVSTRIJO ALI NEMČIJO POTEM PA JIM JE DELAVKA UNCR SVETOVALA DA NAJ ZAPROSIJO ZA AZIL V SLOVENIJI KAR SO TUDI STORILI ZDAJ SO BREME SLOVENIJE TISTA DELAVKA PA JE POSEGALA V POLICIJSKO DELO IN JE BILA PREMŠČENA NA DRUGO LOKACIJO.

ZaphodBB ::

RAVNOKAR NA RTV SLOVENIJA DA JE SLOVENIJA ZAVRNILA 20 MIGRANTOV KER NISO BILI NAMENJENI V AVSTRIJO ALI NEMČIJO POTEM PA JIM JE DELAVKA UNCR SVETOVALA DA NAJ ZAPROSIJO ZA AZIL V SLOVENIJI KAR SO TUDI STORILI ZDAJ SO BREME SLOVENIJE TISTA DELAVKA PA JE POSEGALA V POLICIJSKO DELO IN JE BILA PREMŠČENA NA DRUGO LOKACIJO.

Stari tipkovnica se ti je pokvarla.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

Zbita-Grinta> TISTA DELAVKA PA JE POSEGALA V POLICIJSKO DELO IN JE BILA PREMŠČENA NA DRUGO LOKACIJO.

Kako je posegala v policijsko delo, če je pravilno svetovala?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Fritz ::

SambaShare je izjavil:

Fritz je izjavil:

In za kaj naj bi se šli borit?


Za državo/družbo v kateri hočejo živeti. Kar ni pravica ampak privilegij.

Ti si pa res za hece.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

ZaphodBB ::

Kako je posegala v policijsko delo, če je pravilno svetovala?

Pomojem je bla to Janševa privat polcija err Milica.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Unknown_001 ::

Fritz je izjavil:

SambaShare je izjavil:

Fritz je izjavil:

In za kaj naj bi se šli borit?


Za državo/družbo v kateri hočejo živeti. Kar ni pravica ampak privilegij.

Ti si pa res za hece.


Pravice so privilegij sodobne družbe.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

ZbitaGrinta ::

jype je izjavil:

Zbita-Grinta> TISTA DELAVKA PA JE POSEGALA V POLICIJSKO DELO IN JE BILA PREMŠČENA NA DRUGO LOKACIJO.

Kako je posegala v policijsko delo, če je pravilno svetovala?


dobro pomisli pa ti bo jasno zakaj

Fritz ::

Unknown_001 je izjavil:

Fritz je izjavil:

SambaShare je izjavil:

Fritz je izjavil:

In za kaj naj bi se šli borit?


Za državo/družbo v kateri hočejo živeti. Kar ni pravica ampak privilegij.

Ti si pa res za hece.


Pravice so privilegij sodobne družbe.

Privilegij je nekaj kar ti lahko vzamejo, pravice so neodtujljive in so po večini priborjene. Sirci so imeli precej pravic preden se je zahodna 'sodobna družba' v kombinaciji z nazadnjaško savdskoarabsko in katarsko vpletla v njihovo državo.

Poleg tega je vojna vedno tudi business, kjer ne boš videl otrok bogatih, zato ne pošiljaj drugih v vojno. Lahko pa vedno greš sam, če misliš, da je to tako fantastična ideja.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

monster-x ::

V temi, kjer pozivi k diskriminaciji, pozivi k nasilju in pozivi k segregaciji niso ustrezno obravnavani, neprimeren in nekulturen način ne obstaja.

Ja, ampak potemtakem ostajaš na istem nivoju kot tisti, katerim nasprotuješ. Uporaba besed kot je nacist pa je zelo nevarna.

Med ISIS in ljudmi v tej temi, ki bi radi ljudi sistemsko sankcionirali zaradi vere, porekla ali prevalentne kulture v njihovi skupnosti, ni pomembnih razlik.

Tole se bo težko potrdilo kar takole na pamet. Ampak kolikor sem bral tole temo, se mi dozdeva, da če že, se samo "sankcioniranje" močno razlikuje od tistega, ki ga uporablja ISIS. Takšne primerjave so zelo nevarne.

Poleg tega bi bilo verjetno javno mnenje o prišlekih veliko boljše, če ne bi bilo z njimi težav.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

SambaShare ::

Fritz je izjavil:


pravice so neodtujljive in so po večini priborjene.


Prazna fraza, mogoča v idealnem svetu. V realnosti je pa relativno udobje življenja v zahodnem svetu privilegij in nikakor pravica. In tudi nikakor nismo dolžni celemu tretjemu svetu zagotavljati istega udobja.

Karaya 52 ::

morbo je izjavil:

Tejle mladi samci ki prihajajo sem gor so večinoma sunitski arabci, torej ideološko blizu raznim islamistom in nimajo potrebnega interesa da bi se borili proti al-Nusri / al-Kajdi in ISIS. Če hočeš najti prave borce proti islamofašistom, je potrebno iskati med režimskimi silami, šiiti in Kurdi.


Šiiti, Kurdi, suniti... to je vse bolj ali manj isto. Nobenega pretiranega razsvetljenstva ni med to druščino. Ko moraš izbirati med Hamasom in Hezbolahom... je priporočljiv odmerek vazelina: maksimalno.
««
349 / 373
»»