» »

Begunska kriza v Sloveniji 2015

Begunska kriza v Sloveniji 2015

Temo vidijo: vsi
««
207 / 373
»»

Cervantes ::

Kakšen zloben Kitajec bi rekel, da živimo v zanimivih časih.

Jim Jones ::

Dajmo ljudje odgovoriti na tole vprašanje. Kako bi lahko rešili zdaj ta primer: tu mislim na prihod beguncev teroristični napadi itd

Jaz enostavno ne vidim rešitve. Morda zapiranje mej že v turčiji oziroma Grčiji?

harmony ::

Jim Jones je izjavil:

Dajmo ljudje odgovoriti na tole vprašanje. Kako bi lahko rešili zdaj ta primer: tu mislim na prihod beguncev teroristični napadi itd

Jaz enostavno ne vidim rešitve. Morda zapiranje mej že v turčiji oziroma Grčiji?

OMG. Kaksno zapiranje meja? Fora je, da je v IS vecina iz EU. Torej? Ti ljudje s svojimi dokumenti se lahko prosto gibajo.Grejo in pridejo nazaj. Glede na vcerajsnje napade ocito obvescevalne sluzbe igrajo med sluzbo COD...namesto, da bi preprecevali taksne tragedije.

morbo ::

harmony je izjavil:

Fora je, da je v IS vecina iz EU.

Šur? Imaš kak resen vir za tole trditev?

Cervantes ::

Meje preprosto ne moreš zapreti, še z minskimi polji ne. Če ti onstran 10k njih tuli Vi Vont Đermoney! in rinejo naprej, jih bo taprvih nekaj razneslo, ostali bodo šli pa čez.
Se ne da, period.

harmony ::

morbo je izjavil:

harmony je izjavil:

Fora je, da je v IS vecina iz EU.

Šur? Imaš kak resen vir za tole trditev?

A se sedaj delas se norca ali kaj? Dej gugli...ce ne verjames mediju potem nerabis verjet v nic kar pravijo.

Ni mi samo jasno ko pravijo kako so muslimani nazadovali in da so hujsi od jamskih ljudi. Glede na njihove zmogljivosti, da naredijo tak potni list, ki ga niti bomba ne more unicit, mi da mislit da le niso tako nazadovali. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harmony ()

morbo ::

harmony je izjavil:

A se sedaj delas se norca ali kaj? Dej gugli...ce ne verjames mediju potem nerabis verjet v nic kar pravijo.

Kakšnemu "mediju"?

A ti resno praviš da je večina ISIS-a, ki nadzorujejo pol Iraka in Sirije iz EU? :))

harmony ::

morbo je izjavil:

harmony je izjavil:

A se sedaj delas se norca ali kaj? Dej gugli...ce ne verjames mediju potem nerabis verjet v nic kar pravijo.

Kakšnemu "mediju"?

A ti resno praviš da je večina ISIS-a, ki nadzorujejo pol Iraka in Sirije iz EU? :))

Aja pol Irika in Sirije. Uff to pa je tudi novica dneva.

PrihajaNodi ::

Cervantes je izjavil:

Meje preprosto ne moreš zapreti, še z minskimi polji ne. Če ti onstran 10k njih tuli Vi Vont Đermoney! in rinejo naprej, jih bo taprvih nekaj razneslo, ostali bodo šli pa čez.
Se ne da, period.



Savdska Arabija, Avstralija, Izrael, hell še celo kitajci so nekaj časa vedeli kako se obvarovati pred Mongoli. Ti jim kar povej hudiča, da so bili neumni in še vedno so ker se zapirajo sami vase.

Zgodovina sprememb…

morbo ::

harmony je izjavil:

Aja pol Irika in Sirije. Uff to pa je tudi novica dneva.

Se delaš norca, a? Take budalaštine da je ISIS "večinoma iz EU", lahko nabijate po muslimanskih zarotniških forumih... v realnem svetu pa malo težko.

Jim Jones ::

harmony je izjavil:

Jim Jones je izjavil:

Dajmo ljudje odgovoriti na tole vprašanje. Kako bi lahko rešili zdaj ta primer: tu mislim na prihod beguncev teroristični napadi itd

Jaz enostavno ne vidim rešitve. Morda zapiranje mej že v turčiji oziroma Grčiji?

OMG. Kaksno zapiranje meja? Fora je, da je v IS vecina iz EU. Torej? Ti ljudje s svojimi dokumenti se lahko prosto gibajo.Grejo in pridejo nazaj. Glede na vcerajsnje napade ocito obvescevalne sluzbe igrajo med sluzbo COD...namesto, da bi preprecevali taksne tragedije.


lol ta je pa dobra. Se pravi ti ne bi zapiral meja in bi pustil, da begunci še kar prihajajo? Mislim, da bi začasno zaprtje meja lahko, če ne drugega vsaj umiril situacijo in bi imele države nekaj več časa za razmislek kako in kaj ter bi lahko vsaj malo bolj pod drobnogled vzele begunce v smislu ene pa po en...

jype ::

zmaugy> Opraviči se!

Takoj, ko dobim s kvalificiranimi digitalnimi potrdili podpisane preglednice z opravičili vseh, ki ste v tej temi poskušali spodbujati ali opravičevati nestrpnost ali nasilje do drugačnosti z navajanjem neresnic. Ponavadi ste se sicer lagali o islamu, ampak svoje opravičilo zaradi idiotskih izjav o krščanstvu, namenjenih ilustriranju absurdnosti takšnih izjav, bom z veseljem dodal v preglednico.

Štos> Se pravi ti ne bi zapiral meja in bi pustil, da begunci še kar prihajajo?

Tako je.

Štos> Mislim, da bi začasno zaprtje meja lahko, če ne drugega vsaj umiril situacijo in bi imele države nekaj več časa za razmislek kako in kaj ter bi lahko vsaj malo bolj pod drobnogled vzele begunce v smislu ene pa po en...

Problem tega je, da v tem času v taboriščih na mejah ljudje ne bodo postali manj, ampak bolj zafrustrirani in jezni. Če ti je zanje vseeno, potem je rešitev trivialna: Pobiješ jih, pa je. Ampak mi smo Evropejci in nam ni vseeno, zato z ljudmi ne nameravamo delat tako kot so nacisti, kadar so dobili priložnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

m0LN4r ::

jype je izjavil:

NLight2> Je naša pravica.
Tako nekako, ja. Kaj pa predlagaš kot alternativo? Da počakamo, da bo samo še 90% muslimanskih imigrantov miroljubnih, in jih potem začnemo spuščat not? Da nikoli nobenega ne spustimo not in preprosto začnemo ignorirat svoje dolžnosti?

Nikoli, nobenega. Dobra ideja, se pridružujem.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

jype ::

m0LN4r> Nikoli, nobenega. Dobra ideja, se pridružujem.

To seveda pomeni, da si tukaj ilegalno (ker po nobenem kriteriju nisi staroselec).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

m0LN4r ::

Me prav čist nič ne briga. Jaz imam papirje in sem integriran v vsaj štirih EU državah in nimam izkušnje z orožjem, nasiljem, posiljevanjem in vsakdanjim pokanjem.
Hočem tudi, da tako ostane.

Zgleda pa, da NE BO !

Ti ne boš spremenil tist % ki je za nas nevaren in sedaj pronica skozi meje. Narodi smo si različni in to multikulti ideološko sranje tega NE BO spremenilo.
Vsaj ne v tem stoletju.

Tako da prosim, nehaj. Ljudje so mrtvi in tvoje pravljice niso nič pomagale in niti ne bodo v prihonje. Pa jih lahk še pripoveduješ kokr češ.

Namesto tega, da nam tle pridigaš naj nas boli kurac za vse. Pejt dol pridigat tem muslimanom, ki pobijajo v naših lepih EU mestih.

Najprej jih integriraj tam doli, spravi zadeve v red in pol jih zarad mene lahk vlečeš gor kok jih češ.

Do takrat pa, ti privoščim, da boš prisoten na naslednji lokaciji, kjer bo pokalo.
Quod te non occidit, te fortiorem faciet
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

zmaugy> Opraviči se!

Takoj, ko dobim s kvalificiranimi digitalnimi potrdili podpisane preglednice z opravičili vseh, ki ste v tej temi poskušali spodbujati ali opravičevati nestrpnost ali nasilje do drugačnosti z navajanjem neresnic. Ponavadi ste se sicer lagali o islamu, ampak svoje opravičilo zaradi idiotskih izjav o krščanstvu, namenjenih ilustriranju absurdnosti takšnih izjav, bom z veseljem dodal v preglednico.

Štos> Se pravi ti ne bi zapiral meja in bi pustil, da begunci še kar prihajajo?

Tako je.

Štos> Mislim, da bi začasno zaprtje meja lahko, če ne drugega vsaj umiril situacijo in bi imele države nekaj več časa za razmislek kako in kaj ter bi lahko vsaj malo bolj pod drobnogled vzele begunce v smislu ene pa po en...

Problem tega je, da v tem času v taboriščih na mejah ljudje ne bodo postali manj, ampak bolj zafrustrirani in jezni. Če ti je zanje vseeno, potem je rešitev trivialna: Pobiješ jih, pa je. Ampak mi smo Evropejci in nam ni vseeno, zato z ljudmi ne nameravamo delat tako kot so nacisti, kadar so dobili priložnost.


Ej Jure na moj odgovoril si pozabil?

m0LN4r ::

jype je izjavil:

m0LN4r> Nikoli, nobenega. Dobra ideja, se pridružujem.

To seveda pomeni, da si tukaj ilegalno (ker po nobenem kriteriju nisi staroselec).

Sem bolj evropejec, kot ti slovan-ček.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

jype ::

PrihajaNodi> Ej Jure na moj odgovoril si pozabil?

Ne. Bom odgovoril, ko bom imel reči pod streho.

m0LN4r> Sem bolj evropejec, kot ti slovan.

Močno dvomim, ker če bi bil Evropejec, bi bil strpen, solidaren in bi spoštoval in zagovarjal človekove pravice, ne pa diskriminacije in bi danes, tako kot jaz, objel muslimana in njegovo ženo in mu zaželel mir in srečo ter izrazil upanje, da se njima in njunemu otroku življenje zaradi terorizma ne bo še bolj zakompliciralo.

m0LN4r ::

Močno dvomim, ker če bi bil Evropejec, bi bil strpen, solidaren in bi spoštoval in zagovarjal človekove pravice, ne pa diskriminacije in bi danes, tako kot jaz, objel muslimana in njegovo ženo in mu zaželel mir in srečo ter izrazil upanje, da se njima in njunemu otroku življenje zaradi terorizma ne bo še bolj zakompliciralo.

No saj se vidiš, da nimaš pojma o tem kaj pomeni bit evropejec. So te ideološke pravljice spremenile v nekoga, ki svojo evropo servira vsem na pladnju s temi parolami na čelu.
Si pač eden izmed izdajalcev, ki se pretvarja, da je Evropejec. Papir vse premore vemo ja. Ti kr bod solidaren pa strpen, tko kot do sedaj. Si zelo v pomoč.
Kot rečeno, te pravljice odnesi nazaj tja od koder jih jemlješ. Niso efektivne.

Je pa bilo v zgodovini že marsikaj bolj efektivno, kot tvoje pravljice, da sedaj nimaš turško slovanskih posiljenih korenin.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Pšenični ::

Zanimivo je tud to, da smo trdili, ko se je to začelo...da se z begunci šlepajo teroristi. Medtem ko so mediji kazali ženske in otroke.....

In se je z napadom v Parizu to potrdilo.

Vidi se tud, da če sam ene par jih pride, da je še to preveč. Da so posledice grozljive.

Zgodovina sprememb…

jype ::

m0LN4r> No saj se vidiš, da nimaš pojma o tem kaj pomeni bit evropejec.

Ti še Slovenec nisi, da bi znal pravilno pisati v slovenskem jeziku.

Na, preberi:


Article 1a

The Union is founded on the values of respect for human dignity, freedom, democracy, equality, the rule of law and respect for human rights, including the rights of persons belonging to minorities. These values are common to the Member States in a society in which pluralism, non-discrimination, tolerance, justice, solidarity and equality between women and men prevail.


Na pamet se nauči, če bi rad bil Evropejec.

Pšenični> Zanimivo je tud to, da smo trdili, ko se je to začelo...da se z begunci šlepajo teroristi. Medtem ko so mediji kazali ženske in otroke.....

Zanimivo je tudi to, da se teroristom ni treba šlepat z begunci, ampak lahko dobijo vize, ali pa so se v Evropi celo rodili in tukaj odrasli.

Axbcd ::

jype je izjavil:

Na pamet se nauči, če bi rad bil Evropejec.


Vidim da nekaterij ne ločijo med Evropo in Evropsko Unijo. Govoriš o Evropi in citiraš EU.

m0LN4r ::

Ti še Slovenec nisi, da bi znal pravilno pisati v slovenskem jeziku.

Hvala bogu, da nisem kot ti.

Na pamet se nauči, če bi rad bil Evropejec.

A to je tisto, kar te spremeni v izdajico? Ne hvala.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

PrihajaNodi ::

Ne. Bom odgovoril, ko bom imel reči pod streho.


Ja to moraš pa že vedeti ali boš plačeval davke še v Slo ali ne, oziroma določen del. Je pa jeba potem ker če odjaviš imaš potem tuje storitve, ki niso nujno bolj kvalitetne. Te razumem.

Pšenični ::

jype je izjavil:

m0LN4r> No saj se vidiš, da nimaš pojma o tem kaj pomeni bit evropejec.

Ti še Slovenec nisi, da bi znal pravilno pisati v slovenskem jeziku.

Na, preberi:


Article 1a

The Union is founded on the values of respect for human dignity, freedom, democracy, equality, the rule of law and respect for human rights, including the rights of persons belonging to minorities. These values are common to the Member States in a society in which pluralism, non-discrimination, tolerance, justice, solidarity and equality between women and men prevail.


Na pamet se nauči, če bi rad bil Evropejec.

Pšenični> Zanimivo je tud to, da smo trdili, ko se je to začelo...da se z begunci šlepajo teroristi. Medtem ko so mediji kazali ženske in otroke.....

Zanimivo je tudi to, da se teroristom ni treba šlepat z begunci, ampak lahko dobijo vize, ali pa so se v Evropi celo rodili in tukaj odrasli.


Ja, zato je vprašljivo tvoje pisanje. Zdaj smo prišli do tega, da so begunci potencialna grožnja. Vsaj tako tukaj pišeš.

Se neuspešno integrirajo, so še vdrugem kolenu potencialni terosristi. Tko je za razumet to kar si napisal.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Neposredno mogoče ne vsi, posredno pa definitivno.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

jype ::

PrihajaNodi> Ja to moraš pa že vedeti ali boš plačeval davke še v Slo ali ne, oziroma določen del.

Nimam več rednih prihodkov, ker sem upokojen, tako da ne, ni se mi treba odločiti.

Pšenični> Zdaj smo prišli do tega, da so begunci potencialna grožnja.

Vsak človek je potencialna grožnja. Jaz bi raje začel pri tebi, kot pri beguncih, ker si nevarnejši.

m0LN4r> Neposredno mogoče ne vsi, posredno pa definitivno.

Vsi pomeni tudi mene in tebe. Saj to razumeš, kajne?

NLight2> Vidim da nekaterij ne ločijo med Evropo in Evropsko Unijo. Govoriš o Evropi in citiraš EU.

Aha, Evropska skupnost torej ni tvoja domovina? Izdajalec? Separatist? Najbolje, da te deportiramo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

m0LN4r ::

m0LN4r> Neposredno mogoče ne vsi, posredno pa definitivno.

Vsi pomeni tudi mene in tebe. Saj to razumeš, kajne?

V mojem svetu, samo ti in oni.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Pšenični ::

jype je izjavil:

PrihajaNodi> Ja to moraš pa že vedeti ali boš plačeval davke še v Slo ali ne, oziroma določen del.

Nimam več rednih prihodkov, ker sem upokojen, tako da ne, ni se mi treba odločiti.

Pšenični> Zdaj smo prišli do tega, da so begunci potencialna grožnja.

Vsak človek je potencialna grožnja. Jaz bi raje začel pri tebi, kot pri beguncih, ker si nevarnejši.

m0LN4r> Neposredno mogoče ne vsi, posredno pa definitivno.

Vsi pomeni tudi mene in tebe. Saj to razumeš, kajne?

NLight2> Vidim da nekaterij ne ločijo med Evropo in Evropsko Unijo. Govoriš o Evropi in citiraš EU.

Aha, Evropska skupnost torej ni tvoja domovina? Izdajalec? Separatist? Najbolje, da te deportiramo.



http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/struc...


"Na pitanje zašto Francuska, Azinović objašnjava: "Koncentracija osoba koje dele takva radikalna uverenja i koji su spremni da počine akte nasilja je očigledno veća u Francuskoj. Bilo je nekoliko uspelih i nekoliko presretnutih terorističkih napada. Sinoćnji napad je očigledno dugo planiran, nabavljeno je oružje, pravljene su izvidnice. Francuska je pogodno tlo jer predstavlja mekanu metu."


To potrjuje marsiikaj, kar ti zanikaš.

jype ::

Pšenični> To potrjuje marsiikaj, kar ti zanikaš.

To potrjuje samo to, da je v Franciji precej več ljudi.

Pšenični ::

jype je izjavil:

Pšenični> To potrjuje marsiikaj, kar ti zanikaš.

To potrjuje samo to, da je v Franciji precej več ljudi.


Več ljudi muslimanske veroizpovedi. Ane. Zato je Francija, rancija z mehkim trebuhom.

Zgodovina sprememb…

Zoran7 ::

sveze novice - 2 vpletena sla preko grcije

http://news.yahoo.com/two-men-linked-pa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zoran7 ()

m0LN4r ::

Ja nč ane, najboljše bo da tut tle naredimo eno "organizacijo" poiščemo par pacientov iz "hrastnika" in jih usposobimo, do te mere da gredo dol pa se tam malo razpokajo naokoli po prireditvah in podobnih zadevah. Če že mora bit multikulti, bo tut pokanje moralo bit tu in tam... sharing is caring.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Pšenični ::

Zoran7 je izjavil:

sveze novice - 2 vpletena sla preko grcije

http://news.yahoo.com/two-men-linked-pa...


Samo notorični naivneži, kot je recimo Yipe, so verjeli, da k nam prihajajo le odvetniki in inovatorji, z družinami.


Bog ve, kaj se je prvleklo v EU, sej gre za ubijajoče cifre, če gledamo na zadevo statistično.

jype ::

Pšenični> Več ljudi muslimanske veroizpovedi. Ane. Zato je Francija, rancija z mehkim trebuhom.

Več vseh ljudi. V ZDA je manj muslimanov kot v Franciji, zaradi terorizma jih pa umre več kot v Franciji.

m0LN4r> Ja nč ane, najboljše bo da tut tle naredimo eno "organizacijo" poiščemo par pacientov iz "hrastnika" in jih usposobimo, do te mere da gredo dol pa se tam malo razpokajo naokoli po prireditvah in podobnih zadevah. Če že mora bit multikulti, bo tut pokanje moralo bit tu in tam... sharing is caring.

Čemu bi posnemali ravno najslabše?

Pšenični> Samo notorični naivneži, kot je recimo Yipe, so verjeli, da k nam prihajajo le odvetniki in inovatorji, z družinami.

Samo idioti verjamejo, da lahko stotisoče družin preprosto ogradimo z bodečo žico, ker se med njimi skriva terorist.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: oo7 ()

DarkSite ::

Potrjeno je, da je tudi 2 napadalec prišel kot begunec.

m0LN4r ::

Čemu bi posnemali ravno najslabše?

Ker je to sedaj trendi.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

PrihajaNodi ::

Nimam več rednih prihodkov, ker sem upokojen, tako da ne, ni se mi treba odločiti.


Invalidsko ali redno? Ne razumem

Če si rekel da greš na delo v tujini, ti bodo novi prihodki breme.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

DarkSite je izjavil:

Potrjeno je, da je tudi 2 napadalec prišel kot begunec.


210.000 migrantov je šlo čez Slovenijo med temi migranti je sigurno 100-1000 ali več jihadistov.

Axbcd ::

jype je izjavil:


Aha, Evropska skupnost torej ni tvoja domovina? Izdajalec? Separatist? Najbolje, da te deportiramo.

Zopet mešaš EU in Evropo. EU je le začasna tvorba, ki bo propadla. Vse larifari pizdarije, ki jih ti naštevaš pripadajo EU. Evropa je nekaj drugega. Evropejci smo tudi če nismo del EU. Evropa je celina in Evropejci smo njeni prebivalci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Axbcd ()

m0LN4r ::

Samo idioti verjamejo, da lahko stotisoče družin preprosto ogradimo z bodečo žico, ker se med njimi skriva terorist.

Treba bo probat najprej, predlagam 5x5m žice, malo elektrike, betonski zid in jašek.
Vaja dela mojstra. Mogoče prvič res nebo uspelo, bo treba potem izboljšat.

Bolgari majo kr dobro rešeno ograjo, so jo letos finiširali.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

PrihajaNodi ::

Sicer pa tale napad je identičen tistemu pred vključitvijo ZDA v ww1, ko so američani zgubili ladjo Luisitanio. Nemci so vedeli da švercajo orožje v potniški, zato so jo potopili. In tako je nastal ameriški patriotizem in vojna se je lahko začela.

jype ::

NLight2> Zopet mešaš EU in Evropo. EU je le začasna tvorba, ki bo propadla. Vse larifari pizdarije, ki jih ti naštevaš pripadajo EU. Evropa je nekaj drugega. Evropejci smo tudi če nismo del EU. Evropa je celina in Evropejci so njeni prebivalci.

Skratka, tebe lahko vržemo ven iz EU? Pejt v Švico, ane.

PrihajaNodi> Če si rekel da greš na delo v tujini, ti bodo novi prihodki breme.

Upokojen sem, ker sem prihranil dovolj, da mi ni treba več delat. Če bom prihodke od dela kdaj imel, bom takrat razmišljal o tem, kje in kako plačat davke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

m0LN4r ::

Zoran7 je izjavil:

sveze novice - 2 vpletena sla preko grcije

http://news.yahoo.com/two-men-linked-pa...

Mene bolj zanimajo tisti, ki so prišli sem z fejk dokumenti in podali lažne informacije na mejah, ter tisti ki so se prešvercali z taksiji.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Pšenični ::

jype je izjavil:

Pšenični> Več ljudi muslimanske veroizpovedi. Ane. Zato je Francija, rancija z mehkim trebuhom.

Več vseh ljudi. V ZDA je manj muslimanov kot v Franciji, zaradi terorizma jih pa umre več kot v Franciji.

m0LN4r> Ja nč ane, najboljše bo da tut tle naredimo eno "organizacijo" poiščemo par pacientov iz "hrastnika" in jih usposobimo, do te mere da gredo dol pa se tam malo razpokajo naokoli po prireditvah in podobnih zadevah. Če že mora bit multikulti, bo tut pokanje moralo bit tu in tam... sharing is caring.

Čemu bi posnemali ravno najslabše?

Pšenični> Samo notorični naivneži, kot je recimo Yipe, so verjeli, da k nam prihajajo le odvetniki in inovatorji, z družinami.

Samo idioti verjamejo, da lahko stotisoče družin preprosto ogradimo z bodečo žico, ker se med njimi skriva terorist.



Se strinjam, da so palestinci reveži, ograjeni, nikomur za mar, mi pa govorimo o migrantih, ki hočejo v Evropo.

Upam da slediš temi. Postavili bomo ograjo do konca, da teroristi ne pridejo v Evropo in k nam. A zastopiš sploh o kom teče debata...???


Mi bomo ogradili sebe, nobenega drugega.

lexios ::

harmony je izjavil:

Axbcd je izjavil:


Kje ste humanitarci ala jype? Migrantje sploh niso teroristi, to so sami inženirji, astrofiziki in doktorji. Vse deportirat nazaj.

A tale slo-tech je postal sedaj rtvslo.si al kaj?

Kaj pa je s prejsnjimi teror napadi? Takrat ni bilo migrantov...tako kot zadnje mesece. Kako so pa takrat lahko napadli? Recimo carli depo in podobno?

Najbolj da se norvezane deportira v sibir recimo, ker pac je njihov sodrzavljan fentu 80+ folka.


A ste retardirani levičarji (da ne bom žalil vseh levih) sposobni še kaj več kot polemizirat in relativizirat? :|

m0LN4r ::

Mi bomo ogradili sebe, nobenega drugega.

Tako je.
Lahko oni mirne duše potem migrirajo desno, dol in levo čez ocean.
Noben jim ne brani.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Axbcd ::

jype je izjavil:

NLight2> Zopet mešaš EU in Evropo. EU je le začasna tvorba, ki bo propadla. Vse larifari pizdarije, ki jih ti naštevaš pripadajo EU. Evropa je nekaj drugega. Evropejci smo tudi če nismo del EU. Evropa je celina in Evropejci so njeni prebivalci.

Skratka, tebe lahko vržemo ven iz EU? Pejt v Švico, ane.

Če pogledamo hierarhijo je Evropa na vrhu, pod Evropo pa EU. EU je le tvorba znotraj Evrope. Torej se nahajam v Evropi, proti svoji volji tudi v EU.

Pšenični ::

jype je izjavil:

NLight2> Zopet mešaš EU in Evropo. EU je le začasna tvorba, ki bo propadla. Vse larifari pizdarije, ki jih ti naštevaš pripadajo EU. Evropa je nekaj drugega. Evropejci smo tudi če nismo del EU. Evropa je celina in Evropejci so njeni prebivalci.

Skratka, tebe lahko vržemo ven iz EU? Pejt v Švico, ane.

PrihajaNodi> Če si rekel da greš na delo v tujini, ti bodo novi prihodki breme.

Upokojen sem, ker sem prihranil dovolj, da mi ni treba več delat. Če bom prihodke od dela kdaj imel, bom takrat razmišljal o tem, kje in kako plačat davke.


Aha, nisem vedel, da s programiranjem v par letih zaslužiš za penzijo. Zgleda da si ti odkril novo dimezijo zaslužka z tem poslom. Poleg tega pišeš da nimaš nobene nepremičnine.....in avta....zanimivo vse skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: lexios ()

Axbcd ::

Pšenični je izjavil:

Samo idioti verjamejo, da lahko stotisoče družin preprosto ogradimo z bodečo žico, ker se med njimi skriva terorist.

Kolateralna škoda. Za dobro evropskega naroda bodo potrebne tudi manj humane poteze.
««
207 / 373
»»