» »

Windows 10 in programi?

Windows 10 in programi?

El Toro ::

Dober večer

Mene zanima če na windows 10 delajo vsi programi brez problema kot ti delujejo na windows 7?


Namreč sam uporabljam za risanje kuhinj in ostalega program megacad in ga bom potreboval še naprej, zato me zanima če bi ta program delal tudi na windows 10?

Lp in hvala za odgovore.

Tr0n ::

Zelo verjetno delajo ja.

El Toro ::

hvala, bom probal jutri ko dobim ssd disk in gredo na njega novi windowsi :D

Thuban ::

tu imaš natančno informacijo glede tvojega vprašanja za program, ki ga potrebuješ.

http://www.megacad.de/produkte/informat...
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Nikonja ::

lahko pa samo "upgrejdaš" na win 10 in če ti ne bo delalo vse ok, imaš opciju da se vrneš na stari sistem.

LP

El Toro ::

programi delajo na win10 brez problema. :D

Mare2 ::

El Toro je izjavil:

programi delajo na win10 brez problema. :D


Že že. Ampak ne vsi. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

solatko ::

Mare2 - Seveda bolj konkretno ne gre - kateri?

Skoraj za vsak problem, ki ga prinaša nov sistem, se hitro pojavi rešitev, samo poiskat je potrebno, na pa pizdit, da "veliko" programov ne dala.

Za enkrat, od prvega build-a mi delujejo vsi programi in vsa strojna oprema, tudi kakšne stare zadeve iz XP.
Delo krepa človeka

Machete ::

El Toro je izjavil:

programi delajo na win10 brez problema. :D


Maš Megatischler modul tudi? Ostanejo vse poti in knjižnice nedotaknjene? Ker nimam 3 leta, da spet vse zberem na kup :D
Katero verzijo imaš, če ni skrivnost? Ker ravno zaradi njega jaz bremzam upgrade pri sebi. Tnx
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Robi :P ::

Odvisno to da delajo vsi programi iz 7ke na 8,8.1,10 so bučke! Od 7ke naprej ni deloval Nero8 (sicer se dobi mislim da 12 al celo 15ka že zdej) ampak ok tega sem se navadil da ne uporabljam istega. Večji problem pa je Edius in sicer Eduis 6 je delal na 7ki na ostalih ne dela če ga ne updataš na 6.5 kar pa stance cca 2000€ ker ga na travinku ni vsaj ne crackanega ali 7ke... In potem morš it na eduis 5.5 da dela na 8 in 8,1 pri 10ki pa mi je pri vsakem updatu tezil da ga moram odstranit da lahko posodobim...

solatko ::

Robi :P - Če uporabljaš piratski software, boš moral vprašati na forumih za pirate. Glede Nero-ta je pa enako, tudi IE6 ne dela na 10-ki, pa ne bom zato uporabljal XP, saj je IE 11 boljši, bolj varen in deluje.

Vse stvari, ki so delale na 7-ici, so delale tudi na 8-ici, pa še nekaj takih, ki na 7-ici niso dobro delale, na 8 in 10 delajo v redu.
Delo krepa človeka

Robi :P ::

solatko je izjavil:

Robi :P - Če uporabljaš piratski software, boš moral vprašati na forumih za pirate. Glede Nero-ta je pa enako, tudi IE6 ne dela na 10-ki, pa ne bom zato uporabljal XP, saj je IE 11 boljši, bolj varen in deluje.

Vse stvari, ki so delale na 7-ici, so delale tudi na 8-ici, pa še nekaj takih, ki na 7-ici niso dobro delale, na 8 in 10 delajo v redu.

Za nerote sploh ni problem switchnit kriza nastane pri ediusu ta program stane cca 2000EUR ker ga kupis z kartico vred in je dost zajeban piratskega dobit da pa kupis original pa mors menjat verzijo zarad windowsov pa rajs ostanem na 7ki kot pa spet novih 2000EUR...

in ne ne delajo vse stvari ki so delale na 7-ici na 8-ici če ti ravno pravim da edius 6 je delal na 7-ici na 8-ici ipd pa ne več... da o kakih programih za mašine po fabrikah ne govorimo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

El Toro ::

mega cad 2014 dela brez problema

solatko ::

Robi :P - Kaj pravi njihov suport?
Delo krepa človeka

Robi :P ::

solatko je izjavil:

Robi :P - Kaj pravi njihov suport?

Upgrade to 6.5 :P kar za pirate ni mozno. 2000€ pa ne dam za domačo uporabo... Če bi s tem služil ok tako pa ne..

opeter ::

Adobe CS5 in CS6 programi (vsaj ti, katere jaz uporabljam oz. imam licenco - Acrobat 9, Photoshop CS5, Illustrator CS5, Indesign CS5 in InDesign CS6) delajo brez problemov.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DOWNGRADING-Potrebujem Pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
273235 (2498) crniangeo
»

Težave z downgradeom iz win 8.1 na win7

Oddelek: Pomoč in nasveti
111608 (1309) solatko
»

programi se inštalirajo počasi

Oddelek: Pomoč in nasveti
151204 (940) hojnikb
»

new laptop in win8

Oddelek: Pomoč in nasveti
191232 (961) hojnikb
»

Windows 8 na starejšem računalniku (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
515893 (4948) solatko

Več podobnih tem