» »

Obnova podatkov na zunanjem trdem disku

Obnova podatkov na zunanjem trdem disku

Loaded ::

Zdravo,

na zunanjem trdem disku so se mi izbrisale slike (ali prepisale - ne vem točno). Mislim da je vzrok program KLS Backup 2011, s katerim sem vsak teden sinhroniziral določene dokumente iz računalnika na trdi disk v eno določeno mapo (slike so bile zunaj te mape).

V glavnem, slik ni več, zanima pa me, kako jih lahko obnovim? Poskusil sem s programom Recuva, ki pravi da najde ogromno file-ov, da pa ne ustrezajo filtru (čeprav sem dal All files in mu pokazal v kateri mapi naj išče). Poskusil sem še s programom Wondershare Data Recovery (ki mi izgleda skoraj isto kot Recuva), ter s programom Asoftech Data Recovery, ki pa je delal celo noč, sicer našel nekaj datotek, vendar nobena od jnih ni bila prava.

Lahko poskusim s katerim drugim programom, oziroma obstajajo kakšni drugi načini? V poštev pride tudi kakšno podjetje, ki se ukvarja s tem v Sloveniji, da jim pošljem disk, če mi samemu ne uspe obnoviti podatkov.

Hvala.
Loadeed

SimplTech ::

Za obnovo podatkov je dober program PhotoRec. Vodič najdeš tukaj: link

Z obnovo se ukvarja Kotar (bilo je govora da so cene obnove visoke - preveri), Tannaris (ki bi naj imel cene bližje običajnemu človeku).

Loaded ::

Sem poskusil z photorec. Delal je celo noč, čas dokončanja se je povzpel na 300+ ur, vendar kot izgleda se nekje zacikla (zdi se mi kot da skače med petimi različnimi sektorji). Poskusil sem tudi tole:
http://forum.cgsecurity.org/phpBB3/phot...

vendar se mi zdi da sploh ne upošteva tiste številke ki jo vpišem notri.
Loadeed


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

programi za reševanje podatkov so totalno neučinkoviti

Oddelek: Pomoč in nasveti
314602 (3795) AC_DC
»

neberljiva micro sd kartica

Oddelek: Pomoč in nasveti
71686 (1460) HighBane
»

Program za obnovitev zbrisanih datotek za XP

Oddelek: Programska oprema
71527 (1306) hmm23
»

Kako do izbrisane Word datoteke??

Oddelek: Pomoč in nasveti
7730 (643) z00s
»

Pokvarjena particija - nujno!

Oddelek: Pomoč in nasveti
232440 (1988) 69charger

Več podobnih tem