» »

Prosim pomoč: negativci v igrah

Prosim pomoč: negativci v igrah

dmrvos ::

Lep pozdrav.

Imam prošnjo. Rešujem eno uganko za v avstrijo, in sicer stvar je taka: imam slike negativcev, ki so v določenih igrah. Rabil bi vedet, katere so te igre. A vas lahko prosim za pomoč? Odgovore rabim čim bolj natančne, v smislu:
Če je negativec iz serije Monkey Island, pa se pojavlja samo v eni od teh serij, potem rabim točno ime te serije (npr. Escape from Monkey island). Če se negativec pojavlja v več serijah, bi prosil imena za vse serije.
Vem, da zna bit malce komplicirano, ampak ne vem kam se drugam obrnit.
Hvala vsem za trud.









Isotropic ::

Vem, da zna bit malce komplicirano, ampak ne vem kam se drugam obrnit.

sam se potrudi in googlaj, razen če misliš delit nagrado tut z nami.

broken/link ::

dmrvos ::

Sem poskusil z googlovim iskalcem slik. Pa mi pridejo same neke čudne slike. Poskusil sem tudi iz nemških strani in forumov, pa prevest potem naslove, pa ni bilo pravilno, ne glede na poizkuse.

Isotropic: imena teh iger potrebujem, da bi pridobil koordinate ene točke za svetovno GPS navigacijsko igro, imenovano geocaching. Če želite, da delim nagrado z vami, komot, ni problema. Ko pridem do rešitve, vam lahko pošljem koordiante te točke. Škatlica se nahaja nekje v Celovcu v Avstriji, ampak to vam žal ne morem prinest, ker ko jo najdemo, se samo vpišemo in jo moramo vrnit nazaj.

A ve kdo mogoče vsaj kak namig, karkoli. Vse bo dobrodošlo.

blblb ::

2. GLaDOS - Portal/Portal 2 edit: Portal 1
4. Kane - Command and Conquer (nisem preprican)
Zadnja. LeChuck - Monkey Island (ne vem keri)

lp, blblb

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blblb ()

scipascapa ::

GTA IV NIKO BELIČ al kaj je že...

blblb ::

Za 7. sliko sem jaz enako mislil vendar on ni negativec :) oz. kakor za koga...

lp, blblb

BivšiUser2 ::

Za prvo si nisem čist ziher: Jack Krauser Resi 4, za predzadnjo pa Raam Gears of War 1
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

bambam20 ::

Prvi na sliki je eden od šefov Jack Krauser iz igre Resident Evil 4 ( pojavi se sicer tudi v Resident Evil: The Darkside Chronicles ).

Rider G-3X ::

Tretji je Zant , Legend of Zelda: Twilight Princess
Peta je (Drowned) Ophelia , Brutal Legend
Šesti je Panther King , Conkers Bad Fur Day

dmrvos ::

Družba, carji ste. Hvala vam najlepša. Vaši odgovori so me popeljali do končne rešitve in končnih koordinat točke. Legende.

Če kdo igra igro geocaching in rabi končne koordinate, naj me obvesti. Točka, katero bomo iskali, je tale: http://www.geocaching.com/geocache/GC3T...

Srečno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Thor: Ragnarok (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7513762 (6615) oo7
»

Kraji vredni obiska

Oddelek: Loža
202844 (1891) bdoxx
»

Geocaching

Oddelek: Loža
111458 (909) king_saso
»

Odmaknjeni tolmuni

Oddelek: Loža
122301 (1922) DonMatejo
»

Hrvaška - absolutno za pogledat

Oddelek: Loža
51365 (807) mared

Več podobnih tem