» »

Igre za 12letnega smrkovca? :)

Igre za 12letnega smrkovca? :)

«
1
2

AnotherMe ::

Kaj kupiti novopečenemu gejmerju?

Streljačine odpadejo, mogoče kako dirkanje z avti? Kak predlog kaj je trenutno aktualno in ugodno za kupit?

Za PC...

DarwiN ::

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Highlag ::

3D žoga / kolo in podobno.
Never trust a computer you can't throw out a window

Jarno ::

Poskusi z Assassin's Creed, gotovo bo kakšna poceni. Če mu bo všeč, imaš precej delov...
Sicer pa obstaja razkorak med tem, kaj nadobudni 12 letniki igrajo sami po sebi in kaj bi jim radi "podturili" starši.
Z vidika staršev ni slaba kakšna FIFA, Civilisation, Settlers, Need for speed.
Sami po sebi pa radi nabijajo tudi LoL, Diablo 3, CS:GO ipd.

Thuban ::

Race driver Grid 2 mu bo zagotovo všeč.
Assassins creed 4 Black Flag
Witcher (prvi, drugi in tretji del. Verjetno bo najbolje če začne z drugim delom da ga grafika ne bo dolgočasila).
Dragon age Origins, Dragon age 2
The Elder Scrolls Skyrim
The Settlers
Age of Empires 2 HD
Command and Conquer Generals

Res pa je, da gre večinoma za kompleksne igre ki jih 12 letni mulc verjetno ne bo znal ceniti. Verjemi, 12 letniki imajo radi samo dirkačine in streljačine, ker so preproste za igrat ;)
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

bambam20 ::

AnotherMe je izjavil:

Kaj kupiti novopečenemu gejmerju?

Streljačine odpadejo, mogoče kako dirkanje z avti? Kak predlog kaj je trenutno aktualno in ugodno za kupit?

Za PC...



A ni bolje, da sina vprašaš , kaj si želi igrat oz. katere igre bi igral. Ne vem zakaj bi ga posiljeval z nečim, kar on ne bo igral.

Unknown_001 ::

bambam20 je izjavil:

AnotherMe je izjavil:

Kaj kupiti novopečenemu gejmerju?

Streljačine odpadejo, mogoče kako dirkanje z avti? Kak predlog kaj je trenutno aktualno in ugodno za kupit?

Za PC...



A ni bolje, da sina vprašaš , kaj si želi igrat oz. katere igre bi igral. Ne vem zakaj bi ga posiljeval z nečim, kar on ne bo igral.


True, na koncu bo pa še od kakega kolega dobil piratsko verzijo špila iz svoje najljubše zvrsti na CD/USB, nečesa vsiljenega kar mu pa ne bo gušt igrat se pa tud pritaknil ne bo večino časa.

Strateške igre bi bile nekako po moje najboljši kompromis. Zelo malo ljudi, ki aktivno igrajo igre poznam da se jim vsaj katera strategija ne bi dopadla.
Jaz se spomnim časov ko smo nabijal Stronghold Crusader (za drugi del imam še vedno shranjen backup >:D), Age of empires, Rise of nations, Red alert 1. pa 2. pa ka je blo še teh špilov :D Po svoje gledano niso ravno nasilne igre ker ti kot igralec ne počneš ničesar drugega kot da razmišljaš in taktiziraš kako zavzeti položaj.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

prenasalec ::

Še en glas za Rocket League, drugače ga pa res vprašaj. Lahko pa mu seveda predlagaš. Zakaj točno streljačine odpadejo?

Matevz96 ::

Portal, NFS underground 2 / most wanted (originalen ne remake), spintires, Farming simulator, Euro truck simulator 2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matevz96 ()

ahac ::

Predlogi v stilu: "naj se ukvarja s športom" bodo brisani. Niste prvi s to idejo, ste pa offtopic. Če otrok igra igre še ne pomeni, da drugega ne počne.

---------------

Sami po sebi pa radi nabijajo tudi LoL, Diablo 3, CS:GO ipd.
Ampak... a res hočeš 12 letnega mulca poslat v LoL community?


Witcher (prvi, drugi in tretji del. Verjetno bo najbolje če začne z drugim delom da ga grafika ne bo dolgočasila).
Dost težke igre, kjer moraš razumet kaj počneš in so polne nasilja in seksa? OK, saj res nismo Američani, ampak vseeno mislim, da bi se našlo kaj bolj primernega.


Moj predlog: Minecraft.
Je dost enostaven za igrat, spodbuja kreativnost, ni preveč nasilen in mulci ga radi igrajo. Pa še drag ni.

ps.
Rocket League in Portal sta tudi dobra predloga.

ps2.
Mogoče karkoli od Lego iger od TT Games, sploh če ima rad Lego kocke.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Unknown_001 ::

ahac je izjavil:


Moj predlog: Minecraft.
Je dost enostaven za igrat, spodbuja kreativnost, ni preveč nasilen in mulci ga radi igrajo. Pa še drag ni.

Meh... kreativnost (ajde, bolje kot nič)

Moj predlog:

Legokocke, par osnovnih paketov navadnih kock pa naj sestavlja in razdira. Svašta se da iz tega narest.

Ali pa mu nek ugleden risal i pribor zrihtaš

Lahko se zrihta manjša hobi delavnica pa naj ustvarja. Dobiš dile, drat, pleh malo odpadne elektronike par baterijic škatlasih, mekol, pištolca za plastiko topit, šraufe, izvijače, klešče,... ne nuca bit to nek ornk zadeva ki nuca celo sobo.

Al pa naj odpaden siporeks kleše pa z biax-om detajle dela ipd.

Malo morje je tega. Lastnemu potomcu bi prej kaj takega zrihtal za spodbujanje ustvarjalnosti, kot pa da mu uturim neko videoigro kjer bo cel dan pasivno sedel za ekranom.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

pixelzgaming ::

Minecraft, terraria, age of empires

Mogoče mu naložiš steam in nekaj F2P iger, da ugotovi katera zvrst mu je zanimiva in potem iščeš glede tega in počakaš na kak sale in takrat kupiš 2,3 za ceno ene.

Vsekakor se najprej pogovori s njim, najslabše je kr nekaj kupit.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

ahac ::

Lastnemu potomcu bi prej kaj takega zrihtal za spodbujanje ustvarjalnosti, kot pa da mu uturim neko videoigro kjer bo cel dan pasivno sedel za ekranom.


Seveda. Ampak to ne pomeni, da bi mu prepovedal igrat PC igre. Saj lahko počne oboje (+šport).
Glede na to, da je star 12 let, verjetno tudi že dolgo ima kaj takega...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

weasel ::

GTA San Andreas.

Na resno noto: Spore.

D3m0r4l1z3d ::

FIFA, Age od Empires, Starcraft, ...
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

otago ::

The Long dark; vandranje po pokrajini, izogibanje volkom, strtegija, man vs. nature, skorajda brez nasilja.

Warcraft, Age of Empires, Settlers.

Mount&Blade verjetno preveč zakompliciran?

Trololololol ::

Priporočam, da se mu ne predlaga iger z resno tekmovalno sceno. 12 letnik take scene še ne razume.

Unknown_001 ::

ahac je izjavil:

Lastnemu potomcu bi prej kaj takega zrihtal za spodbujanje ustvarjalnosti, kot pa da mu uturim neko videoigro kjer bo cel dan pasivno sedel za ekranom.


Seveda. Ampak to ne pomeni, da bi mu prepovedal igrat PC igre. Saj lahko počne oboje (+šport).
Glede na to, da je star 12 let, verjetno tudi že dolgo ima kaj takega...


Nisem imel v mislih ravno omejevanja :)

@OP
poglej še za simulacijami in kakšnimi tycoon tipi iger (Cities XL, tropico, Anno,...) Mogoče mu bo tudi kaj takega sedlo ;)

Tudi take ki delujejo na principu puzzle so zelo fajn. Portal 2, Q.U.B.E, ...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

AnotherMe ::

Ni za mojga sina - ker imam hčerko, pa je še dosti premala, da bi igrala igre, pa tudi ko bo večja jih ne bo igrala - razen, če si bo sama kej sprogramirala :D

Je RD darilo za smrkovca od kolega, ki si je (z našaparanim denarjem) kupil relativno dobro kištico, zdej na igra igre na FB - grozna potrata cpu in gpu ciklov, če mene vprašate ;)

Zdaj kolegu se ne nameravam zamerit (je rekel naj ne nosim streljačin), tako, da pač iščem nekaj zanimivega, da mu bo pretežno veselje igrat, ni pa "nasilno"... Kaj bojo pa potem z kolegi navlekli z travnikov, pa načeloma ni moj problem...

Mogoče bi bilo dobro dobit kaki "pack" iger?

Phantomeye ::

AnotherMe je izjavil:

Ni za mojga sina - ker imam hčerko, pa je še dosti premala, da bi igrala igre, pa tudi ko bo večja jih ne bo igrala - razen, če si bo sama kej sprogramirala :D


Kaj to pomeni?

Unknown_001 ::

Phantomeye je izjavil:

AnotherMe je izjavil:

Ni za mojga sina - ker imam hčerko, pa je še dosti premala, da bi igrala igre, pa tudi ko bo večja jih ne bo igrala - razen, če si bo sama kej sprogramirala :D


Kaj to pomeni?

Se ti ne zdi da se s tem vorašanjem malo vtikaš v zadeve, ki se nas ne tičejo ;)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Phantomeye ::

Unknown_001 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

AnotherMe je izjavil:

Ni za mojga sina - ker imam hčerko, pa je še dosti premala, da bi igrala igre, pa tudi ko bo večja jih ne bo igrala - razen, če si bo sama kej sprogramirala :D


Kaj to pomeni?

Se ti ne zdi da se s tem vorašanjem malo vtikaš v zadeve, ki se nas ne tičejo ;)


Ne razumem napisanega. Če je ze napisal, potem ze ni tako zasebno, kot hoces prikazat, ja? :)

Unknown_001 ::

Kljub temu je znano kam s tem ciljamo ;) k debati o "pravilni" vzgoji ipd. kar pa bi bilo off pa še totalno vsiljivo (vsaj za moje pojme).
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Phantomeye ::

Unknown_001 je izjavil:

Kljub temu je znano kam s tem ciljamo ;) k debati o "pravilni" vzgoji ipd. kar pa bi bilo off pa še totalno vsiljivo (vsaj za moje pojme).


Ne vem o cem ti govoriš. Ne razumem njegovega sestavka, tako kot ne bi razumel nemškega stavka pa bi vprašal za prevod. Ne išči globljega pomena, ker ga ni.

Unknown_001 ::

Phantomeye je izjavil:


Ne išči globljega pomena, ker ga ni.



Vse možnosti so odprte samo od nas je odbisno ali jih bomo izvedli. Globjega pomena tu niti ni, oziroma ne vem kaj si razlagaš kot globji pomen ampak to ni stvar debate.

Povsem jasno je da je OP namignil na to da je zelo majhna verjetnost da bo njegova hči igrala računalniške igre. Iz tega lahko sklepamo več možnosti da se bo tako odvilo. Ena izmed njih pa je tudi pristop vzgoje ob kar se ljudje radi spotikajo zato sem zgolj opozoril, da znamo preiti na debate ki se nas ne tičejo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

CoreySteel ::

lol model, sam vprašal je kaj stavek pomeni, ker je "čudno napisan".

Drugače pa predlog: Roller Coaster Tycoon. Teh tanovih (3 in naprej) ne poznam, ampak enka in dvojka sta bili super.
Twitter: @CoreySteel_

Glugy ::

Jazz Jackrabbit 2

JackOdpirac ::

Ignoriraj večino trapastih predlogov in "kupi" Neighbours From Hell 1 in 2

HighBane ::

Fifa, NBA, dirkanje, Lego, Assissins Creed, Shadow of Mordor, Just Cause 2
Nisem siguren glede kreativnih iger v smislu Minecraft za mulca, ali ga ne bo zanimalo ali pa bo igral od jutra do večera.

dope1337 ::

Spore (na zelo zabaven in poucen nacin razija svojo raso od mikroba naprej, pa vse do intergalakticnih intelegentih bitij)

Black and White (1 in 2) Tukaj se igra boga. Lahk vidis, kaj mu blede po glavi.

Transport Tycoon Deluxe (sicer malo bolj kompliciran, vendar se spomnim, da sem bil kot 12 letnik nad njim neverjetno navdusen. Poleg tega je pa zastonj)

Zoo Tycoon, Rolercoaster Tycoon.

Neighbours from hell (1 in 2) je ze nekdo predlagal. Epska igra za mladenica. Se bo nasmejal do gat 100%. Pa se kako novo bedarijo se bo naucil (v "dobrem smislu")

Dirkacine: Flatout 2 - Avti + zaletavaje + rakete ... Ni boljse arkade za 12 letnika; NFS Underground (1 in 2) ter Most Wanted; Pac ... vse cim cenejse arkadne dirkacine bojo vredi pomoje.

Streljacine: Si bo sam nasel ... brez skrbi xD

Strategije (poleg ze omenjenih): Anno (katerikoli), Age of Mythilogy (ce pali na anticno zgodovino ... top igra - mene bi pri teh letih mindfuckala), pa se bi se dal ... pa se mi ne da glih.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

veqlargh ::

Predlagam tole:
https://kerbalspaceprogram.com/en/

http://www.bridgeconstructor.com/

Da bo še malo pamet uporabljal zraven vsega.

chrispy ::

league of legends je brezplačna. spoznal bo še kakšnega kolega prek igre. je multiplayer. mal tekmovalnosti itd...

kupiš mu laho za 25€ paysafe in mu gor naložiš na račun, pa si lahko potem kupi heroje/preobleke za heroje

AnotherMe ::

AnotherMe je izjavil:

Ni za mojga sina - ker imam hčerko, pa je še dosti premala, da bi igrala igre, pa tudi ko bo večja jih ne bo igrala - razen, če si bo sama kej sprogramirala :D


Prevod (kot je že nekdo prej napisal):
Ni za mojega sina. Ker nimam sina, ampak imam hčerko.
Hčerka je še dosti premajhna, da bi sploh vedela kaj je računalnik.
Ko bo večja, ji tudi ne bom predlagal naj igra igre, ampak jo bom poskusil kar se računalništva tiče učiti bolj kreativne stvari (če bo hotela, tudi programiranje - recimo čedne projekte imaš za rPi).
Seveda pa ne morem vedet kaj bo čez desetletje, avtomobili bodo leteli ipd., tako da to debato lahko zaključimo :D

Stavek pa sem napisal seveda zato, ker me je polovica ljudi hotela obesit, zakaj hočem uničit prihodnost lastnemu sinu z igranjem iger!

In še naprej: fant je sicer lepo vzgojen, ni cele dneve za računalniku, kot so verjetno nekateri ostali si to predstavljali, ima veliko drugih zadev za počet, pa seveda v roku par ur: šola :D
Ampak če si je pri dvanajstih letih uspel prišparat slabega jurja, da si je nabavil comp, se mi zdi, da ga pa eno darilo v obliki igre, ki jo bo lahko igral ne bo popolnoma zafuralo!

Hvala vsem ostalim, ki ste dali koritne predloge! :)

Aja, najraje bi mu igro kupil na cd/dvd/br, da jo lahko zavijem kot se za darilo spodobi :) To sploh še obstaja? Je bilo že kar nekaj časa od kar sem kaj igral :D
Mogoče najbolje, da si predloge nekam zapišem in grem v kako trgovino (Big Bang??) in pogledam kaj je možno kupit?

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

AnotherMe je izjavil:

Aja, najraje bi mu igro kupil na cd/dvd/br, da jo lahko zavijem kot se za darilo spodobi :) To sploh še obstaja? Je bilo že kar nekaj časa od kar sem kaj igral :D
Mogoče najbolje, da si predloge nekam zapišem in grem v kako trgovino (Big Bang??) in pogledam kaj je možno kupit?


Da, seveda se še da dobiti igre na zgoščenkah. V Bigbangu se jih komot dobi pa pametno je na blagajni vprašat če je disk že notri ker kakor se spomnim par let nazaj ko sem kak špil kupil je bila škatla prazna in so izpod predala potem dali povsem nov CD :) (preventiva pred krajo?)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

MasterTade ::

Hm Neighbours From Hell, Age of Empires prvi del, stronghold prvi del, kaki nfsmw 2005 ali starejše, warcraft take stvari so se igrale takrat
Mors omnia aequat

SimplyMiha ::

Kerbal Space Program bo še najvarnejša izbira, a najbrž prezahteven za novega gamerja. Kaj pa Portal?

primozzzz ::

Trine 1, 2.. Angry Birds, Moorhuhn Kart, Minecraft, Bastion, Morrowind, Worms (kakšna serija) ..
NI PODPISA

SimplyMiha ::

Kaj pa tanov King's Quest od Sierre? Samo nekaj knofov je treba stisnit tu pa tam, preostali čas pa se bo mulo valjal od smeha.

dope1337 ::

A ni v lj vec une trgovine, ki prodaja/kupuje rabljene igre? Nevem kok se ji je ze rekl, vem pa, da so bile lustne cene ter ohranjenost zgoscenk je bila res dobra. Si otrok ziher ne bo prsu gor, da so rabljene.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

hojnikb ::

Če je za darilo, mu kupi lepo steam gift card pa je problem rešen
#brezpodpisa

mtosev ::

fifa, pro evolution soccer, nfs, rise of nations, tropico, superpower,...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

CoreySteel ::

dope1337 je izjavil:

A ni v lj vec une trgovine, ki prodaja/kupuje rabljene igre? Nevem kok se ji je ze rekl, vem pa, da so bile lustne cene ter ohranjenost zgoscenk je bila res dobra. Si otrok ziher ne bo prsu gor, da so rabljene.


Mantis. Nimam pa pojma če še obstaja.
Hiter google sicer pravi, da ja :) -> http://www.igresozakon.si/
Twitter: @CoreySteel_

D3m0r4l1z3d ::

Glede trgovin, Comshop odkriva toplo vodo, ampak škodit ne more, še čisto frišna specializirana trgovina za igre www.gameplay.si/

Drugače pa je Portal 2 super miselna igra in mu lahko celo koristi za miselni razvoj. V tem smislu so tudi strategije dobro darilo, Age of Empires 3 recimo. Kaj vse bo na travniku našel ali pa sam kupil ne moremo vedeti, vsekakor največja prednost original iger je delujoč Multiplayer del in to je še za najdlje časa pa še če ima kaj več priloženega poleg dvd-ja, to je tudi prednost škatlasta verzije, se spomnim ko s3m skoraj posvojil vse kar sem uraven Unreal igre dobil davnega 1999. Tudi rpg-ji so dobro darilo, recimo Mass effect trilogija ni kaj dosti nasilna zadeva, v vsakem primeru pa je vrhunska igra.

Če pa je športni oboževalec pa s Fifo, nba 2k15, Rally, Formula, ... ne moreš zgrešiti, samo vedeti moraš kateri šport ima najraje.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

Kaj ::

Minecraft, age of empires, Anno 1701, Worms Armageddon, Bad Piggies, Marine Park Empire, SimCity 2013, FlatOut Ultimate Carnage (Derby), Dirt 3
+ vse žive športne bedarije (fifa, nba..)

Vsekakor pa Minecraft

Če hočeš malo trenirati njegov um, pa Talos Principles, Portal in podobno.


Aja, je za darilo za nekoga. No potem bi pa rekel Anno 1701. Lušna strategija, zelo lepa igralnost, lušna grafika. Je zelo nevtralna, tamal pa se bo vseeno zelo zabaval z osvajanjem in vojskovanjem. Je podobna kot Age of empires, a ne tako zelo osredotočena le v grajenje vojske. Je tudi nekaj gospodarstva, arhitekture, diplomacije, trgovanja.
Mislim da ne moreš sfalit za tako starost. Grafično dandanes ni več tok zahtevna, a je grafika še zmeri zelo lepa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaj ()

Truga ::

Kerbal Space Program.

opeter ::

Evo RollerCoaster serija v akciji:
http://www.gog.com/promo/weekend_promo_...

Imaš pa tudi cel kup drugih, zanimivih iger ... npr. 1NSANE, sicer staro, a hudo dobra dirkaška igra, deluje tudi na zelo starih računalnikih.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Phantomeye ::

AnotherMe je izjavil:

Prevod (kot je že nekdo prej napisal):
Ni za mojega sina. Ker nimam sina, ampak imam hčerko.
Hčerka je še dosti premajhna, da bi sploh vedela kaj je računalnik.
Ko bo večja, ji tudi ne bom predlagal naj igra igre, ampak jo bom poskusil kar se računalništva tiče učiti bolj kreativne stvari (če bo hotela, tudi programiranje - recimo čedne projekte imaš za rPi).
Seveda pa ne morem vedet kaj bo čez desetletje, avtomobili bodo leteli ipd., tako da to debato lahko zaključimo :D

Stavek pa sem napisal seveda zato, ker me je polovica ljudi hotela obesit, zakaj hočem uničit prihodnost lastnemu sinu z igranjem iger!


Evo to mi je všeč. Problem je, da ima veliko staršev mentaliteto, da je računalnik zgolj igrača, namesto, da bi si vzeli čas in otroka (in/ali predvsem sebe) naučili , da ga uporablja kot orodje. Bravo!

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Isto dajem glas za Steam gift card ali keš na Steam account. Naj si izbere tisto kar mu sede, še pomembneje pa, kar špilajo sošolci.

Jaz komi čakam da bo tamala dost stara, da bova skup nabijala špile :]
Fotr pilotira helija, tamala na šarcu..

..seveda po tem, ko bova prišla s kolesarjenja, se najedla brezglutenskega zdravega obroka z goji jagodami, in odrabila pc kot orodje :]

Dost krasen čas za živet na Zemlji (in bit bel in rojen v pravi državi).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

[D]emon ::

Minecraft, Terraria, temu podobne igre :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Tr0n ::

Rocket League, fuck yeah. Ze ene 70 ur sem zapravo pri tej igri. :|
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Strategy games (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5611067 (561) mtosev
»

Age of empires IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5910393 (847) ahac
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536393 (14412) msms
»

Top singleplayer.

Oddelek: Igre
456478 (3356) TheBlueOne
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237131 (22847) Sc0ut

Več podobnih tem