» »

G2A igre

G2A igre

1 2 3
4
»

next3steps ::

Ah, prekleti G2A. Mar bi vsaj publisher javil krajo?
Policija ti tudi vzame avto, če kupiš ukradenega.

shadeX ::

G2A bi moral onemogočit nadaljno prodajo tistim ki prodajajo ukradene ključe. End of story. Tudi če bi želel si ne bi upal več kupovati na G2A. V Steam sem vrgel že vsaj 2 jurja in ne bi rad da bi mi Steam zaprl račun zaradi nečednih poslovnih praks trgovin kot je G2A.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Magic1 ::

Haha, kera logika. A ti si 2000€ zmetal v Steam račun, da imaš gor zbirko iger? Jaz ga imam zato, da preigram tisto kar kupim. Da bi pa igre preigraval večkrat čez čas pa itak ni časa. Ko igro preigraš, je vplačan denar opravil svojo vlogo. Edino če ti misliš enkrat račun prodat/posodit, kar je pa ilegalno!
Magic

PARTyZAN ::

Ni ilegalno. Reči, ki so napisane v raznih EULA in TOS niso nad lokalno zakonodajo.

Magic1 ::

Torej smo spet v enih sivih conah. Ne mi bit potem neki pravičniški, kje se naj kupuje.
Jaz bi tudi prodajal mobilne minute, smse, podatke, ki jih ne porabim... sej sem jih plačal.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

shadeX ::

A ti si 2000EUR zmetal v Steam račun, da imaš gor zbirko iger?


Ne. Ampak da palim katerikoli špil iz zbirke kadar mi zapaše. Iger sicer nimam na stotine, mam pa dost multiplayer iger, in sem kar nekaj denarja zmetal za dodatke v igrah, ki jih igram.

Single Player špilov niti ne kupujem, razen če je kakšna razprodaja za 5EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

opeter ::

PARTyZAN je izjavil:

Ni ilegalno. Reči, ki so napisane v raznih EULA in TOS niso nad lokalno zakonodajo.


Ponudniki storitev bodo vedno zaklenili/ukinili tvoj račun, če ga ne uporabljaš po njihovih pravilih. Lokalna zakonodaja gor ali dol.
To je isto kot članstvo v kakšni knjižnici.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

next3steps ::

shadeX je izjavil:

G2A bi moral onemogočit nadaljno prodajo tistim ki prodajajo ukradene ključe. End of story. Tudi če bi želel si ne bi upal več kupovati na G2A. V Steam sem vrgel že vsaj 2 jurja in ne bi rad da bi mi Steam zaprl račun zaradi nečednih poslovnih praks trgovin kot je G2A.

In kako jim naj G2A prepreči prodajo, če edini, k ivedo, kateri ključi so ukradeni ne stegnejo svojega gobca?

shadeX ::

Ne morejo. Ampak ko se to zgodi dobi prodajalec lepo "opozorilo", da mu da lepo misliti ali bo še naprej prodajal ukradene ključe ali ne. Če s tem nadaljuje mu G2A onemogoči nadaljno prodajo oz. trgovanje na njihovi strani.

Lahko se je otresat odgovornosti, sploh če na račun kraje nekdo lepo služi.

next3steps ::

Odgovornosti se otresajo zgolj publisherji. Ko gre prodaja preko teh posrednikov, so srečni. Ko se kaj zgodi, kot se je v tvojem primeru, pokažejo s prsti na njih.

Ampak ko se to zgodi dobi prodajalec lepo "opozorilo", da mu da lepo misliti ali bo še naprej prodajal ukradene ključe ali ne.

Ga dobi. Enako kot na primer na AE.com. Ampak težko boš dokazoval, da so ključi bili ukradeni, če noben ne pove, da so ukradeni.

oo7 ::

Mene zanima če je imel že kdo težave z CDkeys ?

Alien123 ::

oo7 je izjavil:

Mene zanima če je imel že kdo težave z CDkeys ?


ne, kupujem redno tam in ni nobenih problemov. Sem pa prenehal kupovat pri g2a, ker so mi naskrivaj aktivirali automatic payments na paypalu..

shadeX ::

oo7 je izjavil:

Mene zanima če je imel že kdo težave z CDkeys ?



Da. Skenslal so mi produkt na Steamu. Od takrat ne kupujem več pri G2A.

louser ::

Kupuj pri zanesljivih trgovcih pri G2A. Ne rabiš vzeti najcenejšega. Tako ne na G2A, kot ne na Ebay, kot ne na Amazon, kot ne na AliExpress.

shadeX ::

Trgovec je imel 99.9% feedback z 90k prodanimi ključi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Zmajc ::

Osebno te dneve raje kupujem pri https://uk.gamesplanet.com/ kot pa na black market straneh ala G2A. Pogosto imajo popuste pa še kode z popusti lahko koristiš istočasno.

Pa so uradna trgovina, ne neki 3rd party reselerji.

Machete ::

Alien123 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Mene zanima če je imel že kdo težave z CDkeys ?

ne, kupujem redno tam in ni nobenih problemov. Sem pa prenehal kupovat pri g2a, ker so mi naskrivaj aktivirali automatic payments na paypalu..


Heh, ti pa si za hece. Ti si moral to sam potrdit, samo ne spomniš se kdaj in kje..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Alien123 ::

Machete je izjavil:

Alien123 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Mene zanima če je imel že kdo težave z CDkeys ?

ne, kupujem redno tam in ni nobenih problemov. Sem pa prenehal kupovat pri g2a, ker so mi naskrivaj aktivirali automatic payments na paypalu..


Heh, ti pa si za hece. Ti si moral to sam potrdit, samo ne spomniš se kdaj in kje..


nop

louser ::

Yop, ali pa je šlo za sistemsko napako

Zmajc ::

Alien123 je izjavil:

Machete je izjavil:

Alien123 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Mene zanima če je imel že kdo težave z CDkeys ?

ne, kupujem redno tam in ni nobenih problemov. Sem pa prenehal kupovat pri g2a, ker so mi naskrivaj aktivirali automatic payments na paypalu..


Heh, ti pa si za hece. Ti si moral to sam potrdit, samo ne spomniš se kdaj in kje..


nop


To da ti ne preveriš kaj vse je odkljukano v drobnem textu pri nakupu si si sam kriv...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Alien123 ::

Zmajc je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Machete je izjavil:

Alien123 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Mene zanima če je imel že kdo težave z CDkeys ?

ne, kupujem redno tam in ni nobenih problemov. Sem pa prenehal kupovat pri g2a, ker so mi naskrivaj aktivirali automatic payments na paypalu..


Heh, ti pa si za hece. Ti si moral to sam potrdit, samo ne spomniš se kdaj in kje..


nop


To da ti ne preveriš kaj vse je odkljukano v drobnem textu pri nakupu si si sam kriv...


hmm.. zakaj pa cdkeys nima tega? + tega da so špili cenejši? pa pr paypalu mi ne jemle provizije? hmmm

miraldi ::

HRK GAMES

Je kdo že kupoval pri njih? Je kak več/manj legit od G2A?

https://www.hrkgame.com/en/
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

shadeX ::

lol stran ima isti izgled kot G2A in za plačilno sredstvo med drugim uporablja G2A Pay. To je nek subvdivision od G2A, fix.

P.S Windows 10 PRO za slabih 6EUR.

Shut up and take my money :P ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

kokpa ::

shadeX je izjavil:

lol stran ima isti izgled kot G2A in za plačilno sredstvo med drugim uporablja G2A Pay. To je nek subvdivision od G2A, fix.

P.S Windows 10 PRO za slabih 6EUR.

Shut up and take my money :P ;)


Pa je to res legit?? K pol se js vzamem kak windows key?

shadeX ::

Stran je verjetno "legit". Če ti key ne dela zahtevaš denar nazaj, če plačaš s Paypalom. Drugače pa ni variante da so tile Windows key-i legit (legalni), čeprav lahko delujejo.

Alien123 ::

žal mi je za tiste ki dajejo po 100€ za winse :D

louser ::

shadeX je izjavil:

Stran je verjetno "legit". Če ti key ne dela zahtevaš denar nazaj, če plačaš s Paypalom. Drugače pa ni variante da so tile Windows key-i legit (legalni), čeprav lahko delujejo.

Seveda so legalni.
V prekršku je sicer zgolj prodajalec, ki je te ključe kupil v batchih in bi jih moral v batchih tudi prodajati in ne vsakega posebej.

ahac ::

Izgleda, da bo G2A končno nekemu developerju plačal za ukradene keye, ki so jih prodajal.
Sicer se še vedno izgovarjajo, da niso krivi za take keye. Em, ja, sure... plačujejo samo zato, ker so tolk prijazni do developerjev. :))

G2A pays Factorio developer $39,600 over illegally obtained game keys
https://www.polygon.com/2020/5/20/21265...

Shady Key Reseller G2A Fucks Up Spectacularly
https://kotaku.com/shady-key-reseller-g...

Se vidi, da bi G2A rad postal bolj legit in developerje prisilil, da jim direktno prodajo poceni keye. Ampak očitno se vseeno bolj splača plačat nekoga in si naredit dobro reklamo med fani kot pa dejansko preprečit prodajo ukradenih keyev, s katerimi sigurno zaslužijo veliko več kot $40k.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

vres.ales ::

Kako smo kaj s tem G2A?
Kupil bi licenco za antivirus, ker so tako poceni, da je težko verjeti

vres.ales ::

Sem kupil
Bitdefender Total security za 10 računalnikov za 2 leti za 37€
Redna cena pa je 104€

Vpisal kodo, podaljšal naročino in namestil na 6 računalnikov brez problema. Priporočam
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup prek cdkeys ali instant gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
609014 (2451) yayo
»

Origin (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14325608 (8939) mailer
»

Kje kupiti originalni Windows?

Oddelek: Pomoč in nasveti
427629 (5652) Machete
»

Ali je ta licenca legalna?

Oddelek: Operacijski sistemi
266781 (4510) beni
»

Nakup Diablo 3 CD keya preko Ebay

Oddelek: Kaj kupiti
193499 (2973) an3333

Več podobnih tem