» »

Slovenec razvil vrhunsko gaming miško

Slovenec razvil vrhunsko gaming miško

1
2
3 4

pixelzgaming ::

sedaj je še 'basic' varianta na voljo za 25 dolarjev.
http://m-corp.si/infusions/eshop/eshop....
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Trololololol ::

Hynix je izjavil:

Nekdo bi rad na hitro zaslužil. Tole bi blo za kupit, odpret in pregledat hardware same miške. Močno dvomim, da se gre za neke "SMD" high precision terminator 9000 ledice. Prej bi reku, da je notri tole :)

Tale senzor je v bistvu en šrot, ki ga nočeš imeti. Jaz hočem vedeti, kaj se NAHAJA V NOTRANJOSTI. Zunanjost si lahko sam preuredim. In glede na 110 EUR dvomim, da je senzor boljši od Logitechovih priredb. G502, G402, G303, vse te miške imajo verjetno boljše senzorje za manj €$
http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_...
Cenejša, odlična za FPS, hitrosti v praksi ni mogoče presežti (da bi torej miš odpovedal sledenju). Pride do rahlega odstopanja sledenja, ko senzor preklopi na žiroskop, a do tega v praksi 99.9% ali pa kar 100% ne pride. Priporočeni DPI: do 2000
http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_...
Najboljši senzor na trgu, slabost - miška je rahlo težja.
http://www.amazon.com/Logitech-G100s-Op...
Minimalizem, isti senzor kot G402 minus žiroskop, ki ga tako ali tako ne potrebuješ.
http://www.amazon.com/Logitech-Daedalus...
G502 minus cena in teža + šminka

Samo štiri vrhunske miške iz Logitech tabora, ki po ceni in kvaliteti pojedo to.

Thuban ::

ma daj no... kaj boš kupil basic varianto, ne bodi škrt. Če kupiš normalno varianto za 110 € dobiš še 24 GHZ procesor. boš imel v miški zmogljivejši CPU kot v samem PCju.

Trololololol je izjavil:

Hynix je izjavil:

Nekdo bi rad na hitro zaslužil. Tole bi blo za kupit, odpret in pregledat hardware same miške. Močno dvomim, da se gre za neke "SMD" high precision terminator 9000 ledice. Prej bi reku, da je notri tole :)

Tale senzor je v bistvu en šrot, ki ga nočeš imeti. Jaz hočem vedeti, kaj se NAHAJA V NOTRANJOSTI. Zunanjost si lahko sam preuredim. In glede na 110 EUR dvomim, da je senzor boljši od Logitechovih priredb. G502, G402, G303, vse te miške imajo verjetno boljše senzorje za manj €$
http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_...
Cenejša, odlična za FPS, hitrosti v praksi ni mogoče presežti (da bi torej miš odpovedal sledenju). Pride do rahlega odstopanja sledenja, ko senzor preklopi na žiroskop, a do tega v praksi 99.9% ali pa kar 100% ne pride. Priporočeni DPI: do 2000
http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_...
Najboljši senzor na trgu, slabost - miška je rahlo težja.
http://www.amazon.com/Logitech-G100s-Op...
Minimalizem, isti senzor kot G402 minus žiroskop, ki ga tako ali tako ne potrebuješ.
http://www.amazon.com/Logitech-Daedalus...
G502 minus cena in teža + šminka

Samo štiri vrhunske miške iz Logitech tabora, ki po ceni in kvaliteti pojedo to.



logitech je itak zakon. Morda niso najboljše, morda niso najudobnejše ampak zagotovo pa za ta denar dobiš daleč najbolj zaokrožen produkt tako po kvaliteti kot po udobnosti in vdržljivosti.

zakaj so cene v dolarjih in ne evrih? :D
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Runnagain ::

Kupiš brezžično varianto miške, ki deluje na 4.2GHz, te pa skoraj lahko zaprejo...v tem pasu je namreč aeronavtična radionavigacija. Če bo kakšen avijon dol padel, vemo zakaj ;).

Da ne bom narobe razumljen: podjetništvo podpiram, samo naredi naj se tako, kot je treba, ob tem pa ni treba biti "požrešen". Sam nimam nič proti uvažanju kitajske robe, nabitju nekaj marže in prodaji pri nas...vsi namreč nimajo kreditnih, niti mogoče ne znajo kupovati po spletu.

Zgodovina sprememb…

aerie ::

Kaj čmo... Kriza je udarila po žepih, še bolj pa po glavah. Tale vsaj ledvice ne prodaja.

shadeX ::

killzone je izjavil:

NE! Vsako tovrstno početje je potrebno obsojati in če je sum kaznivega dejanja tudi kazensko preganjati! Že tako imamo vse u kurcu nekateri pa še to podpirate.


Čak, let me get this straight.

Fanta ste obtožili kraje, goljufije in ne vem še kaj, brez da bi miško sploh kupli, odprli, pregledali..

Vse kar vidm v tej temi je mlatenje prazne slame, brez nobenih podkrepljenih dokazov in temelji samo na ugibanjih tipičnih slovenceljnev.

Ta tema meče slabo luč na njegovo ime in je zrela za zaklep.

Thuban ::

Product details
High precision
Braided cable

Industry grade sensor
24GHz CPU
Linux / MAC / WIN / ANDROID / IOS / Steam
ABS plastic
Antiperspirative custom jet-black matte paint
SMD LED diodes

Atractive jet ergonomic OEM design


več kot ugibati ne moremo. In produkta za 110 € s takšnimi specifikacijami pač ne bomo kupili.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Er333 ::

shadeX je izjavil:

killzone je izjavil:

NE! Vsako tovrstno početje je potrebno obsojati in če je sum kaznivega dejanja tudi kazensko preganjati! Že tako imamo vse u kurcu nekateri pa še to podpirate.


Čak, let me get this straight.

Fanta ste obtožili kraje, goljufije in ne vem še kaj, brez da bi miško sploh kupli, odprli, pregledali..

Vse kar vidm v tej temi je mlatenje prazne slame, brez nobenih podkrepljenih dokazov in temelji samo na ugibanjih tipičnih slovenceljnev.

Ta tema meče slabo luč na njegovo ime in je zrela za zaklep.

Čakaj malo. Temo sem odprl ravno zaradi tega, da se zve o miški kaj več. Mogoče vsaj o temu fantu, če ga kdo pozna osebno ali vsaj s srednje šole. Nenazadnje jo je pri 23ih šele komaj zaključil.
Če že drugega ne, smo v temi vsaj ugotovili da uporablja off the shelf ohišja...

Ciklamen ::

Zakaj bi kupoval nepreverjeno miško za 110€, če lahko kupiš preverjeno zadevo (za isti ali) manjši denar :) Dokler ne bo kakšnega review-a (spodobnega, ne nekih čeških reviewerjev), te miške ni vredno niti povohati, kaj šele kupovati :)
- End of the Post ->

njyngs ::

Za pol te cene sem kupil Steelseries Sensei, ki jo uporablja pol gejmerjev v CS in Doti. Kaj se ta tip heca s takimi cenami? Sicer pa... ez money, če par idiotov prepričaš v nakup. Svaka čast, če ma kupce. Ovce pač plačajo drago prepakiranje.
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

drola ::

Izjava "izumitelja" na forumu RN 1:
Drugi proizvajalci natančnost mišk pomnožijo z raznimi algoritmi ali ojačevalci signala, vendar s tem ojačajo tudi motnje oz. izgube v izhodnih podatkih.


Izjava "izumitelja" na forumu RN 2:
Ojačanje motenj je premo sorazmerno z samim ojačanjem


Karakteristika:
The CPU unit performs at max 24GHz


Take izjave o ojačevalnikih jasno kažejo, da tip kake elektronike ni mogel izumit.
https://drola.si

69charger ::

Isto sranje kot pa tiste "handmade" lesena očala, ki naj bi jih delal nek slovenec... dokler niso prišli inšpektorji in ugotovili, da so uvožena iz Kitajske.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

korenje3 ::

Er333 je izjavil:

23 letni elektrotehnik z Vrhnike je menda razvil vrhunsko gamersko miško pod imenom FOX1, ki jo trži s firmo MCORP. http://m-corp.si/viewpage.php?page_id=1

Članek: http://www.racunalniske-novice.com/novi...
Pustimo ob strani presenetljive podatke kot so npr. da se 23 letnik že 8(!!) let ukvarja z razvijanjem novih tehnologij na področju informatike in računalništva.

Je dejansko možno, da je nek slovenski elektrotehnik iznašel boljšo miško od vseh drugih mega korporacij, ki imajo v razvoju za te namene zaposlene na desetine inženirjev?


ni možno. sam to je tako... narediš "dedicated" internetno stran, lep design, naviješ ceno, da izgleda kot da je dobr zgrajena. čist tko, se nebi čudil če bi bila ta miška predelana kakšna kitajska za 5EUR.

edit: no me je že eden prehitel s kitajčki ^^
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

49106 ::

killzone je izjavil:

NE! Vsako tovrstno početje je potrebno obsojati in če je sum kaznivega dejanja tudi kazensko preganjati! Že tako imamo vse u kurcu nekateri pa še to podpirate.


Začni s pralnimi praški

PandaFlow2 ::

Runnagain je izjavil:

Kupiš brezžično varianto miške, ki deluje na 4.2GHz, te pa skoraj lahko zaprejo...v tem pasu je namreč aeronavtična radionavigacija. Če bo kakšen avijon dol padel, vemo zakaj ;).


GPS je na precej nižjih frekvencah, okrog 1.5 GHz.

klinker ::

killzone je izjavil:

NE! Vsako tovrstno početje je potrebno obsojati in če je sum kaznivega dejanja tudi kazensko preganjati! Že tako imamo vse u kurcu nekateri pa še to podpirate.


Aha shure >:D
Drugace je bil sarkazem, ampak...a je kdo od teh za zapahi???
Nop...se vedno nas molzejo do onemoglosti in sedijo na visokih stolckih, pa se volimo jih ;)
Zgleda je pac treba tako zacet zivet, ker taki kot vidis se imajo lepo, pa dejmo se mi ane :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Dr_M ::

issak je izjavil:

šajtrga je izjavil:

še huje kot pa LDCooling
izdelava enega ohišja pri nas pride vsaj 200€ cene pa lahko sami vidite kakšne ima


Huh, tole je bilo pa na linustechtips, nisem vedel da je firma iz Grosuplja :D
Ohišja sama so grda da je kej, edino "uporabno" je tisti phase change, cena je pa ulala. Nič posebnega niso, le zelo velika (za vodno hlajenje al kaj), kar pa dobiš tudi za 100€ ali pa še manj. Za vodno hlajenje pa itak ne rabiš spet toliko prostora, lahko ga spraviš v bitfenix prodigy.



Se pravi, kritiziras nekaj, za kar niti ne ves za kaj se uporablja, pa komaj sploh ves kaj je.
Bravo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

korenje3 ::

gruntfürmich je izjavil:

če se kaj bere kot neverjetna stvar, je 99% možnosti da je laž. če je to plod slovenca (južnjaka), je to čistih 100%.

tolko nabijanja in samohvale res ne premore nobeden drug kot nek nategantski čefurček... ista zgodba kot pred leti na tv-ju ko je par južnjaških dijakov naredilo avto na vodo...


tega se še jaz spomnem... sam po 2 letih je pa zanimivo postal cel pomp v zvezi z avti na vodo. da se rasistični slovenac ćudi.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Janac ::

[D]emon je izjavil:

Od kdaj so pa RN kaj drugega kot 24ur racunalniskih strani ? :))


Sam vprašam, glede na tale fail s tole miško, sem s svojim ohišjem ''vreden'' objave v RN? Članek objavili bi, ampak kako verodostjen članek bi potem bil, če upoštevamo tale polom?

noraguta ::

Če miška nina vodnega hlajenja ne more bit vrhunska gaming miška!
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Thuban ::

Janac je izjavil:

[D]emon je izjavil:

Od kdaj so pa RN kaj drugega kot 24ur racunalniskih strani ? :))


Sam vprašam, glede na tale fail s tole miško, sem s svojim ohišjem ''vreden'' objave v RN? Članek objavili bi, ampak kako verodostjen članek bi potem bil, če upoštevamo tale polom?


seveda si vreden, saj si naredil ok ohišje.

RN pa sem vedno imel za nek neomembe vreden trač cajtng.

noraguta je izjavil:

Če miška nina vodnega hlajenja ne more bit vrhunska gaming miška!


če ima miš cpu z 28 ghz (ali pač 2.8 ghz, če je typo), potem vodno hlajenje že nujno potrebuje :D Če "vodno" smatraš kot tekoči vodik :D
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Janac ::

Thuban je izjavil:

Janac je izjavil:

[D]emon je izjavil:

Od kdaj so pa RN kaj drugega kot 24ur racunalniskih strani ? :))


Sam vprašam, glede na tale fail s tole miško, sem s svojim ohišjem ''vreden'' objave v RN? Članek objavili bi, ampak kako verodostjen članek bi potem bil, če upoštevamo tale polom?


seveda si vreden, saj si naredil ok ohišje.

RN pa sem vedno imel za nek neomembe vreden trač cajtng.

noraguta je izjavil:

Če miška nina vodnega hlajenja ne more bit vrhunska gaming miška!


če ima miš cpu z 28 ghz CPU (ali pač 2.8 ghz, če je typo), potem vodno hlajenje že nujno potrebuje :D


razmišljal sem tako da, če bom nekemu delodajalcu pokazal moj članek v RN, se bo začel smejat zaradi tvojega razloga navedenega zgoraj... :D

Thuban ::

ti sam glavo pokonci in pogumno naprej!
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

gembleru ::

Amaterska spletna stran

RockyS ::

69charger je izjavil:

Isto sranje kot pa tiste "handmade" lesena očala, ki naj bi jih delal nek slovenec... dokler niso prišli inšpektorji in ugotovili, da so uvožena iz Kitajske.


O katerih očalih oz. podjetju govoriš?

D3m0r4l1z3d ::

korenje3 je izjavil:

Er333 je izjavil:

23 letni elektrotehnik z Vrhnike je menda razvil vrhunsko gamersko miško pod imenom FOX1, ki jo trži s firmo MCORP. http://m-corp.si/viewpage.php?page_id=1

Članek: http://www.racunalniske-novice.com/novi...
Pustimo ob strani presenetljive podatke kot so npr. da se 23 letnik že 8(!!) let ukvarja z razvijanjem novih tehnologij na področju informatike in računalništva.

Je dejansko možno, da je nek slovenski elektrotehnik iznašel boljšo miško od vseh drugih mega korporacij, ki imajo v razvoju za te namene zaposlene na desetine inženirjev?


ni možno. sam to je tako... narediš "dedicated" internetno stran, lep design, naviješ ceno, da izgleda kot da je dobr zgrajena. čist tko, se nebi čudil če bi bila ta miška predelana kakšna kitajska za 5EUR.

edit: no me je že eden prehitel s kitajčki ^^

v Bolgariji recimo dobiš optično žično in brezžično miško za preračunanih 2,5 EUR, zadeva deluje popolnoma Ok in je enakovredna Logitech -ovim in Genius miškam za 10 EUR ali celo več
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

69charger ::

RockyS je izjavil:

69charger je izjavil:

Isto sranje kot pa tiste "handmade" lesena očala, ki naj bi jih delal nek slovenec... dokler niso prišli inšpektorji in ugotovili, da so uvožena iz Kitajske.


O katerih očalih oz. podjetju govoriš?

Nevem točno, bil je nek študent ki naj bi prodajal lesena očala na štajerskem koncu, nekdo ki je inšpektor mi je povedal, da je dobil prijavo in so ga raziskali, dobival je pošiljke očal iz Kitajske in jih rebrandal in naprej prodajal kot legit zadevo, mislim da je mel samo nek SP.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

issak ::

Dr_M je izjavil:

issak je izjavil:

šajtrga je izjavil:

še huje kot pa LDCooling
izdelava enega ohišja pri nas pride vsaj 200€ cene pa lahko sami vidite kakšne ima


Huh, tole je bilo pa na linustechtips, nisem vedel da je firma iz Grosuplja :D
Ohišja sama so grda da je kej, edino "uporabno" je tisti phase change, cena je pa ulala. Nič posebnega niso, le zelo velika (za vodno hlajenje al kaj), kar pa dobiš tudi za 100€ ali pa še manj. Za vodno hlajenje pa itak ne rabiš spet toliko prostora, lahko ga spraviš v bitfenix prodigy.



Se pravi, kritiziras nekaj, za kar niti ne ves za kaj se uporablja, pa komaj sploh ves kaj je.
Bravo.


Ohišje je, se lahko uporablja za kaj drugega kot za ohišje? Tista ki imajo phase change vgrajen, super, ampak nekatera so pa samo pleh za 400€. Kaj je tu posebnega?
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

IL_DIAVOLO ::

Poba se zna trzit.

Tarzan ::

Če kaj proda, se zna tržit, dejstvo pa je, da prodaja kitajsko noname low value zadevo po ostudno visoki ceni, navaja neresnice in kot strokovnjak in inovator potvori (dvomim, da je lahko dovolj neumen, da bi nevedno rekel, da je v miši 24GHz procesor) specifikacije tako, da je kupec zaveden. Ne samo zaveden, ampak kar konkretno nategnjen.

Če bi se znal tržit, bi mu rekel bravo, tako pa rečem lahko le, da je zrel za tržno inšpekcijo. Če že ne zaradi nesramne cene pa zaradi namernega zavajanja in neresničnih navedb pri specifikacijah.

broken/link ::

faili samo na spletni strani (pa nisem vseh poiskal, samo na hitro preletel):
* ADNS 3090 @ 1800 - 3500 cpi ... glede na dokumentacijo http://media.digikey.com/pdf/Data%20She... ni 1800 - 3500, ampak je 1800 / 3500.
* 4.2G Wireless connection ... googlal sem in googlal in nikjer našel, da bi katerikoli računalniški gadget delal na 4.2GHz. na 2.4 skoraj vse, na 4.2 pa nič.
* 24GHz CPU ... a to dobiš cel rack zraven v miški ali ... 24 GIGAherčni CPU. carsko. niti na desktop kompih videno. impressive.

Jst ::

Kaj ste se zapičili v ta 24 GHz, ko je pa vse drugo bolj sumljivo.

24GHz procesor se da komot narediti. Vhod je en bit, naredi 24000000000 bit flipov in imaš 24GHz procesor. :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

darkolord ::

24000000000 bit flipov
V eni sekundi, jasno

freesty ::

Ce specifikacije za tole misko, ki stane 25€ stimajo, niti ni tak slab nakup. Avago ADNS 3090 velja za enega izmed najboljsih senzorjev v miskah.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

bagerist ::

ah ne vem kaj se jokate, pac clovek trguje, pri trgovini je pa itak vazno, da cim ceneje kupis in cim drazje prodas

Ciklamen ::

Ne gre toliko za trgovanje, gre za zavajanje kupca :)
- End of the Post ->

bagerist ::

Ciklamen je izjavil:

Ne gre toliko za trgovanje, gre za zavajanje kupca :)

saj vse reklame lažejo? zakaje dale z miško lopov, recimo pralni praški, ki kao operejo vse madeže, so pa ok?

Robi :P ::

korenje3 ::

carsko, kot sem rekel čista kopija kitajske miške ^^
po moje mu še kitajci delajo custom print na miško za isto ceno.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Napajalc ::

Če jih 10 000 proda po svetu in v Sloveniji zabije ta miljonček bo čist ok.
011011100111010101100010

gembleru ::

Dobra ideja, amaterska izvedba

RockyS ::

69charger je izjavil:

RockyS je izjavil:

69charger je izjavil:

Isto sranje kot pa tiste "handmade" lesena očala, ki naj bi jih delal nek slovenec... dokler niso prišli inšpektorji in ugotovili, da so uvožena iz Kitajske.


O katerih očalih oz. podjetju govoriš?

Nevem točno, bil je nek študent ki naj bi prodajal lesena očala na štajerskem koncu, nekdo ki je inšpektor mi je povedal, da je dobil prijavo in so ga raziskali, dobival je pošiljke očal iz Kitajske in jih rebrandal in naprej prodajal kot legit zadevo, mislim da je mel samo nek SP.


No zato sem vprašal, ker sem mislil da je govora o woodstockih za katere pa ni podatka o goljufiji.

Thuban ::

no, vseeno pač obstaja majhna možnost da je dejansko svojo elektroniko dal notri. Čeprav, če bi jaz to storil bi se želel pohvaliti s specifikacijami in morda s kakšnim primerjalnim testom.
ne bi napisal samo ultra giga d best gaming mouse ever......z navadnim industrijskim senzorjem (whatever naj bi to pomenilo).
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

korenje3 ::

tam na slovenskih novicah se je hvalil da je sam dizajniral miško in da so jo kitajcki kopirali ^^
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Okapi ::

Machete je izjavil:

Tale Mandić pa ni od muh elektrotehnik in vizionar. Na miš za $10 naprintaš nek svoj logo, narediš škatlo in čip stran in že jo prodajaš za 110€. More bit nekaj hudega sploh, če imaš CORP v imenu firme in sliko ugledne poslovne stavbe na Dunajski na strani. Prepakira jih verjetno pa pri mami v garaži.
Nič ne treba prepakirati, vse ti po naročilu naredijo Kinezi. Kickstarter je poln takšnih "projektov".

Er333 ::

korenje3 je izjavil:

tam na slovenskih novicah se je hvalil da je sam dizajniral miško in da so jo kitajcki kopirali ^^

Maš scan ali sliko? Bi lepo dopolnila temo.

issak ::

Er333 je izjavil:

korenje3 je izjavil:

tam na slovenskih novicah se je hvalil da je sam dizajniral miško in da so jo kitajcki kopirali ^^

Maš scan ali sliko? Bi lepo dopolnila temo.


http://www.racunalniske-novice.com/novi...

Beri komentarje DenisM - on je designer in mastermind za to vrhunsko miško ki odpravlja VSE težave ki jih imajo ostale gamerske miške
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Er333 ::

issak je izjavil:

Er333 je izjavil:

korenje3 je izjavil:

tam na slovenskih novicah se je hvalil da je sam dizajniral miško in da so jo kitajcki kopirali ^^

Maš scan ali sliko? Bi lepo dopolnila temo.


http://www.racunalniske-novice.com/novi...

Beri komentarje DenisM - on je designer in mastermind za to vrhunsko miško ki odpravlja VSE težave ki jih imajo ostale gamerske miške

S tem linkom sem začel temo. Korenje govori o slovenskih novicah, verjetno se je zmotil..

korenje3 ::

ooops :)
rač. novice
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

yayo ::

Okapi je izjavil:

Machete je izjavil:

Tale Mandić pa ni od muh elektrotehnik in vizionar. Na miš za $10 naprintaš nek svoj logo, narediš škatlo in čip stran in že jo prodajaš za 110€. More bit nekaj hudega sploh, če imaš CORP v imenu firme in sliko ugledne poslovne stavbe na Dunajski na strani. Prepakira jih verjetno pa pri mami v garaži.
Nič ne treba prepakirati, vse ti po naročilu naredijo Kinezi. Kickstarter je poln takšnih "projektov".


In potem še mimo tvojega Kiks-starterja ponujajo masovno izdelavo predmeta potencialnim naročnikom na Alibabi. Se je zgodilo s tistim "hipsterskim" rogom za pitje kafeta, se spomnem. Na Kickstarterju omejena oštevilčena serija, na Alibabi iste fotke, pa še izdelajo jih koliko pač hočeš.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera miška? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32065503 (4203) yayo
»

Iščem gaming tipkovnico in gaming miško!

Oddelek: Kaj kupiti
3112745 (11982) Beta2
»

Miška Gamer!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
536562 (5266) Drmr
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38294875 (51771) Kr_Edn

Več podobnih tem