» »

Kvalitetne moške kratke majice

Kvalitetne moške kratke majice

Runnagain ::

Zanima me, kje bi dobil kakšne kvalitetne moške kratke majice? Vse kar trenutno kupim, je ali slabega materiala (se hitro raztegne), prekratko (sem suhe in visoke postave), in netelirano (visi okrog in okrog).

Če povzamem, bi rad našel majice, ki ustrezajo spodnjim kriterijem::
- kvalitetno blago
- po možnosti kvaliteten potisk (če ga majica ima)
- vsaj rahlo telirane
- dovolj dolge in ne poleg tega še široke

Lp, Runnagain!!

koyotee ::

Pejt v sportsdirect, polno različnih proizvajalcev in materialov.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

delfinus ::

Poglej Bilabong, Quicksilver, Volcom, Oakley, O'Neill, Hurley, Rip Curl. Odlicni materiali, design, odlicna kakovost, a ni poceni.
p.s. pazit je treba, da se ne kupuje ponaredkov, ker je lahko pravo nasprotje udobja in kvalitete.

lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

Machete ::

Z ebaya je tud to poceni. Če v obsešnu ali bluetomato kupiš pa je krat 3 :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Runnagain ::

Machete je izjavil:

Z ebaya je tud to poceni. Če v obsešnu ali bluetomato kupiš pa je krat 3 :)


Mogoče kakšen link do preverjene ebay štacune?

Heisenberg ::

Z majicami je res hudič. Sam sem dolgo dolgo iskal kaj primernega. Isto imam probleme da je večina majic narejenih za povprečne oz. mislijo da imamo vsi moški trebuh.

Sam sem zelo širok v ramenih, ozek v pasu in seveda velik. Potem ramena poberejo veliko in so mi vse majice prekratke. Problem imam tudi z rokami, ker moram majice utegniti da spravim roke skozi luknjice.



No bistvo....do sedaj mi najbolje ustrezajo majice Hollister. So super materiali in niso preveč nabite cene. Pa še fajn se prilegajo in ne visijo na tebi kot kak šotor.

Včasih grem v avstrijo in kupim - vsaj prvič je fajn da probaš, da dobiš številke. Potem sem pa naročal preko spleta http://eu.hollisterco.com/shop/eu.

Če malce pobrskaš po netu najdeš razne kupone, sam vedno kaj najdem in imam brezplačno poštnino.
Če ti pa kaj ne ustreza je pa v paketu, ki ga dobiš že priložena nalepka, pokličeš dostavno službo in odpeljejo nazaj - na NJIHOVE stroške! Denar ti nakažejo nazaj v roku 1 tedna! Moram pohvaliti!


p.s. pozabil sem dodati da uporabljam aplikacijo "HONEY", ki je dodatek za Chrome in mi sam najde in vnese vse popuste avtomatsko!

Zgodovina sprememb…

Runnagain ::

Heisenberg je izjavil:



Včasih grem v avstrijo in kupim - vsaj prvič je fajn da probaš, da dobiš številke. Potem sem pa naročal preko spleta http://eu.hollisterco.com/shop/eu.



Tale link, ki si ga podal, je napačen, . se ti je prikradla namesto /:
http://eu.hollisterco.com/shop/eu/

Sem pogledal modele, pa po slikah nimam občutka, da bi bile majice vsaj rahlo telirane. No mogoče se na slikah ne vidi, ti verjamem, da ne visijo ;). Kje v avstriji pa je dotična štacuna? Mogoče v Celovcu?

Heisenberg ::

Runnagain je izjavil:

Heisenberg je izjavil:



Včasih grem v avstrijo in kupim - vsaj prvič je fajn da probaš, da dobiš številke. Potem sem pa naročal preko spleta http://eu.hollisterco.com/shop/eu.



Tale link, ki si ga podal, je napačen, . se ti je prikradla namesto /:
http://eu.hollisterco.com/shop/eu/

Sem pogledal modele, pa po slikah nimam občutka, da bi bile majice vsaj rahlo telirane. No mogoče se na slikah ne vidi, ti verjamem, da ne visijo ;). Kje v avstriji pa je dotična štacuna? Mogoče v Celovcu?



Materiali so povsem drugačni kot si vajen pri naših cunjicah...se prilega telesu!

trgovine so tukaj v Avstriji

Shopping City Sud
Scs Strasse
Vosendorf, AT 02334
01698 1180
SEE STORE HOURS
0 km
2
Atrio
Karntner Strasse 34
Villach, AT 09500
04242 351 93
SEE STORE HOURS
0 km
3
Donauzentrum
Wagramer Strasse 94
Vienna, AT 1220
01 2021596
SEE STORE HOURS
0 km
4
Europark
Europastrasse 3
Salzburg, AT 5020
0662 435359
SEE STORE HOURS
0 km
5
Plus City
Leonardo Da Vinci Place
Linz, AT A-4061
0722 962 799
SEE STORE HOURS
0 km
6
Murpark
Ostbahnstrasse 3
Graz, AT 8041
0316 424182
SEE STORE HOURS

Heisenberg je izjavil:

Runnagain je izjavil:

Heisenberg je izjavil:



Včasih grem v avstrijo in kupim - vsaj prvič je fajn da probaš, da dobiš številke. Potem sem pa naročal preko spleta http://eu.hollisterco.com/shop/eu.



Tale link, ki si ga podal, je napačen, . se ti je prikradla namesto /:
http://eu.hollisterco.com/shop/eu/

Sem pogledal modele, pa po slikah nimam občutka, da bi bile majice vsaj rahlo telirane. No mogoče se na slikah ne vidi, ti verjamem, da ne visijo ;). Kje v avstriji pa je dotična štacuna? Mogoče v Celovcu?



Materiali so povsem drugačni kot si vajen pri naših cunjicah...se prilega telesu!
Teli modeli na slikah zgledajo kot da imajo kako številko prevelike. Pač vzameš manjšo cifro, je pa tako da kljub temu ostanejo dolge, kar je velik +

trgovine so tukaj v Avstriji

Shopping City Sud
Scs Strasse
Vosendorf, AT 02334
01698 1180
SEE STORE HOURS
0 km
2
Atrio
Karntner Strasse 34
Villach, AT 09500
04242 351 93
SEE STORE HOURS
0 km
3
Donauzentrum
Wagramer Strasse 94
Vienna, AT 1220
01 2021596
SEE STORE HOURS
0 km
4
Europark
Europastrasse 3
Salzburg, AT 5020
0662 435359
SEE STORE HOURS
0 km
5
Plus City
Leonardo Da Vinci Place
Linz, AT A-4061
0722 962 799
SEE STORE HOURS
0 km
6
Murpark
Ostbahnstrasse 3
Graz, AT 8041
0316 424182
SEE STORE HOURS

Zgodovina sprememb…

htertz ::

Brunoti majice vsaj zame zakon. Drugače pa euroton 190g bombaž.

borisk ::

brunoti je kr ok, sam sem do pred kratkim kupoval OXBOW (solidni kroji, 100% organski bombaž, zgleda v redu tudi ko jo 2x opereš), ampak jih v sportdirektu kjer so jih edini imeli ne prodajajo več. Ostale v sportdirekt so bolj kot ne pofl roba. Trenutno svojo drugo najboljšo znamko že iščem.

Runnagain ::

Še kakšen link do preverjene spletne trgovine?

koyotee ::

Soulcal je ok v sportsdirectu
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

gruntfürmich ::

hugo boss, polo ralph lauren, cipriani, morda tudi lacoste?...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

zrataj4201 ::

"Materiali so povsem drugačni kot si vajen pri naših cunjicah...se prilega telesu!
Teli modeli na slikah zgledajo kot da imajo kako številko prevelike. Pač vzameš manjšo cifro, je pa tako da kljub temu ostanejo dolge, kar je velik +
"

Materijali so vglavnem mešanica bombaža in polyestra. S takim materijalom se jaz sploh ne bi hvalil, še zlasti za takšno ceno.Verjamem, da je izdelava odlična, a 60% bombaža je slaba tolažba. Morda pogledaš pri HABECO -MB ali LJ.Tam boš dobil veliko boljše za ta denar.Vsekakor pa najprej preveri številke, ker so modeli in s tem številke različne.Jaz sem z njihovo ponudbo zadovoljen, čeprav me je lastnica(?) (res samo enkrat) dobro nategnila pri akciji, tako da bilo od te akcije skoraj nič. Sem pa kakšnih 6-7 krat prej bil zadovoljen.

Zgodovina sprememb…

Runnagain ::

Pod HABECO sem našel samo podjetje, ki ima promocijska darila oz. ima spletno stran majice.si...je to to?

Še vedno iščem kakšno preverjeno spletno ebay ali amazon štacuno...any1?

korenje3 ::

kvalitetna majica je tista, pri katerih tkanina ni elastična. to narediš tako da poskusiš raztegnit tkanino na razdalji 5cm. naj omenim še da te majice spadajo v najcenejši rang čeprav so kvalitetne.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

zrataj4201 ::

Runnagain je izjavil:

Pod HABECO sem našel samo podjetje, ki ima promocijska darila oz. ima spletno stran majice.si...je to to?

Še vedno iščem kakšno preverjeno spletno ebay ali amazon štacuno...any1?



Da, to je to. Cene so nižje, ker od njih kupujejo trgovine,tiskarji....skratka prodaja tudi na veliko.
Lahko kupiš popolnoma nepotiskan tekstil ali pa z tiskom.Po tvoji želji.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po nakupih v bosno

Oddelek: Loža
4622931 (21073) shotalick
»

Poštno ležeče - Spielfeld (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8434175 (17295) AgiZ
»

športna znamka na majici

Oddelek: Loža
445655 (4252) mancini

Več podobnih tem