» »

Pametni telefon za okoli 200 EUR

Pametni telefon za okoli 200 EUR

kumer ::

Dober dan

Kateri pametni android telefon priporočate v tem rangu (cca 200 eur).
Se dobi kaj pametnega?

V mislih imam bolj poznane znamke kot so samsung, sony, htc, lg, motorola, huawei, zte ipd.
Glede kitajcev pa ne vem, morda xiaoami, meizu ipd, samo problem so potem nadgradnje, močno predelan android, garancija...

Hvala za odgovore

LP
  • spremenil: Mavrik ()

Gogo ::

Motorola Moto G LTE 2.gen.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

Miha 333 ::

Jaz osebno bi, ker ne maram v žepu prenašati "televizije", vzel Samsung Galaxy S4 mini. Iz nemčije ga dobiš s poštnino za 190 €. Ampak nekaterim je to premajhen telefon.

rook912 ::

Moto G

Jobs191 ::

Moto G 3rd Gen

menjalnik ::

Lg G3s

avani ::

Ja, absolutno moto g. Krasen Telefon za svoj denar. Sam imam g1 in sem zelo zadovoljen. G2 ima dodano anteno lte, g3 pa je še malce večji.

kumer ::

Hvala za odgovore.

Moto g 3 gen je najcenejši 230 eur + poštnina, torej že kar precej preko 200 eur, razen če se ga dobi kje ceneje? Pa še samo 8gb ima...

Moto g 2 gen - kaj pa vem, eno leto star telefon, ne vem če je to ravno pameten nakup...

Bom pogledal s4 mini in lg g3s, mi nista poznana

Hvala

LP

red_baron ::

Xiaomi redmi 3g ali 4g. Imam ga sam že leto dni in je enkraten..

jinzo ::

Zdaj odvisno kaj iščeš, xiaomi redmi zna bit top price/performance ampak ni "navaden" android in verjetno nikoli nebo posodobljen na 5.1 ali 6.0 - Verjetno ena izmed top izbir če želiš telefon preprosto uporabljat in ti je za ostalo malo mar.
Po drugi strani pa z Moto G dobiš "navaden" android in veliko verjetnost hitrih posodobitev na najnovejše različice Androida. Ampak recimo za tak denar dobiš tud rabljen Nexus 5, ki sicer je rabljen in daleč od tega da bi bil nov telefon, ima pa izjemno podporo, hitre posodobitve in je tud preverjena kvaliteta :D

kumer ::

na amazon.fr se dobi moto g 3 gen 16/2 za:

Articles : EUR 233,83
Livraison : EUR 8,27
Montant total : EUR 242,10

za isto ceno se na amazon.de dobi 8/1

torej precej bolj ugodno, res čudno

LP

IL_DIAVOLO ::

Ne skrtari in daj teh 200-250 evrov. Boljsega ne bos dobil v tem rangu.

NooB ::

iPhone 5
LP, JAZ

klinker ::

NooB je izjavil:

iPhone 5


Ce ga dobi za ta denar, vsekakor naj izbira.

Ales ::

Rabljen iPhone 5 brez praske pride na eBay.de cca. 210-220 plus poštnina, oguljeni razbitki pa še malo manj. Jaz ne bi kupoval tega. Če se že gleda rabljeno, potem raje kak LG G2 ali kaj podobnega.

D3m0r4l1z3d ::

najboljše rabljen bivši flagship, LG G2 je sicer že predprejšnji, ampak snapdragon 800 je še veno super zadeva, kakšen rabljen Note 3 tudi, ampak bo nad tvojim budgetom
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

DolLoad ::

Ales je izjavil:

Rabljen iPhone 5 brez praske pride na eBay.de cca. 210-220 plus poštnina, oguljeni razbitki pa še malo manj. Jaz ne bi kupoval tega. Če se že gleda rabljeno, potem raje kak LG G2 ali kaj podobnega.

+ 1

Ravno kupil rabljen LG G2 ker je moj telefon na servisu in moram reči, da je več kot spodoben telefon.

kumer ::

DolLoad ::

Xiaomi Redmi Note 2 je tudi nekje v tvojem rangu

GsmArena
200E Honorbuy (EU ni carine)

kumer ::

malo prevelik ekran, ne vem pa kako je s tem meui v7 vmesnikom
je kdo že imel priložnos sprobat meui?
LP

Goody ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goody ()

jinzo ::

miui je drugač verjetno en boljših skinov/android spinov, tak na sploh - v globalnem smislu. Zadeva zgleda izredno dobro in tudi ponavadi deluje dobro.

klinker ::

jinzo je izjavil:

miui je drugač verjetno en boljših skinov/android spinov, tak na sploh - v globalnem smislu. Zadeva zgleda izredno dobro in tudi ponavadi deluje dobro.


Ni dzabe iOS style.
Deluje pa se najslabse od vseh skinov, vsaj do sedaj je blo tako, je pa precej stabilna zadeva, to pa.

Stipex ::

klinker je izjavil:

jinzo je izjavil:

miui je drugač verjetno en boljših skinov/android spinov, tak na sploh - v globalnem smislu. Zadeva zgleda izredno dobro in tudi ponavadi deluje dobro.


Ni dzabe iOS style.
Deluje pa se najslabse od vseh skinov, vsaj do sedaj je blo tako, je pa precej stabilna zadeva, to pa.


Js ko sem dal MIUI rom na svojega starega SGSII ga je čist "ubilo" in požrlo skoraj ves ram. Touchwiz je bil prav lightweight napram MIUI =)

kumer ::

Goody je izjavil:

https://europe.oppostyle.com/r5s-grey/

Cena samo do 27.8.


tale opo pa je zelo zanimiva (všečna) zadeva

kakšna je primerjava za moto g 3 gen?
ima boljše drobovje? kolikor sem uspel ugotovit ima več rama, več spomina, boljši procesor, malo večji ekran in pa slabšo baterijo..., torej v bistvu je samo baterija šibka točka, se motim?

kako pa je kaj z nadgradnjami pri oppo telefonih, pridejo hitro nove verzije androida oz ali je enako kot pri poceni kitajcih kjer novih verzij ni oz zeloo zamujajo

če prav razumem je to eu nakup, torej brez carine in poštnine tudi ni, torej končna cena 199 eur

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kumer ()

jinzo ::

No nevem, jaz sem ocenjeval delovanje miuija predvsem na xiaomi telefonih... Je pa res da je zaj že lep cajt od kar sem zadevo kje konkretneje uporabljal :)

kumer ::

mislim, da je največji problem tega oppa baterija (zaradi tankega ohišja) in pa vmesnik
če bi dali gor pure android in malo večjo baterjo bi ga takoj nabavil za to ceno...

LP

gpanta ::

Kaj pa tale:

honor 4x

gregor ::

samo 1280x720 ekran
kirin ? procesor
android 4.4
...

za 200 eur bolj bogo, bolje malo več dati za moto g

LP

pixelzgaming ::

LG Spirit zgleda kot dober contender Moto G (second gen)
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

SloSlayer ::

Kaj pravite? Moto G iz amazon.fr je najboljše, kar se dobi za ta denar?

Joze_K ::

moto G-ji /2-ka, 3-ka/ a imajo SLO?

polde66 ::

Slo laho uvoziš
polde


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moto G (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
651158679 (49225) c00L3r
»

Motorola Moto G 2015 - 3. gen. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9822512 (11252) jacksy
»

Moto x play/style

Oddelek: Mobilne tehnologije
174173 (1829) avani
»

Kateri telefon za žensko cena telefona do 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10235937 (32695) Ghost7
»

Kateri telefon mi priporočate do 150€? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10222776 (18580) hojnikb

Več podobnih tem