» »

Anketa na temo zasebnosti

Anketa na temo zasebnosti

pa3k ::

Pozdravljeni,

pišem magistrsko nalogo na temo nadzora posameznikov na internetu s strani obveščevalnih agencij in me zanima ozaveščenost posameznikov na to temo ter kakšno je njihovo mnenje o zasebnosti. Bil bi zelo hvaležen, če bi si vzeli 2 minutki vašega časa in rešili mojo anketo: https://www.1ka.si/a/71481
Če bodo koga zanimali rezultati me lahko kontaktira preko ZS ali komentira spodaj.

Hvala :)

sandmat ::

Ali lahko napišeš osnovne podatke v glavo ankete? Kdo jo dela, v okviru katerega projekta, na katerem inštitutu in kje bo analiza raziskave objavljena?

pa3k ::

Dodano ;)

mtosev ::

sn rešil
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

pa3k ::

@mtosev Super hvala :)

m0LN4r ::

Rešil, pogrešam vprašanja tipa ali menite, da uporabniki uporabljajo internet in kaj tam objavljajo, pišejo, brskajo na lastno odgovornost.... Nekaj v tem stilu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

cegu ::

Rezultate kar objavi tukaj v temo.

pa3k ::

@m0LN4r kakšno tako vprašanje res ne bi bilo slabo, ampak sedaj ne morem več dodajat k anketi. :/

cegu ::

pa3k je izjavil:

@m0LN4r kakšno tako vprašanje res ne bi bilo slabo, ampak sedaj ne morem več dodajat k anketi. :/



Zapiši to v zaključek magistrske. (Sem želel postaviti dodatna vprašanja, ampak je bila anketa že sestavljena in objavljena na internetu). :D
Sedajšnja vprašanja so mislim da preveč splošna za kakršen koli koristen feedback. Odgovore na tole dobiš v eni uri, če greš na Prešernov trg in ljudi vprašaš osebno. Malo premalo za magistrsko.

Če imaš do sedaj manj kot 30 odgovorov, se ti splača popravit.

pa3k ::

@cegu haha :D so splošna ja, pa anketa je tudi kratka, ker sem želel dobiti čimvečji feedback.. je pa res da kvaliteta s tem trpi.. Že tako jo reši manj kot polovica tistih, ki nanjo kliknejo.. Moram pa pohvaliti aktivnost slo-tech članov, ker sm dobil že čez 70 odgovorov, pa je anketa komaj dva dni gor :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa za magistrsko nalogo

Oddelek: Šola
91347 (1106) Unknown_001
»

Kratka anketa (5 min)

Oddelek: Šola
183518 (2678) Machete
»

Anketa: Nasilje nad moškimi

Oddelek: Šola
51226 (907) lebdim
»

Anketa

Oddelek: Šola
6887 (754) žana
»

Prenova spletnega mesta Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Obvestila
10411412 (8620) poweroff

Več podobnih tem