» »

Naval beguncev - Izredno stanje v Makedoniji

Naval beguncev - Izredno stanje v Makedoniji

Zagor_tenay ::

http://www.24ur.com/novice/svet/makedon...

Mala Makedonija ima očitno več poguma kot cela EU.

Napovedujem, da se bo na jesen, ko bo Madžarska izgradila varnostno ograjo na meji s Srbijo, val migrantov preko Hrvaške preusmeril v Slovenijo.

Kaj dela naša vlada? Na dopustu si zatiska oči.

ziga1990 ::

Se strinjam da bi tudi mi rabili ograjo
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

ToniT ::

Napovedujem, da se bo na jesen, ko bo Madžarska izgradila varnostno ograjo na meji s Srbijo, val migrantov preko Hrvaške preusmeril v Slovenijo.


A si ti malo šprical zempljepis v šoli?

ziga1990 ::

Samo po moje bi bila Slovenija v najslabšem primeru tranzistna države, ker smo nezanimivi za njih, ker on hočejo v Nemčijo,Francijo in Anglijo in ne v Slovenijo
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Vajenc ::

Mi smo tudi za begunce tranzitna država, oni pa za nas tranzitni gostje. Če vas je kaj v hlačah jim vmes lahko kakšno spalko, bundo in vodo podarite.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

imagodei ::

ziga1990 je izjavil:

Se strinjam da bi tudi mi rabili ograjo

Ker?

Ti bojo neuki tujci, ki ne znajo Slovensko, odžirali službe?
- Hoc est qui sumus -

Vanich ::

ziga1990 je izjavil:

Samo po moje bi bila Slovenija v najslabšem primeru tranzistna države, ker smo nezanimivi za njih, ker on hočejo v Nemčijo,Francijo in Anglijo in ne v Slovenijo


Tudi ne razumem te kvote beguncev, ki jih bo EU predpisala posameznim članicam; kako nam sploh lahko določijo neko poljubno število beguncev v oskrbo - če oni sploh nočejo ostati pri nam? Kdo jih bo zadržal, da že čez 1/2 ure po "nastanitvi" ne bodo spizdili iz Slovenije?

Miha 333 ::

Beguncem (ki so to v resnici) je treba pomagati. Ni pa prav, da se na to karto šlepa pol Bližnjega vzhoda in Afrike v Evropo.

Ko je ravno govora o kvotah. Poljski so jih glede na njeno velikost in št. prebivalcev dodelili razmeroma veliko število, pa so se uprli, da na Poljsko pa že ne grejo.

Zanimivo vprašanje je, zakaj ti begunci ne ostanejo v zanje varnih (v primerjavi s tistimi, od koder prihajajo) državah kot so Turčija, Grčija, Bolgarija, Makedonija, Italija, celo Francija jim ni dovolj dobra.

Tale video razkriva miselnost nekaterih migrantov, ki, zanimivo, sploh niso revni in se celo pohvalijo, da imajo precej denarja:

Nissan_GTR ::

Groza me je, ko samo pomislim, da bo jeseni na našo južno mejo vsak dan pritiskalo na tisoče ilegalnih migrantov, Cerar si bo pa vzel čas, da zadevo podrobno preuči.

Vanich ::

MasterTade ::

Tako - Svoje necivilizirane navade širijo povsod kamor stopijo..Tisto kar vidite po tv, prihaja sem
Mors omnia aequat

Dr_M ::

Sirite politicno nekorektnost.
Za vase dobro, vas vsi "levoroki" naprosamo, da se odpoveste svojim dobrinam in jih podarite benguncem. Izselite se iz vasih domov, da se bodo lahko ubogi vselili v njih.
Hvala.

/sarcasm off.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Vanich ::

Nočejo oni niti naših dobrin, niti naših domov, niti naše države. Hočejo pa v Anglijo in Nemčijo, to pa. In tja naj tudi gredo, kar je tudi prav.
Predvsem Velika Britanija je, poleg USA, v veliki meri odgovorna za njihovo situacijo. Chickens came home to roost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

chucki ::

Slovenske meje se bodo izogibali, ker je šengenska, vsaj moje mnenje...
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Nissan_GTR ::

Slovenske meje se bodo izogibali, ker je šengenska, vsaj moje mnenje...


napaka, oni hočejo ravno na šengensko mejo, zato so sedaj preko srbije navalili na mađarsko in ne na hrvaško. Ko pa madžarska dokončno zapre mejo z bodečo žico se bo pa val migrantov obrnil na drugo najbližjo šengensko mejo in to smo mi. Upajmo lahko samo, da bo Hrvaška na meji s Srbijo reagirala odločno z vojsko in bodečo žico in tako tudi nam naredila uslugo, ker naša vlada sem prepričan, da ne bo naredila nič.

vostok_1 ::

Politična korektnost gor ali dol. V Delu mislim, da je pisalo, da je na grške meje letos (al v enem letu) prišlo 160k migrantov. To je skoraj eno mesto kot ljubljana. Šure proti 300m prebivalcem evrope to ni tako dosti, ampak zaradi neobstoječe integracijske politike se ponavadi tej ljudje vedno spravijo skupaj. Poleg tega, prihajajo iz krajev kjer vlada bistveno različna kultura, ne ravno najboljša. Napram recimo azijcem (kitajcem), so bistveno večji problem za integrirat oz. sobivat.

V nemčiji so kamenjali nekoga, ker je iz korana iztrgal nekaj strani. To je kaliber ljudi, ki prihajajo. Sicer sem liberalen in anti nacionalist, ampak zdrava pamet mora prevladati.
Če prav pomnem se je jype ponujal, da jih nastani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

radiokills ::

V nemčiji so kamenjali nekoga, ker je iz korana iztrgal nekaj strani. To je kaliber ljudi, ki prihajajo.


A res? Kako veš?

Dr_M ::

Sicer sem liberalen in anti nacionalist, ampak zdrava pamet mora prevladati.


Ce ti prevlada vsaj malo zdrave pameti, potem si tudi nekaj nacionalista.
Zdrava pamet in anti nacionalist ne gresta v isti stavek.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

vostok_1 ::

@radiokills
Na radiju (lol). Čak da izbrskam novico.

Dr_M je izjavil:

Sicer sem liberalen in anti nacionalist, ampak zdrava pamet mora prevladati.


Ce ti prevlada vsaj malo zdrave pameti, potem si tudi nekaj nacionalista.
Zdrava pamet in anti nacionalist ne gresta v isti stavek.


Komot gresta.
Jebe se mi za nacionalne meje. Ne bi pa za sosede želel imeti fundamentalistične klerike or something.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

konspirator ::

--

Ziga Dolhar ::

Zborovat greste lahko na kak drug forum.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Vrhovno sodišče: v Sloveniji begunci ne morejo dobiti mednarodne zaščite

Oddelek: Problemi človeštva
445045 (852) Velki

Volitve po Evropi (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Problemi človeštva
684127978 (98744) Truga

"Madžari fašisti, drugi nacionalisti" (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9014840 (14004) blindb

Več podobnih tem