» »

Android - shranjevanje kontaktov v google accout

Android - shranjevanje kontaktov v google accout

AnotherMe ::

Zanima me, kako lahko določim, da bi mi kontaktve VEDNO shranjevalo samo v en google account (na telefonu jih imam več)?
(htc one m7 z 5.0.2)

klinker ::

Sinhroniziras kontakte samo za dolocen racun, na ostalih pa izklopis sinhronizacijo kontaktov.
System settings->accounts->google->ter "klikni" na mail v katerem hoces spremenit sinhronizacijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

AnotherMe ::

to je seveda mogoče, ampak vseeno bi rad imel dostop do kontaktov na ostalih računih - shranjeval pa bi rad samo na enega.

klinker ::

Ja kako bos pa imel dostop, ce nimas sinhronizirano, oz. jih nima iz kje "prebrat"? 8-O
Not logic, se ti ne zdi?

AnotherMe ::

Ja sej js hocem imet sinhronizirane vse accounte - ampak shranjeval bo rad nove kontakte samo na en google racun... Ker kolikor sedaj razumem, mi shrani na prvega po abecedi... Razen, ce pri vsakem shranjevanju telefonske prej posebej izberem - kar pa je zamudno, pa vecinoma pozabim...

Dosan ::

Meni po defaultu shranjuje na mojega glavnega, ki ni prvi po abecedi.

AnotherMe ::

kako pa določiš, kateri je glavni? tisti s katerim se prvič prijaviš predvidevam?

klinker ::

Aha, sedaj razumem kaj hoces.
Samo ko hoces shranit nov kontakt, te ne vprasa vedno v kateri account ga bos shranil?
Mene namrec vedno vprasa, ker imam tudi vec racunov.
Meni gre sicer to na organ, glede na to da imam sinhronizirane kontakte samo za en account, tako da bi lahko vedu da bom vedno v tega shranu.

AnotherMe ::

nič ne vpraša... se mi pa zdi, da je vcasih vprasal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Onedrive meče datoteke v koš..

Oddelek: Programska oprema
223067 (2195) hdx
»

Razbit telefon, kako do kontaktov na google serverju

Oddelek: Mobilne tehnologije
212245 (1592) Zmajc
»

Podvojeni stiki ?!

Oddelek: Mobilne tehnologije
71257 (1099) Invictus
»

Pametni vs klasični telefoni (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6214129 (11848) Jerry000
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011550 (6819) BladE_

Več podobnih tem