» »

Westworld (Tv serija 2016- )

Westworld (Tv serija 2016- )

««
14 / 21
»»

oo7 ::

Nikec3 je izjavil:

Saj je MIB ne bi ustrelil ampak je mislil, da je segla po pištoli.

To ni res. Ustrelil jo je, ker je bil prepričan, da je host.


On je bil prepričan, da je njegova hčerka host že od konca 4 epizode. Zakaj pa so potem tako pokazali kje ima spravljeno njegovo pištolo. MIB je reagiral takoj, ko je šla z roko tja kamor mu je pokazala, da ima spralvjeno njegovo pištolo.

FTad ::

Malajlo je izjavil:

Ford je dal kartico MIB, Grace pa je šatuljo prej stran vrgla. Jo je šla v smeti iskat. Grace je host.


hmm, ja pa je Grace prej tole skatlico odprla, preden jo je stran vrgla?

Pa tisti varnostniki, ki so prisli do extraction pointa so pregledali s tistim dalinjcem oba, ce sta hosta ali ne, torej bi sklepal, da ce je bila Grace host, bi ze drugace reagirali. Po drugi strani pa smo videli avtenticnost prave osebe le od MiB.

Total confusion :P

VaeVictis ::

FTad je izjavil:

Malajlo je izjavil:

Ford je dal kartico MIB, Grace pa je šatuljo prej stran vrgla. Jo je šla v smeti iskat. Grace je host.


hmm, ja pa je Grace prej tole skatlico odprla, preden jo je stran vrgla?

Pa tisti varnostniki, ki so prisli do extraction pointa so pregledali s tistim dalinjcem oba, ce sta hosta ali ne, torej bi sklepal, da ce je bila Grace host, bi ze drugace reagirali. Po drugi strani pa smo videli avtenticnost prave osebe le od MiB.

Total confusion :P


Scanner pokaže samo, če imaš C4 (eksploziv) v glavi ali ne.

Načeloma ima večina hostov eksploziv v glavi, ni pa 100% nujno, Maeve recimo ga verjetno nima, drugače niti teoretično ne bi mogla zapustiti parka, Forda pa je omenil, da bi ga lahko...

Scanner ne pokaže, če si host ali ne!

Grace je dobila škatlico - music box za rojstni dan že veliko prej, ko je bila mlajša, sam jo je vrgla stran in jo je njena mama pobrala iz smeti oz. nekako pridobila nazaj in potem je njena mama dala "kartico" v škatlico.

Potem je pa Grace videlo to music box in jo pogledala in videla, da je notri "kartica".

ps: Zelo možno je, da je Grace celo še živa (oz. njen um še živ) v Cradle.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

Sarkozy ::

Malajlo je izjavil:

Za MIB sem mislil, da je res šel, ampak če je Grace res vrgla stran škatlo za nakit, potem fura dalje do svojega cilja. Kar koli pač že išče ...
Top epizoda, res.


MiB išče svoj original 8-)

MiB is not William
MiB is only Passanger
Ils sont fous ces Slovenes!

yayo ::

Sem nehal gledat po samurajski epizodi. Je vredno spet začeti?

oo7 ::

yayo je izjavil:

Sem nehal gledat po samurajski epizodi. Je vredno spet začeti?


Samurajska je itak najslabšs v celi seriji. Seveda se splača saj je nekaj posameznih epizod, ki so res zelo dobre.

FTad ::

VaeVictis je izjavil:

FTad je izjavil:

Malajlo je izjavil:

Ford je dal kartico MIB, Grace pa je šatuljo prej stran vrgla. Jo je šla v smeti iskat. Grace je host.


hmm, ja pa je Grace prej tole skatlico odprla, preden jo je stran vrgla?

Pa tisti varnostniki, ki so prisli do extraction pointa so pregledali s tistim dalinjcem oba, ce sta hosta ali ne, torej bi sklepal, da ce je bila Grace host, bi ze drugace reagirali. Po drugi strani pa smo videli avtenticnost prave osebe le od MiB.

Total confusion :P


Scanner pokaže samo, če imaš C4 (eksploziv) v glavi ali ne.

Načeloma ima večina hostov eksploziv v glavi, ni pa 100% nujno, Maeve recimo ga verjetno nima, drugače niti teoretično ne bi mogla zapustiti parka, Forda pa je omenil, da bi ga lahko...

Scanner ne pokaže, če si host ali ne!

Grace je dobila škatlico - music box za rojstni dan že veliko prej, ko je bila mlajša, sam jo je vrgla stran in jo je njena mama pobrala iz smeti oz. nekako pridobila nazaj in potem je njena mama dala "kartico" v škatlico.

Potem je pa Grace videlo to music box in jo pogledala in videla, da je notri "kartica".

ps: Zelo možno je, da je Grace celo še živa (oz. njen um še živ) v Cradle.


Uff, hvala za razlago. 9. epizoda me je povsem zmedla. Pravzaprav sploh vec ne morem tocno slediti, kaj se dogaja. Sploh ker vseh imen ne znam se na pamet. (Podobno kot na zacetku Game of Thrones, ko je se bilo xyz karakterjev).

mgermo ::

oo7 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Saj je MIB ne bi ustrelil ampak je mislil, da je segla po pištoli.

To ni res. Ustrelil jo je, ker je bil prepričan, da je host.


On je bil prepričan, da je njegova hčerka host že od konca 4 epizode. Zakaj pa so potem tako pokazali kje ima spravljeno njegovo pištolo. MIB je reagiral takoj, ko je šla z roko tja kamor mu je pokazala, da ima spralvjeno njegovo pištolo.


Ne, imel jo je dost. Zadeva s kartico ga je dokončno prepričala, da je host, in ni hotel, da ga ovira.

oo7 ::

mgermo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Saj je MIB ne bi ustrelil ampak je mislil, da je segla po pištoli.

To ni res. Ustrelil jo je, ker je bil prepričan, da je host.


On je bil prepričan, da je njegova hčerka host že od konca 4 epizode. Zakaj pa so potem tako pokazali kje ima spravljeno njegovo pištolo. MIB je reagiral takoj, ko je šla z roko tja kamor mu je pokazala, da ima spralvjeno njegovo pištolo.


Ne, imel jo je dost. Zadeva s kartico ga je dokončno prepričala, da je host, in ni hotel, da ga ovira.


Kartico je opazil šele, ko jo je ustrelil.

mgermo ::

Seveda, rekla mu je, da je prebrala njegov profil, ki je na tej kartici in ker ona naj ne bi imela dostopa do nje, pomeni, da je host. Zato jo je ustrelil.

oo7 ::

Ali je Emily bila host ali človek se še ne ve.

meho7 ::

Clovek

mgermo ::

Napisal sem z njegove perspektive. Mi vemo, da je seveda do kartice prišla, kar MIB ni vedel. Tako, da je tipo ustrelil hčerko. Čeprav, tudi MIB začenja dvomit ali je človek, zato si reže roko.

Nikec3 ::

meho7 je izjavil:

Clovek

Emily je človek. Če ne bi bila, bi to pomenilo da ni nobene teže v tem, da jo je oče ustrelil.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Sarkozy ::

haha
dober zaključek
in dober nastavek za 3. sezono

 do not miss the post-credit scene!

do not miss the post-credit scene!

Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

SPOILER!!!!!!



Se pravi Dolores je pobegnila z parka v telesu od Charlote? Potem naprej se je dogajalo v tisti hiši, kjer so bili Charlote, Bernard in Dolores. to se je dogajalo kasneje če se ne motim se pravi je Dolores spet zamenjala telo in šla nazaj v svojega ? :|
Tudi vprašanje kje je ta hiša kjer so zdaj Dolores, Bernard... nekje zunaj parka ali še vedno nekje v parku?
Zakaj je Stubbs sploh pustil Dolores ven z parka ?
Se pravi je MIB host8-O
Pa je potem to en in isti MIB tam v parku na plaži med ljudmi kjer ranjen leži in tam spodaj v forge kjer spet sreča hčerko?
Me prav zanima kam bodo šli z 3 sezono.

meho7 ::

Tisti MIB po creditsih je host medtem ko je originalni MIB ze zdavnaj mrtev.

Sarkozy ::

oo7 je izjavil:

SPOILER!!!!!!
Me prav zanima kam bodo šli z 3 sezono.


Dolores-Charlote, Bernard in Dolores-Dolores so sedaj v Real world
Dolores-Dolores sta namreč naprintala takoj po prihodu
vsi trije bodo sedaj poskušali uničiti človeštvo.
Če se ne motim je imela Dolores-Charlote v torbici 6 host-brainov
skupaj z lastnim printerjem v kleti in znanjem ki ga posedujejo lahko delajo čudeže.
predvidevam da bodo v 3.sezoni predstavili še ostale 3 parke, ki jih še nismo videli.
Kar pa se tiče MiB, sem že prej sumil da MiB ni William ampak le njegov human-host-hybrid (podobno kot Delos), ki po parku išče svojo nesmrtnost in igra Fordovo igro.
Ils sont fous ces Slovenes!

Qcube ::

Tole z Charlotte-Dolores je malo vprašljivo, kaj je klonirala kuglo in je zdaj v obeh telesih istočasno? Ali je v telesu od Charlotte nekdo drugi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Qcube ()

gus5 ::

Sarkozy je izjavil:

vsi trije bodo sedaj poskušali uničiti človeštvo.
Ne Arnold/Bernard, čeprav je Bernard Arnoldov klon, ki ga je naredila Dolores. In oživela v realnem svetu, zunaj parka.

Sarkozy je izjavil:

Če se ne motim je imela Dolores-Charlote v torbici 6 host-brainov

Čigave spominske module? Komu bo še omogočila 'vstajenje'?

Sarkozy je izjavil:

predvidevam da bodo v 3.sezoni predstavili še ostale 3 parke, ki jih še nismo videli.

Vsega skupaj je Delos imel 6 parkov.

barakus ::

oo7 ::

No ja MIB-a je že enkrat prej pokazalo tam na stolu na sredi epizode.

oo7 ::

Akaj kaj je bila fora tistega laserja in satelitov? Kaj so s tistimi sateliti naredili ?

Nikec3 ::

Zmedeno in v glavnem brez nekega smisla, sploh če pomislimo kako se je končala prva sezona. Cel čas nam tudi skozi drugo sezono govorijo, kot da je vse skupaj še vedno nek Fordov master plan, kako osvobodit hoste. In torej je edini način bil, da so vse ubili (ki jih lahko sicer oživijo), na koncu pa je zadostoval trik, ki sploh z vsem ostalim nima kaj dosti veze, da je bila Dolores naprintana v obliki Charlotte Hale?

In btw, na začetku je Dolores čisto slučajno našla MIB-ja? Meeeh, zmedeno, zmedeno, zmedeno, brez nekih smiselnih zaključkov.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

BigWhale ::

Danes pogledal celo drugo sezono. Glede na post credits sceno, se ne bi cudil, ce bi bilo vse skupaj kar se je dogajalo samo v Williamovi instanci, v kateri je prisel na debriefing. Kar bi v bistvu obe sezoni naredilo popolnoma nepotrebni. :)

Bistvena vprasanja so: koga je Dolores pripeljala v resnicni svet? zakaj je naredila se eno kopijo same sebe? in kako se bosta z Bernardom borila drug proti drugemu, ce pa imata v bistvu samo en laboratorij, s kom bo sodeloval Bernard? A za cloveske posnetke smo sto procentni, da jih ni vec? Kje je William oziroma kje se dogaja njegova simulacija, pod pogojem, da ni bilo vse kar je bilo prikazano simulacija.

sulaco ::

Meni deluje vse skupak konfuzno kot pri LOST. Hočejo zakomplicirat da bi kao postala "nekaj več" nadaljevanka, pa da bi na reddit-u nabijali teorije kot za GoT...
Me prav zanima za koliko jim je upadla gledanost-močno verjamem da povprečen američan tole ni več sposoben gledat??

FTad ::

sulaco je izjavil:

Meni deluje vse skupak konfuzno kot pri LOST. Hočejo zakomplicirat da bi kao postala "nekaj več" nadaljevanka, pa da bi na reddit-u nabijali teorije kot za GoT...
Me prav zanima za koliko jim je upadla gledanost-močno verjamem da povprečen američan tole ni več sposoben gledat??



hja, ce imajo jasno zacrtano, kaksen naj bo konec, potem ne bo vse skupaj kot LOST. Ker pri slednjem sploh niso imeli jasno zacrtanega razpleta, zato je pa ostalo toliko odprtih vprasanj.

yayo ::

če se prav spomnem je Lost imel v štartu precizno začrtan potek zgodbe in planiran "znanstveni" zakjuček. Potem jim je uspeh udaril v glavo in so začeli improvizirati, verjetno je tudi soap opera razplet prevladal, ker so tako znižali stroške produkcije in se izognili dragim scenografijam ipd.

FTad ::

yayo je izjavil:

če se prav spomnem je Lost imel v štartu precizno začrtan potek zgodbe in planiran "znanstveni" zakjuček. Potem jim je uspeh udaril v glavo in so začeli improvizirati, verjetno je tudi soap opera razplet prevladal, ker so tako znižali stroške produkcije in se izognili dragim scenografijam ipd.


A ni bilo tako, da so imeli jasno zgodbo predvideno samo za 1. sezono, ker sploh niso pricakovali taksnega uspeha, da bi pravzaprav prislo do ostalih sezon?

yayo ::

čisto možno, se pa dobro spomnem besed J.J. Abramsa v nekem intervjuju, ki je trdil, da imajo zakjuček že planiran in, da je vprašanje samo kako (v smislu v koliko sezonah) bodo do njega prišli. Trdil je tudi, da bo na koncu vse razjasnjeno, kar nikoli ni bilo. Dejansko nobena stvar, izmislili so si zgodbo o tistih dveh tipih in vse zanimive stvari, ki smo budile zanimanje gkedalcev spremenili v kulise. Je pa res, da je soap opera element serijo naredil zanimivo za butljasto masovno publiko. Fak ju Đej Đej, zame največji serator v zgodovini sodobne TV.

Sarkozy ::

Danes na TVSLO2

Dimitrij Ickov je 32-letni ruski milijarder, ki bi rad živel večno.
Svoje možgane bi rad naložil kiborgu in dosegel nesmrtnost

Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

Sem zamudil :P kaj so povedali ?

Sarkozy ::

Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

'Westworld' Season 3 To Be a Radical Shift

In a recent interview with The Hollywood Reporter, Westworld showrunners Jonathan Nolan and Lisa Joy teased what fans can expect in the upcoming third season. According to Nolan, the new batch of episodes will shift the show in a new and interesting way.

https://comicbook.com/tv-shows/2018/08/...

Izi ::

'Westworld' Season 3 To Be a Radical Shift

Hja, Radical Shift je bil že na koncu 2. sezone. Tretja se bo najverjetneje dogajala v resničnem svetu.

Zadeve, ko jih premisliš, pravzaprav sploh niso tako komplicirane.
Najprej Bernard, spodaj v Forge, ubije Dolores. Nato naredi Host kopijo Charlotte in vanjo vstavi spominsko kuglico ubite Dolores. Bernard je torej tisti, ki Dolores omogoči pobeg iz parka.
Dolores v Hostu Charlotte nato ubije pravo živo Charlotte in potem naredi še masaker med Delosovimi uslužbenci, na koncu pa v telesu Charlotte brez problemov zapusti Park in odide v resnični svet.
 Charlotte Hale

Charlotte Hale

Ves čas je torej samo ena Dolores. Najprej v svojem telesu, potem pa v Charlottinem Host telesu.

Kako torej skozi 2. sezono vedeti, katera je živa Charlotte in katera je Host Charlotte z zavestjo Dolores?
Kadar sta v času skupaj Charlotte in Bernard, takrat gledamo pravo živo Charlotte, kadar pa je na sceni Karl Strand,
 Karl Strand - Vodja Delos Extraction skupine

Karl Strand - Vodja Delos Extraction skupine

in Charlotte, takrat pa gre za Dolores v njenem Host telesu.

Ko torej Dolores v Charlottinem Host telesu pride v resnični svet gre v Arnoldovo hišo, kjer je tudi laboratorij za izdelavo Hostov.
Najprej naredi novo kopijo svojega starega telesa in svojo spominsko kuglico prenese vanj. V Charlottin Host, ki potem ostane brez zavesti pa prenese neko zavest za katero trenutno še ne vemo čigava je. Verjetno eno izmed tistih kuglic, ki jih je prinesla s seboj iz parka, ali pa je celo sama kaj sprogramirala. To bomo še videli.
Potem pa naredi še eno novo kopijo Bernarda. Ta Bernard ni tisti Bernard iz parka. Ker Dolores nima prave Bernardove spominske kuglice mora tega Bernarda sama sprogramirati izključno po svojih spominih na Bernarda.
Na koncu slišimo Dolores, ki ravno zaključuje programiranje novega Bernarda. Njen zadnji programerski ukaz Bernardu je da potrebujeta en drugega za preživetje, ampak da pa nista prijatelja.

Z Dolores je torej čisto na novo narejen Bernard z novo zavestjo in pa Host Charlotte v katerem ne vemo kdo je. Morda pa je naprintala še kakšnega Hosta za preostale spominske kuglice, ki jih je prinesla s seboj.

oo7 ::

Tretji sezoni TV serije Westworld se bo pridružil

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

So verjetno morali neko novo zvezdo prinest noter potem, ko je Anthony Hopkins zginil iz scene in potem, ko je gledanost strmo padla v drugi sezoni. Jaz, npr. sem nehal gledat nekje sredi druge. Prva sezona je bila zanimiva, ker je predstavila ta čuden svet poln skrivnosti kjer ne veš kdo je kaj, kaj želi in kaj točno stoji v ozadju. V drugi so zgodbevodilnih likov začeli razbijati v kičaste pod-zgodbice ter dodajati nove. Jasno, je da bodo gledalce vlekli za nos kolikor dolgo se bo le dalo v J.J. Abrams stilu. Ne da se mi.

oo7 ::

Se ti splača pogledati do konca drugo sezono ;)

BigWhale ::

Al pa tud ne. Men je blo na konc tko ... Eh. :D

Ganon ::

oo7 je izjavil:

Se ti splača pogledati do konca drugo sezono ;)


Tako strmega padca v kvaliteti v drugi sezoni ne doživiš pogosto. Jaz sem se komaj prebil do konca in mi je žal vsake minute, ki sem jo preživel pred televizorjem. Sem zaključil za vekomaj.

oo7 ::

Prvih nekaj epizod je bilo slabih v drugi sezoni proti koncu je bilo pa spet zelo dobro no vsaj pri meni je bilo tako.

yayo ::

Sem raje pogledal Castle Rock, je nekaj v stilu nemške Netflix serije Dark ampak dovolj drugačen, da je zanimiv. Ni nek presežek, ampak zadovoljuje mojo potrebo po skrivnostnem zf horrorju. In, fak, koliko je teh bratov Skarsgaard? V Cstle Rock igra še eden...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

gendale2018 ::

brez veze začet tole nadaljevanko gledat, ker ima toliko malo delov na sezono, potem pa dve leti med sezonami
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

oo7 ::

HBO Interested In Antonio Banderas For WESTWORLD Season 3

We have learned that HBO has interest in veteran actor Antonio Banderas for a regular role in Westworld's third season. Details on the role are being kept under wraps but we can tell you the role is for the shows villain, and is said to be in the same vein as Javier Bardem's character in Skyfall.

http://thathashtagshow.com/2018/11/13/e...

Malner ::

oo7 ::

Sezono 3 začnejo snemati letos marca.

oo7 ::

Tretje sezone letoš še ne bo ampak šele enkrat 2020.

oo7 ::

Dober igralec

'Westworld' Books Vincent Cassel for Key Season 3 Role
https://www.hollywoodreporter.com/live-...

Menda naj bi igral negativca.

oo7 ::

Westworld III - HBO 2020



Tretja sezona zgleda precej drugače :)

BigWhale ::

To je po mojem edino smiselno. Dolores in Bernard sta pobegnila, entertainment park je efektivno zaprt in ukvarjajo se lahko samo se s tem se hosti znajdejo v pravem svetu. :)
««
14 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vikings (TV Series 2013 - ) (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Sedem umetnosti
692212534 (4226) oo7

Več podobnih tem