» »

Adware Wander Burst

Adware Wander Burst

Ciklamen ::

V nevem koliko letih nisem fasal nobenega adware-a, a glej ga zlomka prvi dan ko naložim windows 10 se mi zgodi ravno slednje...

Torej fasal sem Adware Wander Burst, jebeno tečen adware in nikakor se ga ne morem znebit.......

Probal sem z Malwarebytes, ga je zaznal in sem ga pobrisal iz karantene, ponovno zagnal PC in glej ga zlomka, še vedno je tu...

Poženem še enkrat, odstrani 2 datoteki, resetiram, še enkrat ista zgodba. Za tem poženem še spyhunterja, mi najde še nek drug adware, pa sem pognal še ccleaner in vse skupaj pobrisal.

Poženem še enkrat malwarebytes, nič ne pokaže, si mislim super odpravil sem ga, pa zaženem Chrome in glej ga kurca, še vedno je prisoten.....

Kak nasvet kako naj se ga še znebim? Sem prebral kako naj bi se ga odstranilo, da kao greš v extensions pa tam pobrišeš, pa še v control panel-u odstraniš programe, pa nimam ne v extensions-ih, ne v control panelu nobenega "sumljivega" programa...

Sumim pa, da ko sem naložil Lightshot sem naložil še to sranje.
- End of the Post ->

jurre ::

predlagam adwcleaner, mi je že velikokrat spucal smeti, ki jih je malwarebytes pustil

Ciklamen ::

Sem ga pognal, pa ni videt da bi kaj zaznal..(vsi zavihki so bili prazni)
- End of the Post ->

r3Qui3m ::

Ciklamen ::

No da nardim update, sem pobrisal Chrome in ga ponovno namestil in je zadeva šla stran. Sem pa vse te linke pregledal r3Qui3m :D Mi je bilo čudno, da ni bilo ne duha ne sluha o tem adware-u nikjer, pa sem še kar imel oglase na vsaki strani...

Hvala za pomoč fanta, pa upam da bo komu to naslednjič pomagalo!
- End of the Post ->

Clubraider ::

Zdravo.

Meni se je zgodilo čisto isto. Naložil W10 in evo. J....i Wander Burst.

Zdaj bom naredil isti postopek, kot si ti in upam, da bo pomagalo.

Živce mi je popilo do konca. Noben program ga ne najde in nemore odstranit. Groza.

Evo. Zadeva je izbrisana. Hvala Ciklamen.
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Zgodovina sprememb…

KraitPay ::

Omg tale wander burst je pa vedno bolj razširjen.
Sam sem imel pal adwarov kaj bolj resnega pa ne. No, prejšnji teden na sveže formatiranem PC-ju dobil Wander Burst. Zadevo sem brisal par UR. Zažre se v vse brskalnike, OS, in ob ponovnem odprtju brskalnika, če niso vsi registri počiščeni in program 100% odstranjen, se ti namesti nazaj.

Inštalirati sem moral 4 različne programe, da sem ga odstranil.

Ciklamen ::

Na, pa je ta tema vseeno požela nekaj "uspeha" tudi za druge. Hvala bogu, da sta uspela spravit zadevo ven :D
- End of the Post ->

solatko ::

Težava se imenuje Chrome in FB in ne w10.

Tale jo odstrani
http://www.superantispyware.com/
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Reklame banerji in ostala navlaka

Oddelek: Pomoč in nasveti
447078 (2000) janezvalva
»

Avast! problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
233611 (2529) Glugy
»

Oglasi na internetu (imam adblock pa so še kar oglasi)

Oddelek: Omrežja in internet
182628 (2018) Kamion
»

Adblock Plus ni dovolj

Oddelek: Pomoč in nasveti
314884 (4425) vidmar7
»

Internet problem .

Oddelek: Pomoč in nasveti
439336 (8311) Gregor3

Več podobnih tem