» »

Zakaj mi je telefon crknil? POMOČ

Zakaj mi je telefon crknil? POMOČ

mo2000 ::

Zdravo! Imam S4 minija in ko sem se zjutraj zbudila je bil telefon zelo pregret. Polnil se je čez noč, cca 8 ur, vendar se mi to prej še ni nikoli zgodilo. Začel se je izredno počasi odzivati, ko sem ga odklopila je baterija skočila na 72%. Okoli sedme ure mi je telefon kar ugasnil in ne dela več. Poskusila sem z drugo baterijo, vendar se ne odziva. Star je slabi 2 leti. Bi mi lahko kdo pomagal?

FX6300B ::

si imela prižgano kako aplikacijo ker če pustiš v ozadju da lavfa se fajn lahko zgrejejo in posledično je lahko usodno za baterijo drugače pa kako se ne odziva šteka ali sploh nič ni če šteka drži home button in malo počisti taske (če je kaj odprto v ozadju) drugače pa priklopi na računalnik daj dol podatke če jih imaš in naredi factory reset
May the force be with you!

Mare2 ::

Če ne pomaga nasvet od FX6300B-a, nesi na servis. Garancija naj bi bila 2 leti. Kje si ga pa kupila? :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

mo2000 ::

FX6300B sploh ga ne morem več prižgat... Mare2 kupljen je bil pri Telekomu. 25.7 bo 2 leti, tako da upam da bodo upoštevali garancijo.

Xserces ::

garancija je do 25.7. Nevem zakaj ti nebi upoštevali. Telefon poslikaj preden ga daš v garancijo. Od zunaj in znotraj + IMEI. Ko ga dobiš nazaj poglej IMEI in nov garancijski list če vse štima.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

FX6300B ::

garancija
May the force be with you!

Thuban ::

garancija, takoj.

Niti ne poizkušaj popravit. Nesi na garancijo takoj in naj ti popravijo.
To, da si poizkušala z menjavo baterije in nevem kaj še vse jim ni treba razlagati.

Nesi že danes ali pa takoj v ponedeljek.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako zanesljivi so kitajski telefoni v resnici?

Oddelek: Mobilne tehnologije
4410042 (7918) mrbanana
»

Stvarna napaka - vračilo denarja (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7511909 (7961) ziggy89
»

Ko je telefon v žepu se ugasne

Oddelek: Pomoč in nasveti
91432 (862) menjalnik
»

Mobitelov servis

Oddelek: Mobilne tehnologije
192953 (2177) ales400
»

Prodati ali prenoviti moj racunalnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
345624 (5105) aljo558

Več podobnih tem