» »

The Justice League Part One & Part Two

The Justice League Part One & Part Two

«
1
2 3 4

oo7 ::

Najavljena sta dva filma Justice Leauge >:D

Justice Leauge Part One - 17 November 2017
Justice Leauge Part Two - 14 Junij 2019



Director : Zack Snyder

Superman - Henry Cavill
Batman - Ben Affleck
Wonder Woman - Gal Gadot
Aquaman - Jason Mamoa
Cybrog - Ray fisher
Green Lanthern ???
Flash ???

IMDB : Justice Leauge part One http://www.imdb.com/title/tt0974015/
IMDB : Justice Leauge part Two http://www.imdb.com/title/tt4121026/?re...


Po vsej verjetnosti bo glavni negativec Darkseid >:D

Supervillain Origins: Darkseid

opeter ::

Kul. Več pa bom napisal po tistem, ko bom videl Supermana v Batmanu.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Prvi del začnejo snemati 11 Aprila se pravi slabe tri tedne po filmu Batman v Superman: Dawn of Justice :)

oo7 ::



Fueled by his restored faith in humanity and inspired by Superman's selfless act, Bruce Wayne enlists the help of his newfound ally, Diana Prince, to face an even greater enemy. Together, Batman and Wonder Woman work quickly to find and recruit a team of metahumans to stand against this newly awakened threat. But despite the formation of this unprecedented league of heroes--Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg and The Flash--it may already be too late to save the planet from an assault of catastrophic proportions.

yoco ::

Dvomim, da bo film uspeh kot je bil npr. Avengers oz. Civil War. Zakaj? Zack Snyder! Model je odličen ko gre za vizualno, ampak ko gre za zgodbo je pa bolj švoh. Dober primer BvS. Sem upal na drugega režiserja!

Izi ::

yoco je izjavil:

Dvomim, da bo film uspeh kot je bil npr. Avengers oz. Civil War. Zakaj? Zack Snyder! Model je odličen ko gre za vizualno, ampak ko gre za zgodbo je pa bolj švoh. Dober primer BvS. Sem upal na drugega režiserja!

Pa saj režiser nima nič z zgodbo. Režiser režira igro po scenariju, ki ga napišejo pisci. Pisec je lahko en sam ali pa tudi več. Tukaj bo zgodbo pisalo kar 5 različnih ljudi, kakor je videti na IMDb. Upajmo, da bodo spisali kaj zanimivega.

yoco ::

To je načeloma res, a režiser posname svojo vizijo, in če mu scenarij ni všeč, ga pač malo popravi.

oo7 ::

JUSTICE LEAGUE: EVERYTHING ZACK SNYDER TOLD US ON SET

http://www.ign.com/articles/2016/06/25/...

Izi ::

Kot kaže film ne bo razdeljen na dva dela.

Justice League Will Not Be a Two-Part Movie After All

Novembra 2017 bo torej prišel film z naslovom Justice League. Nobenega Part 1 ne bo v naslovu in zgodba bo zaključena.
Vse to seveda ne pomeni, da dve leti kasneje ne bo nadaljevanja zgodbe. Zelo verjetno bo, ampak to ne bo part 2 ampak običajno nadaljevanje zgodbe.
Tako nekako jaz to razumem.

oo7 ::

Na IMDB je prej pisalo Justice leauge part one (2017) in justice leauge part Two (2019)

Zdaj pa piše Justice leauge (2017) in Justice leaue part Two (2019)

oo7 ::

Justice League Official Comic-Con Trailer (2017) - Ben Affleck Movie



To pa je odličen trailer Cyborg zgleda noro hudo tudi Flash :)

Edino v trailerju ni bilo taglavnega člana lige pravičnežev Supermana >:D ga skrivajo :)

vostok_1 ::

Omg this is getting more cringe-ier by the day. SuperSardela, Guy in black armor with low pitched voice, Scantily dressed woman without any cool superpowers, SUPER, guy who obviously could solve everything by himself but he probably doesn't give a fuck or something, MAN

Še za 14letnike je to mal pod nivojem, glede na to, da smo že takrat gledali filme na nivoju star trek, terminator, lethal weapon, aliens ...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Omg this is getting more cringe-ier by the day. SuperSardela, Guy in black armor with low pitched voice, Scantily dressed woman without any cool superpowers, SUPER, guy who obviously could solve everything by himself but he probably doesn't give a fuck or something, MAN

Še za 14letnike je to mal pod nivojem, glede na to, da smo že takrat gledali filme na nivoju star trek, terminator, lethal weapon, aliens ...



Nekateri pač to radi gledamo tako, da ne se sekirat če ti ni všeč pač ne gledaš in to je to ;)

vostok_1 ::

Ne razumi narobe. Všeč so mi bli batman, ironman pa tko...ampak Aqua Man?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Ne razumi narobe. Všeč so mi bli batman, ironman pa tko...ampak Aqua Man?



Pravijo, da bo imel Aquaman elemente grozljivke režiser je že pravi James Wan (Žaga) pa tudi film bo malo drugačen, ker se naj bi dogajal pod vodo no v podvodnem mestu Atlantis.

oo7 ::

Kaj točno producent naredi pri filmu?

Sem ravnokar opazil, da je producent pri tem filmu maestro George Miller ( Mad Max) 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

BEN AFFLECK TEASES DEATHSTROKE IN JUSTICE LEAGUE



.

oo7 ::

Justice League: 1st Look at Amber Heard as Mera - IGN News



.

oo7 ::

Fueled by his restored faith in humanity and inspired by Superman's selfless act, Bruce Wayne enlists the help of his newfound ally, Diana Prince, to face an even greater enemy. Together, Batman and Wonder Woman work quickly to find and recruit a team of metahumans to stand against this newly awakened threat. But despite the formation of this unprecedented league of heroes--Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg and The Flash--it may already be too late to save the planet from an assault of catastrophic proportions.


Batmobil


http://nerdist.com/justice-league-synop...

Izi ::

M-Power, eno vprašanje zate, ki si bolj na tekočem. Superman je v filmu Batman v Superman umrl, tukaj pa vidim, da je spet živ. Ali je vmes še kakšen film s Supermanoma ali bodo tu pojasnili kako je Superman vstal od mrtvih? Da ne bom kaj izpustil :D

oo7 ::

Izi je izjavil:

M-Power, eno vprašanje zate, ki si bolj na tekočem. Superman je v filmu Batman v Superman umrl, tukaj pa vidim, da je spet živ. Ali je vmes še kakšen film s Supermanoma ali bodo tu pojasnili kako je Superman vstal od mrtvih? Da ne bom kaj izpustil :D


SPOILER !!!

V filmu Batman v Superman so naredili tako kot, da je umrl tudi v stripu Doomsday kao ubije Supermana ampak se ta vrne.


Zadnja sekunda filma Batman v Superman Dawn of Justice je odkaz, da je Sups še vedno živ.



Če pozodno pogledaš pri 0:47 sekundi se vidi, da se začne dvigati zemlja z Supermanove krste>:D



Brez Supermana tudi ne bi bilo Justice leauge saj je on njihovo glavno orožje :)
je pa možno, da bomo videli Supermana v justice leauge part one samo na koncu in bo potem odigral ključno vlogo v part two ampak upam, da bo imel čim več minutaže že v prvem filmu.




Je napovedan film Man of Steel 2 se pravi pravo nadaljevanje filma Man of steel :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

JUSTICE LEAGUE - Official Trailer #2 Teaser (2017) DC Superhero Movie



v Soboto celoten trailer :)

oo7 ::

Justice League Batman Sneak Peek (2017) | Movieclips Trailers



Batmobil v akciji :)

opeter ::

Aha, v soboto bo ... okej.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:

Aha, v soboto bo ... okej.


Ja v soboto ampak bo vmes najbrž še teaser o Wonder woman, Cyborg in Flash mogoče pa celo o Supermanu :)

oo7 ::

No pa že teaser Flash :)

Justice League 'The Flash' Sneak Peek (2017) | Movieclips Trailers

oo7 ::

Justice League 'Wonder Woman' Sneak Peek (2017) | Movieclips Trailers


.

oo7 ::

UNITE THE LEAGUE - CYBORG


.

oo7 ::

JUSTICE LEAGUE - Official Trailer 1



Zgleda hudo :)

edino pogrešam taglavnega razbijača Supermana :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Zack Snyder Steps Down From 'Justice League' to Deal With Family Tragedy

The filmmaker's daughter died by suicide in March, prompting him to take a break from work and hire Joss Whedon to finish the Warner Bros. superhero pic: "I've decided to take a step back from the movie to be with my family, be with my kids, who really need me."

http://www.hollywoodreporter.com/heat-v...

Joss Whedon je naredil oba Avengers filma.

oo7 ::

Justice League Comic-Con Trailer (2017)


.

FTad ::

zgleda kar badass :)

oo7 ::

FTad je izjavil:

zgleda kar badass :)



Ja samo spet ni v trailerju taglavnega pravičneža ;((

FTad ::

Ja bi bilo bedno, da bi glavni twist ze v trailerju pokazali in pokvarili...duuh

oo7 ::

FTad je izjavil:

Ja bi bilo bedno, da bi glavni twist ze v trailerju pokazali in pokvarili...duuh




So pa v trailerju tudi omenili Green Lantherne. Sicer 2020 pride film Green Lantern Corps (DC) ampak se bo sigurno vsaj Hal Jordan pojavil v Justice leauge saj je stalni član lige pravičnežev.

Škoda, ker niso na Comic-conu nič še rekli o filmu Man of Steel 2 . Se pa govori, da naj bi v MOS 2 predstavili prvič Supermanovo sestrično Karo Zor-El - Supergirl



O Supermanu v Justice leauge: SPOILER !!!!


There’s one thing we can say about Justice League: no matter how Zack Snyder brings Superman back to life, it’s going to be a scene that’s hard to forget. Not only for the visual spectacle of Superman‘s resurrection, but because to this point, fans of the DCEU haven’t really seen the superhero they were expecting to. Henry Cavill has brought the blue-and-red suited Man of Steel to life in two different films, and even teamed up with Batman and Wonder Woman… but that wasn’t Superman. Not yet, anyway. It’s going to take a death and resurrection to make this son of two fathers a superhero to stand on his own.

It may seem like a small distinction, but believe us, the version of the DCEU’s big blue Boy Scout who will play a “big” role in Justice League is almost certainly going to be something new. The conversation of whether he is a savior or a menace is over, having died alongside him in Doomsday’s wake. The Kansas farmboy trying to live up to his father’s hopes can rest easy. The last son of an alien empire trying to fulfill his father’s last wish can enjoy the victory. The world stands ready to embrace a new hero for a new era, and when he steps out of that grave in Smallville, it will be his first step as Superman, in all his glory.


Tr0n ::

ahac ::

JUSTICE LEAGUE - Official Heroes Trailer

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

Justice Leauge bo najkrajši film, do zdaj v DCEU.

Justice League 121 minut
Man of Steel 143 minut
Batman v Superman: Dawn of Justice 153 minut
Suicide Squad 123 minut
Wonder Woman 141 minut

oo7 ::

Justice League Trailer (2017) | 'Justice Is Served'

oo7 ::

Evo jaz sem pogledal film men je bil zelo dober :)


SPOILER


Moram rečt, da so bili vsi superheroji dobri Cyborg, Aquaman, Batman, Flash, Wonder woman ampak Superman hehehe je pa zvezda filma. Ko začne razbijati Superman so vsi KO :)

Nikec3 ::

@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Kdor ne pozna DC sveta mu ne priporočam ogleda filma Justice leauge, ker film je dolg samo 2 uri in notri je tudi nekaj superherojev, ki še niso dobili svojega filma pa tudi v filmu ni vse razloloženo tako, da je fino če poznate malo ozadje.

Zdaj ta film je imel veliko težav med snemanjem. Zack Snyder je ta film režiseral nato pa mu je hčerka storila samomor in je nato snemanje prevzel Josh Wedon znan po Avnegers.

Veliko kritik je na CGI ampak meni se je zdel čisto dober.

Zgodba ne gre v detajle in hiti ampak če si že prej gledal animirane filme Justice Leauge in poznaš vsaj malo ozadja teh superherojev ti bo film zanimiv če pa ne poznaš potem pa ne, ker film je dolg 2 uri in mine kot bi bil dolg 1 uro :)

Kar se tiče junakov:

To je film Justice Leauge tako, da brez Supermana ne gre ;) Superman v tem filmu je dosti bolj človeški kot v Man of Steel zdaj je tisti pravi Superman iz stripov in je dobesedno bog kar se tiče moči hohohohoho Superman je zvezda filma zame komaj čakam Man of Steel 2 in Justice Leauge part 2 :) Pa tudi sem mislil, da bo imel veliko manj minutaže v filmu.

Batmana itak pozna že vsak edini v ekipi, ki nima nobene super moči ampak je le Batman ;)

Wonder woman je že dobila letos svoj film.

Flash Ezra Miller moram rečt, da je bil povsem zabaven in otročji Flash čeprav je igral Barry Allen-a je po značaju bolj podoben Wallyu Westu.

Cyborg bo dobil svoj film v bližnji prihodnosti a ima kar pošteno minutažo v JL ampak je vseeno dobro vedeti njegovo ozadnje kot pravi kakšen animirani film o JL ne škodi. Njegov CGI je v nekih trenutkih res malo šepa ampak mene ni motilo.

Aquaman v trailerjih mi ni bil preveč všeč ampak v filmu je čisto drugače in Jason Mamoa je opravil dobro delo tudi on drugo leto dobi prvi svoj film.

Stefenwolf glavni negativec v filmu je 100% CGI nekateri so se pritoževali nad tem mene ni motilo.


Borbe in pretepi so v stilu Zack Snyder 300, Man of Steel se pravi razbijaški 8-)


Budget filma je ogromen 300 miljonov. Iz Brazilije že prihajajo dobre novice: Justice League' Has Biggest Box Office Opening Of All Time In Brazil



V glavnem marsikomu film ne bo všeč tisti, ki pa pozna ozadje JL in ozadja herojev pa zna biti film čisto dober men je bil zelo dober.

Npr Thor 3 Ragnarok je komedija in ni superherojski film. JL pa ima svoje težave na CGI področju pri zgodbi, ker je šel čez težavna obdobja ampak je tisti pravi super herojski film men je bil zelo dober.

oo7 ::

Aja pa še to, ko je filma konec je med napisi še en odlomek in potem še eden čisto na koncu napisov.

opeter ::

oo7 je izjavil:

Aja pa še to, ko je filma konec je med napisi še en odlomek in potem še eden čisto na koncu napisov.


To je tak bedno, da je neverjetno.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Nikec3 ::

Veliko kritik je na CGI ampak meni se je zdel čisto dober.

Iz izkušenj prejšnjih DC filmov mi je jasno kak CGI bo. Popolnoma neprebavljiv in ogaben. Jaz ne vem kaj delajo pri DC, da so stvari slabše kot v 80-ih.

Končno so tudi kritiki začeli opažati, da imamo danes ogromno zanič CGI-ja. Potrebno ga je čim bolj na glas kritizirati, da ne bomo rabili tega prenašat.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

M-XXXX ::

Ravno včeraj šel pogledat v Kolosej. Film mini res hitro in fun to watch. Ni bil tisti nori WAAAW efekt, ampak tudi nisem pričakoval (pričakoval se dobro akcijo in to sem dobil).

Sem pa prišel potarnat v tole temo kako slab CGI je bil na momente, pa vidim, da sem bil prehiten. Posebno nad Stefenwolf sem bil pa res kar konkretno razočaran. Tako na momente slabše kot bi rekel da v marsikaterem novejšem špilu, ki se rendira realtime.

Nikec3 ::

Smo šli s kolegi gledat predvsem z namenom, da se malo pozabavamo in na koncu govorimo o tem, kako slab je film, pa na koncu niti nisem tako trpel. Če primerjam z Suicide Squad je neprimerno boljši, meni je bil tudi boljši od Wonder Woman.

Karakterji so kar zabavni in zanimivi (za razliko od SS), igralci dovolj solidno opravijo svoje delo. Nasploh so interakcije med karakterji pozitivni vidik filma. Negativni so efekti in akcijske scene, ki so eno in isto sranje pri vsakem Snyderjevem filmu. V samo zgodbo se nisem preveč poglabljal, predvidevam da je veliko lukenj, ampak ni bilo nič takega da bi me res zmotilo.

Bi dal nekje 6,5/10, ampak glede na to da pričakovanj praktično nisem imel, bo 6/10 bolj realno.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Jaz sem pa drugačnega mnenja. Zack Snyder ima odlične pretrepaške scene to je dokazal v filmoh 300, Watchmen pa seveda v Man Of Steel in zdaj še v JL:D

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Jaz sem pa drugačnega mnenja. Zack Snyder ima odlične pretrepaške scene to je dokazal v filmoh 300, Watchmen pa seveda v Man Of Steel in zdaj še v JL:D

300 je bil zabaven, da. Ampak tukaj pa je vsaka scena enaka. Nabijanje v zidove. Nasploh imam veliko problemov s superhero akcijskimi scenami, ker so si med seboj po mojem preveč podobne.

Veliko bolj všeč so mi kake Star Wars bitke, kjer imaš na voljo vesoljske bitke, pa bitke na planetih, pa mečevanje z light saberji, klasično pretepanje in še kaj. V superhero filmih pa je vedno isto.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

JL so vsi po vrsti mični za znort tako, da ne moreš narediti en navaden pretep mora pokat in letet čez vse stene :)

Bi pa bil zanimiv film JL vs Avengers. JL zmagajo ali Sups solo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Suicide Squad [Suicide Squad 2] (2019) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8214502 (5512) oo7
»

Batman v. Superman: Dawn of Justice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18545781 (18285) opeter
»

Aquaman (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13824003 (14051) oo7

Več podobnih tem