» »

4" mobilni telefon

4" mobilni telefon

radmannsdorf ::

Pogrešam temo o mobilnih telefonih "normalne velikosti".

Zanima me, kateri NOV telefon priporočate do 150€?
Lahko je priznana znamka ali pa kaj kitajskega.
Rad pa bi čimboljši fotkič in 4" ekran.
Če ne najdem boljšega, bom vzel Lumia 530, ki pa ima na žalost samo 5 mega fotkič in nima fleša..
http://www.microsoft.com/en/mobile/phon...

4ever ::

radmannsdorf ::

zanimiva reč ja tisti manjši. ampak ma tolk obloge okoli, da je pomoje spet kr mal velik za v žep :)
fotkič enako samo 5 mega, plus je pa fleš :)

Heisenberg ::

starboi ::

Kako majhne ročice pa imate , da vam je 4" "normalna velikost" ? Pri meni je bil prvi pametni telefon v velikosti 4,3" pa mi je bil hitro premajhen . :| Sedaj sem pa že na 5,5" in mi je bilo čudno prvih par dni, potem sem se pa že navadil ... pod 5" definitivno ne grem nikoli več . Je pa res, da tudi za tako vsoto denarja ne morete dobiti nekaj kvalitetnega z solidnim fotoaparatom ( kar je praktično že nuja ) in bi moj predlog bil da "našparate" še malo in dokupite lumio 830, ki je fenoemenalen telefon z odlično kamero .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

radmannsdorf ::

@Heisenberg, hvala!
@antiani, odvisno kaj delaš v službi. jaz grem na dan po 50x iz avta noter in ven, in slej ko prej bi kej počlo se mi zdi. sem testiral lumio 640, ki ima 5 inch ekran in je enostavno prevelik. za nekoga ki se ne premika toliko okoli, recimo da je v pisarni, je pa to super. in tudi pisanje z eno roko na windows phone 4" gre preverjeno enostavno. pri 5" pa ne.
zdaj imam xperia ray 3,3 inch in je že 4" čist super velik :)
edino moti me da imajo 4" dokaj slabe fotkiče. še moj 3,3" ima 8mega fotkič, je pa letnik 2011 in ima na žalost samo eno jedro.

francek1 ::

Ni tu problem telefon, ampak neustrezne hlače. Cargo modeli so tu zakon.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

radmannsdorf ::

nosim široke hlače, sem tudi obilne postave, tako da v mojem primeru ni to. iščem 4" k je prov super za v roko :)

Kebo ::

http://www.mobisvet.si/index.php?route=...
Al pa Iphone 5/5s, če rabiš dobro kamero.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebo ()

loveJDM ::

lumia 1020 samo je ne boš dobil za tak denar...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loveJDM ()

neon21 ::

Mene pa zanima , če ima kdo kakšne izkušnje s temi novimi lenovo telefoni. Zanima me predvsem Lenovo p70 dual sim. Za preprosto uporabo bi ga rabil.

fosil ::

Lumia 530 ima beden fotoaparat, nima niti avto fokusa.
Sem bil tudi sam pred podobno dilemo in sem na koncu vzel LG L Fino
Sicer je 4,5 ampak same zunanje mere telefona so pa relativno majhne. Pa 8M fotoaparat ima.
Tako je!

radmannsdorf ::

@neon, z namenom sem naredil posebno temo o 4" telefonih...ne da bodo zdaj debate o 5" tukaj.
@fosil, dobra zadevca, je nisem prej poznal. bodi faca pa naredi eno fotko pa jo prilimaj tukaj. me zanima ta 8 mega pix. tudi cena je ugodna, od 121EUR dalje, trenutno. Edini minus zame je 480p video.
http://si.mobileshop.eu/mobilni-telefon...

Zgodovina sprememb…

neon21 ::

radmannsdorf je izjavil:

@neon, z namenom sem naredil posebno temo o 4" telefonih...ne da bodo zdaj debate o 5" tukaj.
@fosil, dobra zadevca, je nisem prej poznal. bodi faca pa naredi eno fotko pa jo prilimaj tukaj. me zanima ta 8 mega pix. tudi cena je ugodna, od 121EUR dalje, trenutno. Edini minus zame je 480p video.
http://si.mobileshop.eu/mobilni-telefon...



No , ker pač nisem želel odpirati nove teme zaradi lenovo telefona sem se prišunjal sem not. Razlog: Ker je na forumu itak več kot preveč nepotrebnih tem. Se opravičujem , da sem zasmetil temo in glede lenovo telefona prosim tiste , ki imajo izkušnje da mi pošljejo ZS sporočilo. Hvala :) :P

fosil ::

Tukaj imaš test in tudi original fotke.
Primerjava s slikami drugih telefonov sicer ni najbolj poštena, ker so zraven sami težkokategorniki.
Video je minus ja, ampak kako pogosto pa snemaš video?
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telefon za do 250€

Oddelek: Mobilne tehnologije
262713 (1194) Tomson
»

Najboljša kamera pri mobilnih telefonih (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5514465 (12981) kmegli
»

Lumia 535

Oddelek: Mobilne tehnologije
337591 (5158) PrihajaNodi
»

Dve SIM kartici, Lte, dobra kamera? Ni Bogve kaj!

Oddelek: Mobilne tehnologije
232811 (1889) Vlayke
»

Kateri telefon za do 120€

Oddelek: Mobilne tehnologije
364973 (3839) Pesimist

Več podobnih tem