» »

kako pogledati na prijateljev PC?

kako pogledati na prijateljev PC?

pregoboy ::

pozdravljeni

nikjer ne najdem kako bi lahko prisel v prijateljev računalnik ki ima kabelsko (statični IP) in WIN98 brez kakrsnega koli passworda?
a nebi to moglo delat tako da vpišeš v internet browser njegov IP ? http://xxx.xx.xx.xxx
Prosim za pomoc in kaksen dober predlog ali pa programcek al pa kako se in kje se to lahko ce se sploh da pogledat :)

hvala pregoboy 8-)

moj MAIL

ali3n ::

npr. Remote Administrtor... Demo najdeš na Tucows...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Gapi ::

VNC ?
No person is rich enough,to buy back his past.

Sims ::

JA WinVNC

Je zakon, sam ga uporabljam za kolega, ko mu nastavljam Winse pa tako ...

http://www.uk.research.att.com/vnc/

Oba računalnika (morata imeti program naložen). S to zadevo, vidiš točno to kaj vidi kolega na monitorju ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

ToniT ::

napiši:
Start->Run
\\xxx.xxx.xxx.xxx (njegov IP) in bi moralo delati. (Če ima karkoli v skupni rabi)

sash ::

pri VNC-ju mora biti na kompu iz katerega delaš (tvoj komp) zagnan viewer, na oddaljeni mašini (komp od kolega) pa Server

Drugač pa je tud zelo dober program, vendar ne zastonj :D PC Anywhare, ki pa ima še maljon funkcij, ki pa jih itak nikol nisem znal vseh izkoristiti :\
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash ()

pregoboy ::

Hvala vsem za pomoc :)

zdej pa letim probat

lp pregoboy

kanabis ::

tudi jaz sem imel pred nedavnim podobno vprašanje vendar nisem dobil popolni odgovor pa bi vprašal? Ko daš datoteke v skupno rabo se mi zdi, da moraš pri Win98 in pa tudi pri Win ME to ponovit pri vsakem zagonu. Ali se dajo nastavitve za skupno rabo, kar lepo shranit in tako ostanejo??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kanabis ()

tihi ::

To pa prvič slišim, da je to treba ob vsakem zagonu štimat.
Pr men dela to qul.

Drgač je pa še en dobr program za administriranje PC-ov, NetOP, k je še mal bl k WinVNC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gkovac ()

kanabis ::

Kot prvo jaz imam naložen Win XP že med prvimi, ko so nekateri samo sanjali, da ga bodo imela na compu. Kot drugo nisem delal že dve leti z Win ME ali 98 in ta sistem ma moj kolega naložen in me zato zanima, da mu lahko posredujem kako naj nastavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gkovac ()

gkovac ::

Fantje... tele dva zadnja posta sem mal popravil tko da ne bo kakšnih nesporazumov.

Tihi in kanabis prosim vaju, da se v prihodnje izogibata takih komentarjev, ker bomo drugače naredili kaj več kot pa samo izbrisali dele posta.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WinVNC in internet

Oddelek: Programska oprema
151338 (1259) Sims
»

Kako vkopit računalnik v mreži?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81091 (987) Lith
»

Namesto ISND modema navadni 56K modem??

Oddelek: Omrežja in internet
5790 (722) Mavrik
»

remote desktop

Oddelek: Pomoč in nasveti
131632 (1443) hruske
»

kateri program naj uporabim?

Oddelek: Programska oprema
5825 (766) ToniT

Več podobnih tem