» »

Mrežni adapteri na WiFi

Mrežni adapteri na WiFi

ironcross ::

Pozdravljeni
Zanima me, če ima že kdo izkušnjo z temi mrežnimi adapterji za prenos podatkov preko obstoječega električnega omrežja, vendar da ima wifi na drugi enoti, katera proizvajalec je med bolšimi in da je dobavljiv pri nas?
Recimo kaj takšnega http://www.netgear.com/home/products/ne...

popster ::

trenutno ti pisem preko Powerline-a, je stabilno dovolj, drugač za server rabiš kabel, da ni kompromisov.

Mavrik ::

ironcross je izjavil:

Pozdravljeni
Zanima me, če ima že kdo izkušnjo z temi mrežnimi adapterji za prenos podatkov preko obstoječega električnega omrežja, vendar da ima wifi na drugi enoti, katera proizvajalec je med bolšimi in da je dobavljiv pri nas?
Recimo kaj takšnega http://www.netgear.com/home/products/ne...


Delajo vredu če si na isti fazi, če si na drugi je ponavadi precej slabše. Navedbe hitrosti so večinoma popolne laži - tile "500Mbit" nesejo tam kakih 20-40Mbit, uni ko so označeni z "Gigabit+" ti morda pridejo do 70-100. Je pa čez več sten / nastropij starejših hiš taka povezava bistveno bolj zanesljiva od Wifija (če nimaš opcije ethernet kabla).

Nekih hudih razlik med firmami ni, poglej benchmarke za stvari ki jih najdeš na mimovrste/enaa.
The truth is rarely pure and never simple.

ironcross ::

Najbolj me zanima, kako je z pretakanjem videa v full hd resoluciji in stremanje videa, preko tega omrežja. najlepša hvala za odg!

Mavrik ::

ironcross je izjavil:

Najbolj me zanima, kako je z pretakanjem videa v full hd resoluciji in stremanje videa, preko tega omrežja. najlepša hvala za odg!


Če kupiš kvalitetne vmesnike (tiste označene z "Gigabit" ki imajo gor dejansko gigabitni priključek), ki bodo nosili vsaj 30-40Mbit/s, ne boš imel težav. Še enkrat - preveri če imaš isto fazo na obeh koncih.
The truth is rarely pure and never simple.

bobr 123 ::

Jaz imam doma računalk hp probook470 g1 zanima pa me če se v leptopu da zamenjati mrežno kartico saj imam s trenutno mediatek skoz težave poveže me čez 5 minut pa se more kartica ponastaviti katero mrežno kartico mi predlagate če je mogoče zamenjati


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Get IP iz routerja -en dobi, drugi ne

Oddelek: Pomoč in nasveti
191218 (1013) xandros
»

LAN preko energetskega omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
5803 (735) Mr.B
»

problem downloadanja (prepovedano)

Oddelek: Omrežja in internet
222423 (1758) ABX
»

Standard IEEE 802.11n končno standarden

Oddelek: Novice / Diski
205658 (3850) techfreak :)
»

Omrežje za IP TV

Oddelek: Omrežja in internet
202851 (2194) amigo_no1

Več podobnih tem