» »

Ghost Recon: Wildlands

Ghost Recon: Wildlands

1 2
3
4 5

scipascapa ::

to pod nujno, ker hekajo račune 100 na uro.

oo7 ::

Kaj rabim potem načožiti še Google Authenticator, da bom videl kodo?

Ghost007 ::

ce kdo se najde kako stran z multikodo naj linka :))
hvala

oo7 je izjavil:

Kaj rabim potem načožiti še Google Authenticator, da bom videl kodo?


Ne delaj raje tega. Ko sem jaz to dal na telefon mi je cel google racun htel spremenit v 2way sistem. Kako povezavo ima google z ubisoftom nimam pojma....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

Tr0n ::

Saj to je ok, da imas google "racun" v 2way sistemu. Obvezno in vsepovsod, kjer je mozno, si to nastavi.

oo7 ::

No zdaj sem povezal uplay z Psn. Kje pa zdaj najdem uplay v Ps4 meniju?

Tr0n ::

Kaksen uplay v PS4 meniju? Zdownloadaj spil iz PS store-a in ga pozeni. :)

oo7 ::

V Ps store imam možnost samo, da igro kupim ni nikjer nič o beti.

scipascapa ::

preko LIBRARY verjetno......

Ghost007 ::

ma kdo kakšen spare pc key?

Tr0n je izjavil:

Saj to je ok, da imas google "racun" v 2way sistemu. Obvezno in vsepovsod, kjer je mozno, si to nastavi.


Jah sej vem. Samo ne maram key programov. ce ze naj o SMS verifikacijski sistem, ne pa nek bedni app iz stora.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

preko LIBRARY verjetno......



Mi je končno uspelo nekaj živcev je pa šlo :))

Hvala vsem za pomoč

MaliJanez ::

Bolano dober špil, grafika da dol padeš, edino spet pač optimizacija, ker je pač ubisoft to. i7 6700K GTX 1080 16gb DDR4 pa mam okol 50fps in drope pod 40, igram pa na 2K resoluciji vse na max kolk gre. BF1 pa na istih nastavitvah 150fps al pa več, bi mogli it od ubisofta malo v dice pogledat kak se igre delajo :))

slofreak7 ::

Vsi ki imate ps4 in nevete kako aktivirat: Gres v ps store in gres pod redeem codes pa not vpises kodo pol pa sam dol potegnes pa je:)

MaliJanez ::

če igrate na računalniku zmajnšajte samo draw distance iz very high na high dela kot urca

Ghost007 ::

maš kaki ivajt viška pc?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

MaliJanez ::

Ghost007 je izjavil:

maš kaki ivajt viška pc?


žal ne, sem bil sam povabljen.

Tr0n ::

2 PC invajta se imam. Rabim pa Ubisoft username (case sensitive).

Ghost007 ::

Sem ti pm poslal ce se nisi potrošo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

Tr0n ::

Poslano.

Ghost007 ::

thx

Ghost007 ::

damn in mam gamepad prazni po prvi helikopterski misiji. :|
Vse na max pa lih lih drzi nekje okol 60fps. Me zanima primerjava med PS4 in PC tokrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

oo7 ::

Jaz semv včeraj samo sprobal na Ps4, ker je bilo že zelo pozno toliko časa se mi je igra nalagala. Grafika je čudovitva me pa malo spominja na Just Cause.
Streljanje je narejeno res dobro sploh preklop med tretjo in prvo sebo :)
In presenetil me je RPG element, ko lahko nadgrajuješ svoj lik in brez problema igraš sam.

grobijan ::

grobijan je izjavil:

2 invajta za PC. dodaj me na Uplay, kdor prvi pride prvi melje. Esteban.Vihaio


Še kar mam 1 invite za PC..

MaliJanez ::

Sem dal drajvere nove pa dela lepše, čeprav ni ta špil zajet v novem drajveru?8-O

Ghost007 ::

uplay nekaj serje z nvidia gamestreamom+moonlight in controller support? for honor se identično obnasa! Kaj sta igri na istem pogonu?

localno na pcju dela normalno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

MaliJanez ::

saj coop tudi dela normalno?

Ghost007 ::

coop je tak multiplayer. Bojim se da bom mogo steam verzije kupovat ce bom htel stremat na drug pc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

Ghost007 ::

Ok. Sem malo pošnofal ubisoft igre. Vse ki imajo ta EASY ANTI CHEAT crap blokirajo razne exoticne controlere in api klice.

To pa se prakticno vse igre od watch dogs 2 dalje.
Mogoce Steam verzija iger ne vsebuje tega anticheat programa ali pa je steam controler identicen tem remote programom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

oo7 ::

Tisti, ki ste sprobali beto kakšna se vam zdi igra?

MaliJanez ::

oo7 je izjavil:

Tisti, ki ste sprobali beto kakšna se vam zdi igra?


Zelo dober špil, presegel vsa moja pričakovanja, edino upam da rešijo kaj glede optimizacije.

Tr0n ::

oo7 je izjavil:

Tisti, ki ste sprobali beto kakšna se vam zdi igra?

Eh, prevec klasicno open world zadeva. Sem upal, da ne bo "ubi towerjev" in podobnega sranja, ampak je ista fora, samo tokrat v preobleki 3rd person shooterja.

grobijan ::

oo7 je izjavil:

Tisti, ki ste sprobali beto kakšna se vam zdi igra?


Tko no.. precej mešani občutki. Če maš 3 frende, ki se dobro poznate, pol je zabavno. Z random folkom je pa dost beda, ker vsak hoče svoje delat in se je precej težko kej zmenit. Folk ne spremlja chata in ne uporablja mikrofona. Klasičen ubisoft MP problem bi temu rekel. Hočejo enforsirat gameplay s čim manj chata, kar je precejšen fail. Grafika je OK, streljanje je OK, vožnja z avtomobili/motorji/helikopterji je pa v kur**. Da v 2017 ne znajo spedenat vožnje, ki je kar precejšen del igre, je žalostno.
Nevem no, mogoče preveč pričakujem, ampak resno bi se lahko malo zgledovali po uspešnih igrah. Grafično je igra preveč zahtevna in neoptimizirana. Izkušnje z UBIsoftom mi pa nekako govorijo, da teh problemov ne bodo kar tako odpravili. Bomo videli.

Ghost007 ::

jaz sem se za for honor odločo. Kaj pa relesajo dva gejma istočasno...

grandioso74 ::

Ni ne vem kaj...

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tisti, ki ste sprobali beto kakšna se vam zdi igra?

Eh, prevec klasicno open world zadeva. Sem upal, da ne bo "ubi towerjev" in podobnega sranja, ampak je ista fora, samo tokrat v preobleki 3rd person shooterja.


Kaj so to ubi towerji ?

grobijan je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tisti, ki ste sprobali beto kakšna se vam zdi igra?


Tko no.. precej mešani občutki. Če maš 3 frende, ki se dobro poznate, pol je zabavno. Z random folkom je pa dost beda, ker vsak hoče svoje delat in se je precej težko kej zmenit. Folk ne spremlja chata in ne uporablja mikrofona. Klasičen ubisoft MP problem bi temu rekel. Hočejo enforsirat gameplay s čim manj chata, kar je precejšen fail. Grafika je OK, streljanje je OK, vožnja z avtomobili/motorji/helikopterji je pa v kur**. Da v 2017 ne znajo spedenat vožnje, ki je kar precejšen del igre, je žalostno.
Nevem no, mogoče preveč pričakujem, ampak resno bi se lahko malo zgledovali po uspešnih igrah. Grafično je igra preveč zahtevna in neoptimizirana. Izkušnje z UBIsoftom mi pa nekako govorijo, da teh problemov ne bodo kar tako odpravili. Bomo videli.


Jaz sem igral sam in se igra čisto dobro pač daš ukaz svojim botom kdaj na napadejo in to je to :)
Ja vožnja je čudna.
Jaz sem beto igral na PS4 edino na začetku je bilo malo težav z glasom, ki je prehiteval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Ghost007 je izjavil:

jaz sem se za for honor odločo. Kaj pa relesajo dva gejma istočasno...


Sem probal obe beti jaz sem trenutno bolj za Ghost recon. Najbolj me zanima koliko bo dolga kampanija pri For honor MP me ne zanima.

ales85 ::

ales85 je izjavil:

Ali je kdo od vas ze preizkusil solo igranje? Ampak pravi solo, brez AI pomagacev.

In, ce da, kaksna je izkusnja? Kako je v tem primeru napram Far cry 3/4?

Kdorkoli? :)

Seljak ::

grobijan je izjavil:

grobijan je izjavil:

2 invajta za PC. dodaj me na Uplay, kdor prvi pride prvi melje. Esteban.Vihaio


Še kar mam 1 invite za PC..


Še imaš morda kakšen invite? Če imaš mi javi prosim na ZS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

Tr0n ::

Closed beta se konca danes ob 12. uri, tako da ti ne bo kaj dosti pomagal. :)

Kaj so to ubi towerji ?

Veliko ubi iger ima towerje, na katere plezes. Pac, parodija na genericnost ubisoft open world iger, ki vse uporabljajo isti template.

kingsix ::

https://www.twitch.tv/streamerhouse

Igra izgleda kar konkretno =).

Bolf3nk ::

niti ne.

Tr0n ::

ales85 je izjavil:

ales85 je izjavil:

Ali je kdo od vas ze preizkusil solo igranje? Ampak pravi solo, brez AI pomagacev.

In, ce da, kaksna je izkusnja? Kako je v tem primeru napram Far cry 3/4?

Kdorkoli? :)

Ghost je team, torej vedno so štirje (ali pravi igralci, ali 3 AI).

Seljak ::

Tr0n je izjavil:

Closed beta se konca danes ob 12. uri, tako da ti ne bo kaj dosti pomagal. :)

Kaj so to ubi towerji ?

Veliko ubi iger ima towerje, na katere plezes. Pac, parodija na genericnost ubisoft open world iger, ki vse uporabljajo isti template.

Hvala za odgovor.

ales85 ::

@Tr0n v clanku je pisalo, da bos vseeno lahko sel povsem sam, ce bos zelel. Razen za nekatere misije, kjer potrebujes na primer pilota.

Tr0n ::

http://gamingbolt.com/ghost-recon-wildl...

This is really important about Ghost Recon: Wildlands it's a game you can play from start to finish in solo or up to four player co-op. What does that mean? It means as a solo player you can play off-line, you are going to be supported by three AI teammates; because it doesn't make sense to roam this dangerous open world by yourself.The real spec-ops that we talked to never do it alone. They always, always have that back up.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

ales85 ::

URL

There's good news for lone wolves, though. While it's in your interest to work together, there's nothing to prevent players from going off and doing their own thing, or even tackling different missions than their comrades. You'll want to come back and help out on the big stuff, however, because then you'll get to do cool things like skydiving out of a helicopter while your friend-pilot follows you to provide air support.


PS: Vem, da sem trmast, ampak še vedno me zanima kakšna je ta izkušnja :)

Tr0n ::

Aja to mislis, da najprej joinas z friendi in potem vsak za sebe spila? To ni ravno point te igre, kjer so taktika, sync shoti ipd. del base gameplaya. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

Ti igraš ostali trije ghosti ti pa sledijo če hodiš oni hodijo če si skrit se oni skrijejo če ti napadeš oni ne napadejo razen če jim daš ukaz, da naj napdejo. Če te slučajno sovražnik hudo rani pride ghost in te oživi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

grobijan ::

Če maš vsaj enega frenda, potem igrata sama. Brez AI pomagačev.

Machete ::

Jaz sem igral zelo malo, ca 1-2h, žal mi več ni ratalo. Občutek samega igranja je dober, streljanje tudi, všeč mi je zoom iz 3d person v 1st, ko nameriš. Lahko bi bil hitrejši, ampak ok, če je za vse enako.
Kar se tiče SP sem izbral veteran (2/4) težavnost in je popolnoma prelahka. Sem se nekaj šunjal po grmovju a na koncu sploh ni razlike ali šprintaš kar direkt po cesti mimo vseh popolnoma viden. Ekipa ti sledi pa s popolnoma prevelikim zaostankom. Prideš v akcijo ali pičiš da boš pred avtom skočil čez cesto, pa pride AI 10 sekund za tabo. V gnezdu potegaš vse barabe in potem je prelahko odstranit enega za drugim, ker jim stalno sveti pika nad glavo. Škoda, da nisem šel provat najtežje težavosti mogoče je kaj drugače.
Teren je epsko velik in z čisto ok grafiko za openworld. Problem se mi zdi da je pust. (Zanimivo da so liki kar gamsi, prečiš lahko skoraj navpične predele, kar je kul, če ima kje sploh smisel?) Ni dolgočasen reliefno, prej nasprotno, ampak pust z drobnarijami. Eno in isto šavje neskončno daleč. Razen par cest in točke kamor rabiš iti ni skoraj ničesar vmes. (Kje so živali, kakšen druglab, smetišče, jazbina, kmetje, ki obirajo čaj, potočki, jame, skratka karkoli!!). Tavajoči civili, ki na odročnem delu ceste hodijo gor in dol zgledajo prej psihični bolniki, kot doprinesejo k avtentičnosti. Zakaj avtomobilisti in pešaki ne naredijo panike že če te vidijo, to da rabiš porožljat z orožjem je malo bosa. Pravi domačin bi te špecnil lokalnemu lordu v isti minuti, ko bi opazil do zob oborožen squad sredi gozda :)
Res škoda, da nisem mogel več igrati. Če se da AI pojačat na malo bolj brutalne stražarje in špicljaste civile, če se mape začnejo kaj bolj razvijati je zadeva celo za kupit. MP pa je verjento ok, če si na voice chatu. Random public, bi rekel da skoraj odpade. Kar sem proval MP za par minut sem videl edino šprintanje, kdo je prej :P
Malce se bojim da je špil kratke sape in da bo vse na kar se bodo šlepali velikost in odprtost terena, prave vsebine pa manjka.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oo7 ::

Saj mogoče bo še open beta kot pri For Honor pa se bo dalo še malo sprobati.
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tom Clancy's The Division (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29741909 (2178) Mato989
»

Splinter Cell 8

Oddelek: Igre
393609 (680) Kayzon
»

Ghost Recon: Breakpoint

Oddelek: Igre
121471 (758) WallSreet
»

E3 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5913257 (5949) scipascapa
»

Sniper Ghost Warrior 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
507019 (4436) scipascapa

Več podobnih tem