» »

Kateri procesor za normalno delovanje- prenosniki

Kateri procesor za normalno delovanje- prenosniki

jeklo ::

Vem, da obstaja tema kateri prenosnik ampak ker tam bolj malo odgovarjajo sem se odločil, da vprašam posebaj. Kupujem nov laptop. Rabil, bi ga za internet, glasbo, youtube in filme. Všeč mi je dell inspiron 3543
http://www.ideo.si/prenosni_racunalniki...

Ima i5 5200, 8gb ram, geforce 820m stane pa 544. Vse lepo in prav, toda me skrbi da mi bo računalnik predober za to kar ga jaz potrebujem. Kaj vi pravite? Nekateri računalniki (za 400 eur) imajo i3 procesor z 1,7 ghz. Je to dovolj za tekoče in hitro delovanje računalnika? Predvaja hd filme in youtube tekoče? Ker sedaj imam netbooka z 1ghz procesorjem in mi youtube šteka. Nebi rad kupil nov prenosnik in bi mi youtube štekal.

Kateri procesor bi torej za mojo uporabo zadostoval? Prosim za pomoč. Pa hvala za nasvete :)
  • spremenilo: jeklo ()

hojnikb ::

4 jederni celeron/pentium bo že prek glave za dani workload.
#brezpodpisa

jeklo ::

Mislim, da nebi bilo dovolj hojnik. Kar poglej spodnji link. Človek je kupil prenosnika za 350 eur in mu je štekal youtube. Sicer ni napisal kater procesor je bil, pomoje ravno kak celeron ali pentium.

Nakup prenosnika

hojnikb ::

Ti celeroni preverjeno _ne_ štekajo z youtube. Še kej slabšega dela z yt.

Sicer pa, treba je pozorno brat temo :)

Pred časom sem kupil enega za 350e, ravno tako novega ampak je bil procesor tako slab, da so mi še videoposnetki na youtube "štekali". Hvalabogu so mi dali denar nazaj, ker nisem bil zadovoljen in zdaj se odločam za nakup drugega.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izziv za poznavalce budget prenosnikov 250€-300€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15631053 (25126) sameone
»

Čimcenejši prenosnik za vsakdanjo rabo

Oddelek: Kaj kupiti
393242 (2522) D3m
»

Nakup prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
111449 (1261) m0LN4r
»

A se da tule kaj pohitrit? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6413186 (11729) DMX
»

pc za starše (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8124720 (22920) koyotee

Več podobnih tem