» »

HP LaserJet M1120 MFP

HP LaserJet M1120 MFP

a3hp ::

Imam težavo s HP LaserJet M1120 MFP, ker ne morem namestiti gonilnikov niti hp-jevega programa za upravljanje s tem tiskalnikom.
Nameščen imam win7-64bit, ki se očitno ne razume s programsko opremo od hp za ta tiskalnik.

Bral sem že stare teme ( HP LaserJet M1120 MFP ), ki pa so ostale neodgovorjene.

Tiskalnik sicer natisne, kar pošlješ v tiskanje, ne da se pa z njim skenirat, če dostopaš do skeniranja preko nadzorne plošče-stroj.oprema-tiskalniki - javi opozorilo: Če želite uporabljati to napravo, potrebujete gonilnik WIA.
Nameščanje gonilnikov iz cd-ja ne izvede do konca, ravno tako ne gre iz hp-jeve spletne strani.

Poizkusil sem namestit VueScan 9 x64 in še PaperScan Scanner Software a, noben ne uspe prepričat naprave, da bi skenirala. Pogrami se namestijo, a zadeva nato zašteka nekje na sredini postopka skeniranja.

A kdo ve kako rešit težavo, razen, da zamenjam o.s.?

a3hp ::

A res nihče nič ne ve o tem kako bi se dalo usposobit zadevo?

crniangeo ::

potegn driverje za visto 64 bit, ter zazeni setup.exe v compatibility modeu za 64 bitno visto :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

a3hp ::

No go...:(

crniangeo ::

xp mode pol :) to pomaga :=)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

JercSI ::

Jaz sem imel podobne težave, vendar z drugim modelom printerja. S HPjeve strani sem prensel vse možne driverje in probal vse možne kombinacije s compatibility mode in mi ni nikakor uspelo.
Težavo sem rešil čisto po naključju. Ko se je začela inštalacija, so se datoteke "odzipale" v TEMP mapo (c:\users\[user]\appdata\...). Tisto mapo sem skopiral na namizje in prekinil namestitev driverjev. Nato sem preko device managerja poiskal printer in dal iskanje driverjev na računalniku ter izbral skopirano mapo. Driverje je našlo in jih namestilo. Printer, skener, fax... vse deluje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Canon in skeniraj v mapo, SMB tezava

Oddelek: Omrežja in internet
101006 (721) mat xxl
»

Težave s tiskalnikom

Oddelek: Strojna oprema
295756 (5448) andromedar
»

Nakup tiskalnika - MFP (print/scan/copy)

Oddelek: Kaj kupiti
357903 (6629) miller31
»

Opozorilo glede nakupa HPjevih printerjev

Oddelek: Strojna oprema
426870 (5731) blackbfm
»

LaserJet 3015 blem

Oddelek: Strojna oprema
6897 (830) Bug

Več podobnih tem